خدمات طراحی سایت

نوشته شده توسط مدیر وب سایت

خدمات طراحی سایت
5 (100%) 4 votes

مجموعه دارکوب در خدمات طراحی سایت خود از قالب آماده استفاده نمی نماید و قالب ها از پایه توسط طراح وب سایت تولید می گردد تا درگیر مشکلات قالب های آماده وب سایت نظیر ایمنی ضعیف، سرعت پایین، مصرف بیش از حد منابع سرور نظیر رم و سی پی یو، بروز مشکلات در انجام تغییرات بر روی وب سایت و به روز رسانی آن نباشید. در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا و وردپرس استفاده گردد قالب از پایه توسط تیم دارکوب تولید می گردد و از قالب های نال شده، رایگان و حتی خریداری شده موجود در اینترنتی استفاده نمی گردد تا این مجموعه بتواند به درستی خدمات پشتیبانی وب سایت را در طول زمان ارائه نمایید. شرکت طراحی سایت دارکوب یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت تهران می باشد که خدمات خود را به ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن ارائه می نماید. 

سه روش طراحی وب سایت توسط شرکت دارکوب ارائه می گردد که برای طراحی سایت شرکتی مناسب است و به ترتیب اولویت خدمتتان معرفی می گردد:

  1. طراحی وب سایت با استفاده از قالب های موجود در فروشگاه قالب دارکوب (تعرفه از یک و نیم میلیون تومان)
  2. طراحی سایت اختصاصی که در این روش طراحی قالب وب سایت توسط گرافیست و زیر نظر کارفرما انجام می گردد (تعرفه از دو میلیون تومان)
  3. طراحی سایت با استفاده از قالب های سایت تولید شده توسط دارکوب (تعرفه از 500 هزار تومان) ** جدید

تعرفه خدمات طراحی سایت با توجه با امکانات مورد نظر کارفرما محاسبه می گردد و بنابراین در صورتی که امکانات و ویژگی های خاصی برای وب سایت خود مد نظر دارید لازم است لیست موارد مورد نظر خود را در ابتدا به این مجموعه اعلام نمایید تا برآورد هزینه و زمان اجرای پروژه شما انجام گردد. اما در صورتی که امکانات خاصی مد نظر شما نیست می توانید هر یک از این پلان ها را برای راه اندازی وب سایت خود انتخاب نمایید که البته پیشنها دارکوب ساخت سایت با استفاده از روش اول می باشد که کم هزینه تر و سریع تر می باشد و در عین حال از کیفیت لازم برخوردار می باشد.

امکانات و ویژگی های مشترک هر سه روش طراحی سایت

  • پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز در هفته
  • آموزش نحوه کار به کنترل پانل مدیریت وب سایت
  • ایمن سازی وب سایت
  • بهینه سازی سرعت وب سایت
  • بهینه سازی کدهای سایت
  • ریسپانسیو و سازگار با موبایل

در ادامه توضیحات کاملی از بابت هر یک از پلان های طراحی وب دارکوب به حضورتان ارائه می گردد.

طراحی وب سایت با استفاده از قالب های موجود در فروشگاه قالب – تعرفه یک و نیم میلیون تومان – مدت زمان 14 روز کاری

تعرفه طراحی سایت به این روش از یک و نیم میلیون تومان می باشد که یک دامنه به انتخاب خریدار ثبت می گردد و یک هاست 500 مگابایت نیز برای وب سایت اختصاص داده می شود. قالب وب سایت از بین 100 هزار قالب موجود در فروشگاه قالب دارکوب توسط کارفرما انتخاب می گردد که پس از انتخاب قالب توسط خریدار، قالب توسط طراح وب سایت تولید می گردد (فروشگاه قالب سایت دارکوب متصل به بانک قالب جهانی می باشد که پس از انتخاب قالب توسط کارفرما قالب خریداری نمی گردد بلکه توسط طراحی سایت دارکوب تولید می شود). پس از تولید قالب توسط طراح وب سایت لازم است کارفرما محتویات وب سایت را ارسال نماید تا در سایت بارگذاری گردد. پس از درج محتوا در سایت کارفرما می تواند نقطه نظرات احتمالی خود را اعلام نماید تا ویرایش های مورد نظر کارفرما انجام گردد. روش پرداخت مبلغ در این روش 50 درصد در ابتدای پروژه و 50 درصد در انتهای پروژه می باشد.

طراحی سایت با قالب سفارشی – تعرفه دو میلیون تومان – مدت زمان 21 روز کاری

تفاوت این روش با روش بالا در نحوه انتخای قالب می باشد. در این روش نیازی نیست کارفرما قالب مورد نظر خود را از فروشگاه قالب انتخاب نماید بلکه لازم است ویژگی های قالب مورد نظر خود را به طراح و گرافیست وب سایت اعلام نموده تا گرافیست بر اساس ویژگی های مورد نظر کارفرما قالب را طراحی نماید. این روش برای شرکت ها، سازمان ها و افرادی توصیه می گردد که فروشگاه قالب دارکوب را بررسی نموده اند و قالبی مناسب خود نیافته اند.

خرید قالب تولید شده دارکوب – تعرفه 500 هزار تومان – مدت 3 روز کاری ** جدید

این روش ارزان ترین پلان طراحی وب سایت دارکوب می باشد که ویژه مشتریانی می باشد که بودجه بسیار پایینی برای راه اندازی وب سایت خود در نظر گرفته اند. دارکوب اخیرا اقدام به تولید قالب هایی نموده است که از بابت فروش در نظر گرفته شده اند که هر یک از این قالب ها ویژگی ها و امکاناتی دارند که برای رویت لیست قالب ها می توانید به صفحه قالب های سایت دارکوب مراجعه نمایید. هزینه مورد نظر از بابت خرید قالب، راه اندازی قالب سایت روی سرور، یک سال پشتیبانی، ایمن سازی، آموزش پانل کاربری می باشد و لازم است هزینه ثبت دامنه و هاستینگ جداگانه پرداخت گردد.طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد