نحوه سفارش طراحی سایت به چه صورت است؟

رتبه بندی کاربر: 4 / 5

PLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

روش های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید. جهت ثبت سفارش وب سایت، ابتدا بهتر است نوع وب سایت و شرح آن را ارسال نمایید تا دارکوب بهترین پیشنهاد را با توجه به امکانات و ویژگی های مورد نیاز شما ارائه نماید. البته دارکوب پلان های پیش فرض برای طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی دارد که جهت مشاوره می توانید با شماره های این مجموعه تماس حاصل فرمایید.


چگونه سفارش طراحی سایت را ثبت کنیم؟

دقت نمایید و نکات مهم را در سفارش طراحی سایت خود حتما ذکر نمایید و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان دارکوب جهت دریافت پروژه طراحی سایت، معمولا کارفرماها را به استفاده از پلان های تعریف شده دارکوب و یا ارسال شرح توضیحات کامل پروژه هدایت می نمایند. قیمت سفارش طراحی سایت با توجه به نوع و امکانات درخواستی متفاوت است و هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن با توجه به شرح پروژه توسط کارفرمای عزیز انجام می گردد. جهت سفارش سایت می توانید با شماره های موجود در سایت داخلی طراحی سایت تماس برقرار نمایید.

تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258

سوالی که در ذهن برخی از اشخاص و شرکت هایی که قصد ایجاد سایت دارند آن است که نحوه سفارش طراحی سایت به یک شرکت طراحی وب سایت به چه صورت است و در درخواست های خود می بایست چه مواردی را مد نظر قرار داد و درخواست نمود. در ادامه توضیحات کاملی را در ارتباط با نحوه سفارش طراحی سایت خواهم دارد.  

وب سايت من روي چه سيستمي قرار خواهد گرفت؟

در واقع ساخت وب سايت همانند خانه سازي مي باشد. براي مثال اگر بخواهيد يک خانه تهيه کنيد دو راه انتخاب داريد: اولي اينکه دنبال خانه بگرديد و خانه مورد نظر خود را انتخاب نموده و دومي آنکه دنبال يک زمين خالي بگرديد خانه خود را از صفر در آن بسازيد. وب سايت هم مثل همين است يعني براي اينکه يک وب سايت ايجاد کنيد دو تا راه داريد: اول اينکه از سايت سازها استفاده کنيد و دوم اينکه از سيستم مديريت محتوا (CMS) استفاده کنيد. در واقع سيستم مديريت محتوا همان زمين خالي مي باشد که شما بايد از صفر تا صد وب سايت خودتان را انتخاب نماييد و براي اين کار بايد اطلاعات تخصصي داشته باشيد و يا به شرکت هاي طراحي وب سايت بسپاريد. اولين چيزي که يک وب سايت نياز دارد يک قالب است که قالب همان ظاهر وب سايت شما مي باشد. البته سيستم هاي مديريت محتوا در زمينه قالب دست شما را باز گذاشته است.  

نقش سايت ساز چيست؟

سايت سازها کار شما را خيلي ساده تر مي کنند. در واقع تيم سايت سازها تمام کارهاي لازم را انجام مي دهند و وب سايت شما را آماده و تکميل تحويل شما مي دهند.  

استفاده از قالب اختصاصي بهتر است يا قالب آماده سایت؟

همانطور که گفتيم شما، هم مي توانيد با سيستم مديريت محتوا و هم مي توانيد با سايت ساز وب سايت خود را ايجاد کنيد در هر دو حالت در گام اول بايد يک قالب براي وب سايتتان انتخاب کنيد. حالا براي قالب هم دو گزينه وجود دارد: قالب آماده بهتر است یا قالب اختصاصي.

قالب آماده وب سایت از نامش مشخص است. يک قالبي است که از پيش طراحي شده و شما فقط آن را انتخاب مي کنيد. و اما تعريف قالب اختصاصي. در قالب اختصاصي شما خودتان ظاهر و جزئيات قالبتان را انتخاب مي نماييد و در واقع شما خود تصميم گيرنده هستيد. براي بيان تفاوت اين دو با همديگر اول از همه، براي قالب اختصاصي بايد هزينه بيشتري نسبت به قالب آماده پرداخت کنيد. زيرا همه چيز از صفر طراحي مي شود. اما در عوض اگر بعد از مدت زماني، بخواهيد جاي خاصي از قالب خود را ويرايش کنيد دستتان باز است. چون قالبتان اختصاصي است و شما با آن خيلي کارها را مي توانيد انجام دهيد.

شرکت طراحی سایت دارکوب

ثبت دامنه

قبل از هر موردی در مورد تعرفه ثبت دامنه و تمدید آن و همچنین نحوه اعلام برای تمدید پرس و جو نمایید. قیمت ثبت دامنه بسته به پسوند آن متفاوت است و برای دامنه های ir در حدود 20 هزار تومان و برای دامنه های com در حدود 400 هزار تومان می باشد. همچنین از نحوه تمدید نیز مطلع شوید و اینکه چه مدتی قبل از زمان انقضاء دامنه شرکت طراح شما را از موضوع با خبر می نماید. در مورد انتخاب نام دامنه حتما قبل از ثبت دامنه با متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت مشورت نمایید تا بهترین دامنه را برای کسب و کار خود ثبت نمایید. انتخاب نام دامنه مناسب کمک بسیاری به موفقیت وب سایت می نماید پس در انتخاب نام دامنه حتما مشورت بگیرید.

فضای هاستینگ

تهیه فضای هاست وب سایت خود را بهتر است به شرکت طراح وب سایت خود واگذار نمایید زیرا مشکلاتی در آینده ممکن است برای وب سایت شما به وجود آید که در صورتی که شما طراحی سایت و فضای میزبانی وب خود را از شرکت های متفاوتی تهیه نموده باشید ممکن است شرکت های ارائه کننده خدمات بروز مشکل را به یکدیگر نسبت دهند که در این وضعیت یافتن مشکل معمولا ساده نمی باشد. پس بنابراین بهتر است خدمات هاستینگ خود را زیر نظر طراح وب سایت تهیه نمایید و همچنین می بایست از میزان فضای هاستینگ اختصاص داده شده و پهنای باند ماهیانه و همچنین تعرفه ارتقاء هاستینگ با خبر شوید. بسته به زبان برنامه نویسی که طراحی وب سایت برای برنامه نویسی وب سایت از آن استفاده می نماید سیستم عامل سرور شما انتخاب خواهد شد. برای سایت های نوشته شده به زبان PHP سرور لینوکس و برای سایت های نوشته شده با زبان برنامه نویسی ASP.NET سرور ویندوزی مناسب تر است.

قالب وب سایت

پس از دامنه و هاست مرحله بعدی مشخص نمودن قالب وب سایت می باشد که دو راه برای آماده سازی قالب مورد نظر وب سایت شما وجود دارد که روش اول خرید قالب از فروشگاه قالب می باشد که در این روش کافی است با مراجعه به فروشگاه قالب مورد نظر خود را از بین 100 هزار قالب موجود انتخاب نموده و درخواست پیاده سازی آن را به شرکت طراح وب بدهید. در روش دوم قالب توسط گرافیست و با توجه به نیازهای شما پیاده سازی می گردد و قالب به صورت اختصاصی برای شما طراحی می گردد. به شما توصیه می نماییم که قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه از فروشگاه قالب خریداری نمایید و یا اینکه طراحی قالب اختصاصی نمایید به فروشگاه قالب مراجعه نمود و قالب های موجود را بررسی نمایید. ممکن است قالب مد نظر شما در بین قالب های وجود داشته باشد و حتی اگر هم نباشد رویت قالب های موجود دید بهتری برای طراحی قالب اختصاصی به شما خواهد داد.

طراحی سایت اختصاصی

اگر می خواهید طراحی سایت اختصاصی انجام دهید، می توانید از پکیج های اختصاصی دارکوب استفده کنید. در این پکیج وب سایت شما از پایه با وردپرس طراحی می شود. در پکیج اختصاصی دارکوب طراحی شما گرافیکی تر از بقیه پکیج های طراحی سایت است و آپشن مهمی که در این پکیج وجود دارد، تست Lighthouse است. با این تست، سرعت بارگذاری محتوای شما بالاتر می رود و این موضوع برای سئو سایت اهمیت زیادی دارد. پکیج دارکوب دارای یک وب اپلیکیشن است که مخاطبان شما بتوانند آن را نصب کنند و دسترسی راحت تر به سایت شما داشته باشند.

برنامه نویسی امکانات وب سایت

برنامه نویس وب سایت در این مرحله با توجه به امکانات درخواستی مورد نظر شما موارد را در سایت برنامه نویسی می نماید. برای آنکه در آینده با طراح وب سایت دچار مشکلی نشوید حتما بهتر است لیست امکانات درخواستی وب سایت خود را در قالب فایل RFP تهیه نمایید و به شرکت طراح اعلام نمایید تا برآورد هزینه بر اساس آن انجام گردد. تهیه و ارسال فایل RFP می تواند موفقیت وب سایت شما را در آینده تضمین نمایید بنابراین حتما قبل از آغاز پروژه این فایل را آماده نمایید. می توانید مقاله تهیه RFP را مطالعه نمایید.

درج اطلاعات وب سایت

پس از پیاده سازی قالب وب سایت توسط طراح وب سایت مرحله درج مطالب و اطلاعات وب سایت است. در این مرحله کارفرما می بایست مطالب مورد نیاز وب سایت را به طراح ارائه نمایید تا طراح مطالب وب سایت را بارگذاری نماید. در این مرحله سعی نمایید مطالب وب سایت خود را به صورت دسته بندی شده و کاملا مشخص به شرکت طراح وب سایت ارسال نمایید. البته می توانید مطالب وب سایت را خود در سایت بارگذاری نمایید. امروزه با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا می توان آموزش درج مطالب وب سایت را به کارفرما انجام داد تا کارفرما مطالب وب سایت را خود در سایت بارگذاری نماید. درج و مدیریت مطالب وب سایت کار ساده است و در حد مدیریت وبلاگ است و البته آشنایی با آن نیاز به کار بر روی آن دارد. در صورتی که درج مطالب وب سایت را خود بر عهده بگیرید هزینه تمام شده طراحی سایت شما پایین خواهد آمد و البته به شما توصیه می نماییم در صورتی که مشکل بودجه ای ندارید درج اطلاعات خود را به شرکت طراح وب سایت واگذار نمایید زیرا کیفیت درج اطلاعات توسط طراحی وب از کیفیت کار شما معمولا بالا تر است.

شرکت طراحی سایت دارکوب

ایمن سازی وب سایت

موردی که کمتر به آن توجه می گردد ایمن سازی وب سایت می باشد. یک وب سایت برای آنکه دچار مشکلات امنیتی نگردد حتما می بایست از روش های مختلف ایمن سازی گردد تا در آینده مشکلی برای سایت به وجود نیاید. بهتر است از طراح وب سایت خود از روش های ایمن سازی پرس و جو نمایید و مطلع شوید آیا در پروژه روش هایامن سازی انجام می گردد و یا خیر.

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت باعث افزایش سرعت وب سایت و همچنین بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می گردد که این عملیات معمولا از طریق انتخاب عناوین مناسب برای صفحات، بهینه سازی کدهای وب سایت، بهینه سازی آدرس دهی و ساختار صفحات، فعال سازی سیستم کش وب سایت، فعال سازی سیستم های فشرده سازی نظیر GZIP در وب سایت و همچنین بهینه سازی تصاویر انجام می گردد. بهینه سازی درست و اصولی وب سایت تاثیر بسیاری در موفقیت وب سایت خواهد داشت و بنابراین حتما از شرکت طراح وب سایت روش های بهینه سازی را جویا شوید و شرکتی را برای راه اندازی وب سایت خود انتخاب نمایید که به مقوله بهینه سازی توجه می نماید. در عملیات بهینه سازی وب سایت کلیه خطاهای سئو وب سایت برطرف می گردد و سایت به صورت کامل برای موتورهای جستجو بهینه سازی می گردد.

پشتیبانی وب سایت

با توجه به آنکه وب سایت شما در طول سال آینده می بایست آنلاین باشد تا کاربران بتوانند آن را مشاهده نمایند پشتیبانی وب سایت بسیار مهم می باشد و بنابراین بهتر است از نحوه پشتیبانی شرکت طراح وب سایت با خبر شوید. رویت پروفایل و نمونه کارهای گذشته و سابقه و تجربه کاری شرکت می تواند بیانگر توانمندی مجموعه باشد. همچنین برای اطمیمنان از نحوه پشتیبانی مناسب شرکت طراحی سایت می توانید از برخی از شرکت هایی که توسط شرکت مذکور سایت برایشان راه اندازی شده در مورد نحوه پشتیبانی و رضایت مندی ایشان پرس و جو نمایید. پشتيباني يک وب سايت يعني اينکه به طور دائم و مرتب، وب سايت را از لحاظ خطاها و مشکلات مورد بررسي قرار داده و آن را آپديت نگه داريم. اين عمل بايد دائم انجام شود تا بتوانيد وب سايت کارآمد و آپديت شده اي داشته باشيد و سئو و رتبه بندي وب سايتتان را بهبود ببخشيد.

سئو سایت

پس از راه اندازی وب سایت خود، می توانید عملیات بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو را بر روی وب سایت خود انجام دهید. عملیات سئو از روش های مختلفی انجام می گیرد که برخی از این روش ها ممکن است در آینده به سایت شما لطمه وارد آورد. تشخیص آنکه شرکت از روش درستی استفاده می نماید و یا خیر ممکن است از توان شما خارج باشد بنابراین به شما توصیه می نمایم کار نحوه سئو و بهینه سازی وب سایت خود را به شرکت های معتبر طراحی وب سایت واگذار نمایید.  

دليل اهميت سئو وب سايت

در روز ميلياردها سرچ در گوگل انجام مي شود اما دليل حائز اهميت بودن سئو فقط تعداد بالاي جستجو ها نمي باشد. با ورود تلفن همراه به زندگي هاي روزمره، جستجو در اينترنت به يک ابزار در دسترس و قابل اعتماد براي تصميم گيري در مورد خريد يک محصول يا حتي پيدا کردن نزديک ترين مغازه مورد نظرتان تبديل شده است. نتايجي که پس از سرچ به مخاطب يا کاربر نمايش داده مي شوند نقش بسيار مهمي در فرآيند تصميم گيري و شناخت او بازي خواهد کرد. با سرمايه گذاري در حوزه سئو، اين شانس را خواهيم داشت که در لحظه اي متاسب در اغلب اوقات زماني که به خدمات محصولات يا ارائه شده نياز داريد و دنبال يک پاسخ مناسب هستيد به سراغ گوگل خواهيد رفت. اعتماد مخاطبان يا کاربران برگ برنده اي است که گوگل را به اين شرکت بزرگ تبديل کرده است.

بهترین شرکت طراحی سایت 

شرکت دارکوب با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت حرفه ای، خدمات سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد. شما می توانید بدون نگرانی طراحی سایت خود را دارکوب بسپارید و یک سایت حرفه ای تحویل بگیرید. برای سفارش طراحی سایت و اطلاع از قیمت طراحی سایت می توانید به سایت دارکوب مراجعه کنید و یا با شماره های شرکت تماس بگیرید. شما می توانید قبل از سفارش از مشاوره رایگان طراحی سایت دارکوب استفاده کنید و تماس بگیرید. شرکت دارکوب سعی دارد که با کمترین هزینه بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

بعد از طراحی سایت شما می توانید خدمات سئو سایت خود را شروع کنید. خدمات سئو دارکوب به صورت ماهانه است، یعنی شما پس یک ماه می تونید قرارداد خود را در صورت رضایت از سئو سایت خود تمدید کنید. 

در پایان

در این مقاله سعی نمودم جنبه های مختلف وب سایت را بررسی نمایم اما در مورد نحوه سفارش وب سایت شما می بایست با توجه به موارد ذکر شما در بالا لیست کامل امکانات و موارد لازم در سایت در قالب یک فایل RFP به شرکت طراحی سایت اعلام نمایید تا شرکت بر اساس نیازمندی های شما قیمت و مدت زمان اجرای پروژه را اعلام نماید. هر چه اطلاعات کامل تری در زمان سفارش طراحی سایت به شرکت طراح اعلام نمایید در آینده با مشکلات کمتری مواجه خواهید بود.

 
اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز