فعالیت در شبکه های اجتماعی در کنار طراحی سایت اختصاصی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
فعالیت در شبکه های اجتماعی در کنار طراحی سایت اختصاصی

درست همون لحظه ای که فکر می کنید رسانه های اجتماعی فقط یه هوس و مد زودگذر بوده، یه جرقه ای تو ذهنتون می زنه... درسته! فعالیت تو رسانه های اجتماعی همیشه مهم بوده، اما الآن موتورهای جستجو مثلا گوگل می تونن نشونه های اجتماعی سایت هارو پیدا کنن. علاوه بر اون، صفحات اجتماعی از نظر سئو خیلی باارزشن، چون در کنار بقیه ویژگی هایی که برای سئوی سایتتون درست کردید، صفحه های اجتماعی هم می تونن نقش خودشونو داشته باشن و رتبه های طبیعی و مستقل خودشونو بگیرن.


قبلا فقط باید به پست های توئیتر و فیسبوکتون فکر می کردین و دیگه حرفی از تبلیغات کلیکی و نرخ تبدیل نبود. اما الآن وقتشه که حضورتون در رسانه های اجتماعی رو به مرحله تازه ای ببرید و یک وبسایت حرفه ای طراحی کنید.
الآن کیفیت برای کسب و کارهای کوچک از همه چیز مهم تره. صف اولش هم هرچیزی از سایت های اجتماعی ابری گرفته تا تلویزیون های اجتماعی و خریدهای اجتماعی.

  1. از پلتفرم های اجتماعی، یکی بعد از دیگری، استفاده کنید. منظورم اینه که به بعد سوم فکر کنید. حتی اگه یکی از پلتفرم هارو خیلی دوست دارید، برای اینکه در دسترس باشید باید از دایره راحتیتون یکم دور بشید تا لایک های فیسبوک، لینکدین و بقیه رسانه هایی که هر روز دارن مد میشن رو بدست بیارید. علاوه بر اینکه رو قله آخرین مدها هستید محتوای مناسب بوجود بیارید و پروفایل اجتماعیتونو حفظ کنید.
  2. از پلتفرم هایی استفاده کنید که مشتری هاتون استفاده می کنند. وقتی دارید برنامه ریزی می کنید به بازگشت سرمایه هم فکر کنید. ببینید مشتری هاتون از کدوم رسانه های اجتماعی استفاده می کنن ... برید همونجا. از چیزایی که زودگذرن و فقط یه مدت کوتاه قراره استفاده بشن دوری کنید. همینکه یهو یه چیزی ظاهر میشه و همه میرن طرفش به این معنی نیست که شما هم باید برید اونجا. سعی کنید فالوئرهاتونو تبدیل به مشتری کنید.
  3. ارزیابی کنید، بازبینی کنید و دوباره امتحان کنید. هیچ کس دفعه اول و دوم موفق نمیشه. همینجوری پیام ها و روش های مختلف رو امتحان کنید تا بالاخره مخاطب هاتون زیاد شن. رقابت کردن رو یاد بگیرید.
  4. محتوا و مطالبتونو به روز و جدید نگهدارید. با مطالب بیات مشتری هارو دلسرد نکنید. مطالب تازه و مرتبط با کارتون منتشر کنید تا مشتری ها یه دلیلی برای اینکه دوباره به سایتتون سر بزنن داشته باشن.
  5. زیاده روی نکنید. هدفتونو باید بذارید رو اینکه ببینید شرکتتون چقدر باید تو رسانه های اجتماعی فعالیت کنه تا تازه بمونه، روی فرصت های نهفته در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید، و فقط به حدی که برای سئو و اهداف بازاریابیتون لازم دارید مطلب بذارید. درسته که هرچی بیشتر باشه بهتره، اما وقتی بیشتر از میزان نیاز مطلب تولید می کنید مسئله "بازده نزولی" پیش میاد.

اگر شما هم تا الآن برای شرکتتون فقط از فیسبوک و رسانه های اجتماعی استفاده می کردید، یا اگر سایتتون قدیمی و بی بازده شده، یا اگر با سئوی سایتتون مشکل دارید، ما می تونیم بهتون کمک کنیم و با طراحی یک سایت شکیل و شایسته کسب و کار شما، به تجارتتون رونق ببخشیم و سیل مشتری های جدید رو به سایتتون بیاریم. کارشناسان ما با بهینه سازی موتورهای جستجو کاری می کنن که با جستجوی مطالب مرتبط با کار شما، سایت شرکتتون بیاد رو صفحه اول نتایج گوگل. همین امروز تماس بگیرید.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد