طراحی سایت شما بازتاب برند شماست

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحی سایت شما بازتاب برند شماست

داشتن سایت جزء ضروری هر کسب و کاریه. چون الآن بیشتر کسایی که قصد خرید دارن، قبل از خریدشون به صورت آنلاین برندها، کالاها و خدمات مختلف رو سرچ می کنن. دقیقا به همین دلیل شما هم باید طوری سایتتونو طراحی کنید که بتونه خیلی خوب کارتونو انعکاس بده.


همونطور که بروشورهای چاپی رو طراحی می کنن تا اطلاعات ضروری رو درباره یه کارشون به گوش مشتری برسونن و کالا یا خدمات رو تا جایی که میشه جذاب نشون بدن، سایت هم دقیقا با همین هدف باید طراحی بشه.
در واقع یه طراحی خوب باید طبیعت برند رو منعکس کنه، اطلاعات ضروری رو دربربگیره و کاربرهای سایت رو به مشتری های دائمی تبدیل کنه.
برای عملی کردن این کارها راههای زیادی هست، اما اگه واقعا قصد رسیدن به این هدف ها رو دارید باید سایتتون رو حرفه ای طراحی کنید تا عملکرد و امنیت بالایی داشته باشه.

  • عملکرد سایت

عصر اینترنت دنیا رو از خیلی جهات تغییر داده، یکیش این که مردم خیلی کم طاقت تر از قبل شدند. عملکرد سایت شما روی تصویری که از برندتون نشون میده اثر میذاره. احتمالا برای همه پیش اومده باشه که خواسته باشن از یه سایتی مطلبی رو بخونن یا چیزی بخرن و سایت درست کار نکرده. همچین سایتی به نظر قابل اعتماد نمیاد. جهت یابی و تجربه کاربری سایت اثر بزرگی روی پیامی که سایت به کاربر میفرسته داره.

  • واکنش گرا بودن

الآن دیگه بیشتر مردم بیشتر از اینکه با کامپیوترهاشون اینترنت گردی کنن با گوشی هاشون سایت ها رو باز می کنن. یعنی سایتتون ممکنه در اندازه ها و اشکال مختلفی باز بشه. برای همین واکنش گرا بودن سایت بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده. اگه یه مشتری نتونه سایتتونو باز کنه میره سراغ یکی دیگه.

  • طراحی سایت

شرکتی که برای طراحی سایتتون انتخاب می کنید باید انقدر توانا باشه که بتونه برند شما رو درست رو سایتتون نمایش بده. همه عناصر سایت از اندازه فونت تا رنگ و قالب سایت به کاربر یه پیامی رو میفرستن. مثلا سایتی که تصاویر با کیفیتی داشته باشه یه شرکت پویا و خوش فکر رو نشون میده، سایتی که یه فونت عجیب غریب استفاده کرده یه شرکت خلاق رو منعکس می کنه و یه طراحی واضح و استاندارد یه شرکت فوق العاده حرفه ای و کارا رو به ذهن میاره.

  • اطلاعات

اطلاعاتی که روی سایتتون میذارید میتونه نمانگر این باشه که شما چه جور تاجری هستید. اگه اطلاعات تماستون واضح باشه به نظر باز، صادق و پذیرا میایید. اگه اطلاعات دیگه ای مثل ساعت های کاری هم روش باشه علاوه بر موارد قبلی تجربه کاربری خوبی هم به کاربر القا می کنید. اما از طرفی هم نباید زیادی سایت رو پر از متن کنید وگرنه کاربر سردرگم میشه و پیدا کردن اطلاعات رو مشکل میکنه. شرکت طراح سایتی که انتخاب می کنید باید بتونه شما رو راهنمایی کنه تا به اندازه روی سایت مطلب بذارید.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد