طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

سایت خرید و فروش اینترنتی به سایتی گفته می شود که در آن کاربران می توانند کالا و یا خدمات خود را برای فروش قرار دهند و سایر کاربران می توانند کالا و خدمات بارگذاری شده توسط سایر کاربران را خریداری نمایند. طراحی سایت های خرید و فروش نسبت به سایت های عادی بسیار پیچیده تر می باشد زیرا بخش های بسیاری می بایست برای برای کاربران به جهت مدیریت محصولات، مدیریت سفارش ها و همچنین مدیریت پرداخت ها در نظر گرفت. سایت های خرید و فروش اینترنتی جزو سایت های آگهی و نیازمندی می باشند با این تفاوت که این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهند که کالا و خدمات بارگذاری شده خود را در سایت در معرض فروش قرار دهند و سایر کاربران می توانند کالا و خدمات بارگذاری شده را خریداری نمایند. در بخش زیر امکاناتی که می توان برای سایت های خرید و فروش اینترنتی در نظر گرفت را برای شما بیان می نمایم. دارکوب تا کنون نمونه های اولیه ای از این فروشگاه را پیاده سازی نموده است که می توانید این نمونه ها را درآدرس های http://freed.ir و http://ebay.joomir.com و http://freetop.ir می باشد. سایت ebay.com یکی از نمونه های موفق سایت های خرید و فروش اینترنتی می باشد که دارای امکانات فراوانی می باشد. یکی از نمونه های جدید طراحی شده توسط دارکوب وب سایت http://sellfree.ir با عنوان رایگان بفروش می باشد که دارای امکانات فراوانی می باشد.

دسته بندی مارکت

سایت خرید و فروش می بایست دارای دسته بندی با قابلیت ایجاد زیر شاخه به تعداد نامحدود باشد تا بتوان محصولات و خدمات را در شاخه های مختلف دسته بندی نمود.

قابلیت ارسال توسط کاربران

کاربران می بایست این قابلیت را داشته باشند تا بتوانند کالا و خدمات قابل عرضه توسط خود را در سایت بارگذاری نمایند و البته مطالب بارگذاری شده توسط کاربران وب سایت می بایست پس از تایید مدیر وب سایت در سایت نمایش داده شود.

قابلیت خرید کالا و خدمات

در حقیقت تفاوت سایت خرید و فروش اینترنتی با سایت آگهی و نیازمندی در همینجاست و در سایت های خرید و فروش اینترنتی کاربران می توانند کالا و خدمات خود را در سایت در معرض فروش قرار دهند و سایر کاربران می توانند محصولات و خدمات مورد نظر را خریداری نمایند.

لیست خریدهای کاربران

با توجه به آنکه قابلیت خرید در سایت وجود دارد کاربران می بایست بتوانند لیست خریدهای انجام شده قبلی خود را مشاهده نمایند و در صورت نیاز آنها را پیگیری نمایند. این قابلیت می بایست در کنترل پانل مربوط به هر کاربر وجود داشته باشد

لیست پرداخت های کاربران

در کنترل پانل کاربران همچنین می بایست بخشی برای نمایش لیست و تاریخچه پرداخت های کاربران در نظر گرفته شود تا کاربران بتوانند وضعیت پرداخت های خود را مشاهده نمایند.

قابلیت جستجو در وب سایت

با توجه به گسترده بودن و تنوع کالا و خدمات موجود در این نوع وب سایت ها قابلیت جستجوی قدرتمندی می بایست برای این نوع وب سایت در نظر گرفت. این جستجو را می توان به جستجوی اختصاصی در هر دسته بندی بسط داد تا کاربران بتوانند جستجو را با توجه به فیلدهای یک دسته بندی انجام دهند.

نسخه موبایلی وب سایت

امروزه در حدود نیمی از کاربران از موبایلی برای جستجو و بررسی سایت ها استفاده می نمایند و در صورتی که سایت شما آماده نمایش در موبایل را نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهد داد. طراحی نسخه سازگار با موبایل وب سایت امروزه بسیار مهم و ضروری می باشد و تاثیر بسیار مثبتی در موفقیت وب سایت خواهد داشت.

در پایان

سایت های خرید و فروش اینترنتی با توجه به ارائه خدمات رایگان به کاربران برای فروش کالا و خدمات می توانند بازدید کنندگان بسیاری را جذب نمایند. پس از خرید کالا و خدمات در این نوع وب سایت پول به حساب مالک وب سایت واریز می گردد و در صورت تایید صحت کالا و خدمات توسط کاربر خریدار کالا و خدمات وجه به حساب کاربر فروشنده منظور می گردد. برای هر گونه مشاوره و اجرا در زمینه طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی با شماره های دارکوب تماس حاصل فرمایید.

نمونه پیش فاکتور طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

قالب سایت خرید و فروش تولید شده توسط دارکوب

دارکوب قالبی را برای سایت های مارکت پلیس طراحی نموده است که می توان توضیحات آن را در لینک زیر مشاهده نمایید.

قالب سایت مارکت پلیس

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز