قالب وب سایت فروشگاهی و معرفی محصول لوازم صوتی و تصویری

نوشته شده توسط زهرا نوایی

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=1203


سایر قالب های وب سایت

سه روش طراحی سایت دارکوب

این قالب که قالبی فروشگاهی می باشد، مناسب معرفی محصولات و سایت های فروشگاهی است و با آخرین نسخه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است، به همین دلیل مدیر وب سایت به راحتی می تواند با استفاده از پنل مدیریت کلیه تغییرات، تصاویر ، محصولات و نوسته ها را مدیریت کند.

این قالب کاملا ریسپانسیو است و به همین دلیل به خوبی در تمامی صفحات نمایش قابل مشاهده است. منوی این قالب با استفاده از مگا منو ساخته شده است به همیم دلیل می توان تمام محصولات را به زیبایی در منو درج نمود.

صفحه اصلی شامل تمامی دسته بندی محصولات، محصولات تخفیف دار، محصولات پر فروش ، لینک صفحات اجتماعی است همچنین برای اتصال به کانال تلگرام قسمت جداگانه ای در نظر گرفته شده است.

این قالب با استفاده از آخرین نسخه ووکامرس ساخته شده است، به همین دلیل به راحتی می توانید به هر اندازه محصول کم و زیاد کرد.

در بخش محصولات تخفیف دار از تایمر شماره استفاده شده است، بنابراین شما با استفاده از این ویژگی می توانید،  فرصت باقی مانده تا پایان تخفیف را درج فرمائید.

دموی pdf


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد