استخدام برنامه نویس PHP مسلط به پلاگین نویسی جوملا - 4.0 از 5 بر اساس 1 رای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
استخدام برنامه نویس PHP مسلط به پلاگین نویسی جوملا

 

دارکوب فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است و از آن زمان تا کنون در حدود 2500 وب سایت را طراحی و برنامه نویسی نموده است. در ابتدا سال های فعالیت دارکوب به زبان های PHP ، ASP و ASP.NET وب سایت طراحی نمود ولی رفته رفته با توجه به متن باز بودن PHP وهچنین سیکل نوسعه سریعتر آن نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی و هزینه تمام شده پایین آن زبان برنامه نویسی PHP را تخصصی برای طراحی سایت های خود برگزید. این شرکت سایت های معمولی را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای PHP نظیر جوملا ، وردپرس و دروپال پیاده سازی می نماید که در برخی از این پروژه ها نیاز به اضافه کردن و نوشتن ماژول و پلاگین می باشد که نیاز به تخصص و تجربه بالا دارد.

 

دارکوب با توجه به حجم بالای پروژه های ورودی خود نیاز به برنامه نویسان و طراحان با تجربه وب به صورت تمام وقت، پاره وقت و پروژه ای (غیر حضوری) دارد که از علاقه مندان دعوت می شود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل info وب سایت http://sitedar.com و یا http://joomir.com ارسال نمایند و در رزومه شرح دهند به چه صورت می توانند با مجموعه دارکوب همکاری نمایند.

تخصص های لازم برای برنامه نویس و توسعه دهنده وب سایت

  • برنامه نویسی PHP و آشنایی کامل با MVC
  • جاوااسکریپت و کتابخانه های جانبی آن نظیر Mootools و JQuery
  • کدزنی HTML و آشنایی کامل با کدنویسی دایوبیس
  • آشنایی کامل با CSS و انیشن سازی توسط آن و همچنین ابزارهای توسعه آن
  • کار با نرم افزارهای ویرایش تصاویر مانند فتوشاپ
  • آشنایی کامل با کتابخانه های ریسپانسیو سازی نظیر Bootstrap
  • مهارت در نرم افزارهای کد زنی نظیر Dreamweaver

سرعت انجام کار برای دارکوب بسیار مهم بوده و معمولا پروژه های خود را قبل از رسیدن زمان تحویل به مشتریان خود ارائه می نماید که البته تحویل سریع پروژه های خود را با کیفیت بالا ارائه می نماید. کیفیت مهترین دغدغه دارکوب در پروژه های خود بوده است و در صورتی که وب سایتی کیفیتی کافی برای ارائه به کارفرما نداشته باشد وب سایت را به مشتری خود ارائه نمی نماید و تا رسیدن به نتیجه مطلوب پروژه را تحویل نمی دهد.

کلیه وب سایت های تحویل داده شده توسط دارکوب برای موتورهای جستجو بهینه سازی می گردد و در نهایت وب سایت برای بدست آوردن بهترین نتیجه برای کارفرما در بهینه ترین حالت ممکن به کارفرما ارائه می گردد. سرعت لود شدن صفحات وب سایت توسط دارکوب بررسی می گردد و در صورت نیاز عملیات بهینه سازی افزایش سرعت وب سایت در کلیه پروژه ها انجام می گردد.

در صورت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا و در صورت لزوم برنامه نویس می بایست با کد زنی سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند وب سایت را مطابق با نظر کارفرما توسعه دهد.

دارکوب پروژه های طراحی وب سایت خود را با حداقل قیمت ممکن ارائه می نماید و بنابراین لازم است برنامه نویس وب سایت تجربه کافی در زمینه راه اندازی وب سایت را داشته باشد تا بتواند پروژه ها را با حداقل قیمت ممکن ارائه نماید. تجربه باعث می گردد سایتی که یک برنامه نویس مبتدی ظرف مدت زمان یک ماه آماده سازی می نماید را برنامه نویسی حرفه ای ظرف مدت یک روز کاری تحویل دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استخدام برنامه نویس PHP می توانید با شماره تلفن 021-22082258 تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط

info [ at ] sitedar.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد