استفاده از طراحی گرافیکی برای ارسال پیام

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
استفاده از طراحی گرافیکی برای ارسال پیام

احتمالا شما هم با من هم عقیده باشید که طراحی گرافیکی اگه خوب اجرا بشه میتونه برای بیننده خوشایند باشه، حالا این طراحی میتونه پرینتی و روی کاغذ باشه یا میتونه به صورت دیجیتال باشه. اما در واقع یه طراحی گرافیکی خوب میتونه کارهای خیلی بیشتری برامون انجام بده. در دارکوب، ما معتقدیم اولین عملکرد یه طراحی گرافیکی تسهیل در مخابره پیامه.

طراحی گرافیکی نقش فوندانسیون پیام رو ایفا میکنه، درست مثل فوندانسیون خونه. بدون فوندانسیون همه چیز لغزنده و بی ثباته.
حالا به نظرتون روشهای ارسال شفاف پیام چیه؟

استفاده از رنگ

رنگ علاوه بر اینکه برندتونو به یاد میاره، میتونه نشونه هایی باشه برای مسیریابی، درخواست برای اقدام و سازماندهی کلی سایت. شاید وسوسه بشید که از رنگهای درخشان استفاده کنید، این کار البته امسال مد شده ولی برای هر نوع سایتی مناسب نیست و ممکنه به خوانایی مطالب لطمه وارد کنه. رنگ پس زمینه باید با رنگ متن تضاد داشته باشه و خوندن مطالب دیجیتالی و پرینتی رو راحت کنه.

استفاده از قالب

چه بخواهید مطالب رو در یک بروشور مرتب کنید، چه روی سایت، در هر حال باید یه قالب مناسب داشته باشید تا تجربه کاربری مثبتی رو برای خواننده ها فراهم کنید. وقتی جریان مطالب روی وب سایت یا هر محیط دیگه ای مناسب باشه، خواننده مدت بیشتری میتونه تمرکزشو حفظ کنه و در نتیجه احتمال اینکه در نهایت منجر به اقدام خاصی بشه افزایش پیدا میکنه. اگه قالب به هر طریقی گیج کننده باشه، احتمالش زیاده که از خوندن مطلب پشیمون بشه و جای دیگه ای دنبال خواسته اش بگرده.

استفاده از تصاویر

تصاویر به انتقال تفکر و ایده کمک میکنند. اما دقت کنید که همیشه باید از استفاده از تصویر هدفی رو دنبال کنید و از تصاویر برای تقویت پیامتون کمک بگیرید. علاوه بر عکس میتونید از تصاویر طراحی شده، آیکون، نمودار یا جدول هم استفاده کنید.
طراحی گرافیکی لزوما بعد از نوشتن مطلب آماده نمیشه. بلکه میتونه همزمان با تهیه محتوا به سازماندهی بهتر و تأکید روی مطلب کمک کنه. نتیجه هم مشخصه، انتقال پیام راحتتر انجام میشه و مخاطب بهتر متوجه پیغامتون میشه و این منجر به افزایش نرخ تبدیل به مشتری خواهد شد. اگه برای طراحی گرافیک و بازاریابی بهتر به کمک احتیاج داشتید با دارکوب تماس بگیرید.

 

 

info [ at ] sitedar.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد
پشتیبانی آنلاین مشتریان 24 ساعته و هفت روز هفته