10 درصد تخفیف خدمات طراحی سایت به مناسبت عید نوروز 94

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تخفیف خدمات طراحی سایت به مناسبت عید نوروز

دپارتمان طراحی سایت برند تجاری دارکوب عید نوروز 94 را به کلیه هموطنان عزیز داخل و خارج از کشور تبریک عرض می نماید و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم. به مناسبت این عید دارکوب در نظر دارد 10 درصد تخفیف بر روی کلیه خدمات طراحی وب سایت خود شامل طراحی قالب ، طراحی وب سایت و خدمات سئو ارائه نماید.

 

این تخفیف از 15 اسفند 93 تا 15 فروردین 94 ارائه می گردد.

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی ، شادی ، پیروزی ، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندیم.

دارکوب در کلیه روزهای تعطیل رسمی تعطیل و در کلیه روزهای غیر تعطیل رسمی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. دارکوب در نظر دارد به آغاز سال جدید فعالیت های خود را در زمینه طراحی سایت توسعه ببخشد و سعی در ارتقاء خدمات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود نمایید.

آغاز سال جدید فرصت بسیار مناسبی برای تفکر و اندیشیدن به مشکلات سال قبل و ارائه راه حل های جدید جهت بهتر نمودن خدمات می باشد و دارکوب این مهم را در تعطیلات خود در نظر دارد.

خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد. حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.

 

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد