قالب وب سایت فروشگاهی تابان

نوشته شده توسط سرکار خانم خلج

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=2723


سایر قالب های وب سایت

سه روش طراحی سایت دارکوب

قالب تابان فروشگاهی است. این قالب برای معرفی و فروش محصول بسیار مناسب بوده و شما می توانید بسته به کسب و کار خود، ازین قالب استفاده کرده و مطالب مناسب و مربوطه خود را در این قالب به کاربران معرفی کنید. این سایت برخلاف سایت های فروشگاهی دیگر خلوت بوده و امکان نمایش ساده محصولات را فراهم کرده است. از دیگر امکانات این قالب، امکان اتصال آن با اینستاگرام است. به این ترتیب که 4 پست آخر مربوط به اینستاگرام شما را به صورت خودکار نمایش داده و با کلیک کاربران بر آنها، وارد اینستاگرام شما می شوند. ریسپانسیو می باشد (یعنی سازگار با موبایل طراحی شده است). این قالب با آخرین نسخه وردپرس طراحی شده و داینامیک است به طور که شما می توانید تمام مطالب و عکس های آن را عوض کنید و متناسب با سلیقه و مربوط به شغل خود، آنها را درج کنید.

تعرفه خرید این قالب به همراه نصب بر روی سرور، ایمن سازی، آموزش پانل کاربری وب سایت و بهینه سازی سرعت 300 هزار تومان می باشد.
تعرفه پشتیبانی یکساله 200 هزار تومان می باشد.
(درج اطلاعات بر عهده خریدار می باشد و در صورت نیاز به درج اطلاعات وب سایت توسط طراح تعرفه درج اطلاعات جداگانه محاسبه می گردد)
(تعرفه ثبت دامنه و هاستینگ به هزینه مورد نظر اضافه می گردد)

 


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد