برخی از عوامل رتبه بندی رنکینگ گوگل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
برخی از عوامل رتبه بندی رنکینگ گوگل

شما هم میخواهید در رتبه بندی موتورهای جستجو بالا بیایید؟


چه عواملی روی رتبه سایت در گوگل و موتورهای جستجو اثر میذارن؟ شاید اگه تعداد زیادشو بشنوید تعجب کنید، اما نترسید چون نشون میده میتونید کارهای زیادی برای ارتقای رتبه کسب و کارتون روی گوگل انجام بدید.
ما معمولا به مشتریهامون میگیم نه تنها ابزار رو بهشون ارائه میدیم بلکه دانش ارتقای رتبه سایتشون روی موتورهای جستجوی بزرگ رو هم بهشون میدیم تا خودشون بتونن این کارو ادامه بدن. تو این مقاله با عواملی که به نظر میاد در سیستم رتبه بندی گوگل نقش دارند فهرست شدند (البته گوگل هرگز همه این عوامل رو افشا نکرده و عواملی که تو این مقاله خواهید خوند هم بر اساس شواهد و تحقیقات توسعه دهنده ها بدست اومدند).
توصیه میکنم علاوه بر فهرستی که تو این مقاله ارائه شده، به مقاله تغییرات الگوریتم ها و عوامل رتبه بندی در سئو که پیشتر نوشتیم هم سری بزنید. حتی اگه اینها رتبه سایتتونو خیلی تغییر ندن، قطعا ظاهر آنلاین شرکتتونو بهتر میکنند. ما اینجا فقط تعدادی از این عوامل رو که تازه بودند و کمتر در موردشون صحبت شده بود فهرست کردیم:
1- طول ثبت دامین
دامنه های معتبر و باارزش اغلب از پیش برای چند سال خریداری شدند، در حالی که دامنه های نامعتبر به ندرت هزینه هاشونو برای بیش از یکسال پرداخت کردند. بنابراین تاریخ انقضای دامنه میتونه به عنوان عاملی برای پیش بینی اعتبار دامنه تلقی بشه.
2- مقدار تغییرات محتوا
تازگی محتوا میتونه به بهبود رتبه کمک کنه، اما مقدار محتوا هم روی رتبه اثر میذاره. نیازی به گفتن نیست که ویرایش کامل یک بخش خیلی با جابجا کردن چند تا کلمه تو متن فرق میکنه. ضمنا در ارتباط با بروزرسانی محتوا، تناوب بروزرسانی خیلی اهمیت داره.
3- اهمیت کلیدواژه ها
وقتی کلیدواژتون تو 100 کلمه اول صفحه استفاده بشه، نشونه ارتباط محتوا با کلیدواژه است. گوگل هنوز هم از چگالی کلیدواژه برای تعیین عنوان صفحات وب استفاده میکنه.
4- چند رسانه ای
داشتن تصویر، ویدئو و سایر عناصر چندرسانه ای نشونه کیفیت محتواست.
شما میتونید از این چهار عاملی که تو این مقاله ذکر شد برای ارتقای سایتتون استفاده کنید. یادتون باشه که نکات و توصیه های زیادی در این باره هست که میتونه باعث تعامل بهتر کاربرهاتون از طریق سایت، شبکه های اجتماعی، برند و ... بشه. میتونید از مقالات قبلی سایت دارکوب اطلاعات بیشتری در مورد سئو و نحوه اجراش در سایت کسب کنید و با کار روی سایتتون، طی مدت کوتاهی ارزش شرکتتونو بالاتر ببرید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز