امکان فروش قالب وب سایت برای کلیه طراحان سایت

نوشته شده توسط مهندس کلانتری

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=1788

امکان فروش قالب وب سایت برای کلیه طراحان سایت
5 (100%) 2 رای

هر وب سایتی نیاز به قالب دارد. برای تهیه قالب وب سایت روش های متفاوتی وجود دارد: استفاده از قالب های رایگان در اینترنت، سافرش قالب سایت به یک طراح و برنامه نویس (یک توسعه دهنده فریلنسر یا شرکت) یا خرید قالب از فروشگاه های قالب. هر یک از این روش ها مزایای خود را دارند، با این حال کیفیت قالب های هر دسته به یک اندازه نیست.

برای همین است که تولید و فروش قالب برای وب سایت ها به خودی خود کسب و کارهایی مانند فروشگاه قالب دارکوب را بوجود آورده است.

 

فروش قالب وب سایت به کمک شرکت دارکوب

شرکت طراحی وب سایت دارکوب بیش از 16 سال است که در حوزه طراحی وب سایت و سئو فعالیت دارد. ما با توجه به نیاز بازار تصمیم گرفته ایم که فروشگاه قالب وب سایت دارکوب را ایجاد کنیم که در آن طراحان مختلف می توانند قالب های وب سایت خود را به فروش رسانند.

 

مزایای فروشگاه قالب دارکوب

اولین و مهم ترین مزیت فروشگاه قالب دارکوب شهرت و اعتبار این شرکت است. سابقه دراز مدت در بازار طراحی سایت و سئو و داشتن بیش از 3000 کارفرما و پروژه تا به امروز، به علاوه رتبه و تعداد بازدیدکنندگان وب سایت دارکوب مزیتی برای طراحانی است که می خواهند به فروش بیشتر قالب هایشان دست پیدا کنند. علاوه بر این فروش قالب با نام طراح اصلی آن و همکاری با دارکوب نیز نکته ایی موثر در رزومه طراحان وب سایت به حساب می آید.

 

ویژگی های یک قالب برای فروش در فروشگاه قالب دارکوب

ما در دارکوب برای کیفیت محصول اهمیت زیادی قائل هستیم. محصولی که توسط فروشگاه قالب ما به فروش می رسد به نوعی نشان دهنده ی برند دارکوب، اعتبار و کیفیت کار این شرکت است. این قالب ها می توانند برای انواع وب سایت ها و سیستم های مدیریت محتوا (مانند وردپرس، جوملا و غیره) باشند. ما انتظار داریم قالب هایی در فروشگاه قالب دارکوب قرار بگیرد که:

  1. از نقطه صفر تا صد توسط شخص طراح توسعه داده شده باشند. یعنی قالب هایی که از فروشگاه های قالب خارجی دانلود و تغییر داده یا ترجمه شده اند مورد قبول دارکوب نمی باشند.
  2. کد های قالب نباید رمزگذاری شده، حاوی کدها مخرب بوده یا نیاز به آپدیت های اجباری غیر معمول داشته باشند (این مسئله درباره قالب هایی که توسط برنامه نویسان دارکوب نیز توسعه داده شده اند نیز رعایت می شود).
  3. قالب با کیفیت بوده و با روش های استاندارد برنامه نویسی توسعه داده شده باشند.
  4. قالب ها باید واکنش گرا (Responsive) باشند.

 

روش فروش قالب

طراحانی که تمایل دارند قالب های وب سایت خود را از طریق فروشگاه قالب دارکوب به فروش رسانند، می توانند از طریق ایمیل یا فرم تماس با ما در سایت sitedar.com رزومه خود را به همراه دمویی از قالب های خود را برای ما ارسال نمایند. سپس کارشناسان دارکوب این اطلاعات را بررسی کرده در صورت تایید، یک حساب کاربری برای طراح قالب در وب سایت ایجاد می کنند که با کمک آن طراح می تواند دموهای قالب را با نام خود در وب سایت دارکوب بارگذاری نماید.

زمانی که قالب هر طراح از طریق سایت دارکوب به فروش رسید، معادل 50% قیمت تعیین شده قالب در فروشگاه دارکوب به طراح آن پرداخت می شود. این مبلغ جدا از خدماتی است که احتمالا طراح به خریدار قالب ارائه می دهد، خدماتی از قبیل: بارگذاری قالب، ایمن سازی سایت، درج اطلاعات و غیره.


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد