قالب وب سایت فروشگاهی و معرفی محصول لوازم منزل

نوشته شده توسط زهرا نوایی

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=1668


سایر قالب های وب سایت

سه روش طراحی سایت دارکوب

قالب وب سایت فروشگاهی و معرفی محصول لوازم منزل
5 (100%) 6 رای

این قالب یک قالب فروشگاهی است که مناسب معرفی محصولات و سایت های فروشگاهی است و با آخرین نسخه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است، به همین دلیل مدیر وب سایت به راحتی می تواند با استفاده از پنل مدیریت کلیه تغییرات، تصاویر ، محصولات و نوسته ها را مدیریت کند.

این قالب کاملا ریسپانسیو است و به همین دلیل به خوبی در تمامی صفحات نمایش قابل مشاهده است. منوی این قالب با استفاده از مگا منو ساخته شده است به همیم دلیل می توان تمام محصولات را به زیبایی در منو درج نمود.

در صفحه اصلی سایت از نمایش محصولات پر فروش به صورت اسلایدر استفاده شده است. صفحه اصلی شامل تمامی محصولات جدید ، پر فروش ترین محصولات ، راهنمای خرید ، اشتراک در خبر نامه و لینک صفحات اجتماعی است . در این سایت از گفتگوی آنلاین استفاده شده است به همین دلیل امکان گفتگوی آنلاین مشتریان با کارشناس سایت وجود دارد. همچنین دارای امکان مقایسه محصولات با یکدیگر و نمایش جزئیات محصول است.  در صفحه اصلی می توانید از شمارنده تخفیف استفاده کنید.

این قالب با استفاده از آخرین نسخه ووکامرس ساخته شده است، به همین دلیل به راحتی می توانید به هر اندازه محصول کم و زیاد کرد.

دموی pdf


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد