قالب سایت فروشگاهی وردپرس پزشکی

طراحی قالب سایت توسط زهرا نوایی لواسانی

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=8217

پیش نمایش زنده: کلیک

قالب سایت فروشگاهی وردپرس پزشکی

قالب سایت فروشگاهی وردپرس پزشکی یک قالب وردپرسی فروشگاهی است. قالب سایت فروشگاهی پزشکی ، یک قالب ووکامرسی است یعنی با استفاده از پلاگین ووکامرس ساخته شده است. همانطور که می دانید ووکامرس بهترین و قوی ترین فروشگاه ساز در وردپرس است. پلاگین ووکامرس امکانات فراوانی دارد. همچنین از قالب وردپرس پزشکی می توان برای معرفی محصولات ، اعم از محصولات محصولات پزشکی و یا غیر پزشکی استفاده کرد.

قالب فروشگاهی پزشکی ، شبیه قالب دیجی کالا طراحی شده است. از این قالب به عنوان یک قالب فروشگاه اینترنتی می توان استفاده کرد. قالب سایت فروشگاهی وردپرسی پزشکی یک قالب سئو شده است، یعنی در طراحی این سایت تمام اصول و نکات سئو و بهینه سازی سایت در نظر گرفته شده است. این قالب یک قالب آماده نیست بلکه از پایه طراحی شده است. بنابراین قالب سبک ، کم حجم و استاندارد است. در کد نویسی HTML  قالب پزشکی اصول سئو سایت رعایت شده است.

از این قالب می توان برای فروش محصولات مجازی نیز استفاده کرد. قالب سایت وردپرس پزشکی  کاملا ریسپانسیو است و در تمام صفحات نمایش به خوبی قابل مشاهده است.

تگ ها: , , , , ,

طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد