سئو تبدیل شد به بازدید کنندگان راضی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
سئو تبدیل شد به بازدید کنندگان راضی

امروزه سئو تبدیل شده به بازدید کنندگان راضی از وب سایت شما و این رضایت مندی کاربران از وب سایت به المان های مختلفی مرتبط می باشد که به جای آنکه شما بر روی اصول فنی سئو تمرکز نمایید می بایست بر روی رضایت مندی بازدید کنندگان ، کاربران و مشتریان خود تمرکز نمایید. هر چه کاربر از رویت وب سایت شما خوشحال تر باشد مدت زمان بیشتری را در سایت شما صرف می نماید و همچنین ممکن است مطلب شما را در شبکه اجتماعی خود و همچنین سایر سایت ها به اشتراک بگذارد که این دو مورد باعث بالا رفتن رنک وب سایت و در نتیجه وضعیت بهتر سئو وب سایت خواهد شد. مدت زمان ماندن کاربران در وب سایت و همچنین تعداد به اشتراک گذاری های مطلب شما در شبکه های اجتماعی امروزه مهترین فاکتورهای موتورهای جستجو برای رنک دهی وب سایت می باشد. برای داشتن بازدید کنندگان راضی می بایست موارد زیر را مد نظر خود قرار دهید:

طراحی قالب کاربر پسند

قالب وب سایت شما می بایست کاربر پسند باشد به نحوی که کاربر بتواند با آن به راحتی ارتباط برقرار نماید. امروزه ثابت شده طرح های تخت و دو بعدی تاثیر بهتری بر روی ذهن بازدید کننده دارد و بنابراین سبک طراحی قالب های جدید به طراحی قالب های دو بعدی گرایش پیدا نموده است. طرح و قالب وب سایت شما می بایست به توجه به زمینه شغلی و مخاطبان خاص شما باشد. بنابراین در طراحی قالب وب سایت خود حتما بسیار دقت نمایید و طراحی قالب خود را به گرافیستی که از دانش روانشناسی رنگ ها و طراحی مدرن برخوردار است واگذار نمایید. هر چه کاربر به قالب وب سایت ارتباط بهتری برقرار نماید به نفع سئو وب سایت شما خواهد بود. دارکوب با توجه به تجربه فراوان خود آماده ارائه طرح های مفهومی، کاربر پسند، محتوا اول می باشد.

ارائه مطالب و مقالات مفید

ارائه مطالب و مقالات مفید در قالب مقاله متنی، فیلم، تصویر، صدا و سایر موارد می تواند موجب رضایت مندی کاربران شما از سایت شما باشد. در هر زمینه ای که فعالیت می نمایید بهتر است وب سایت خود را تبدیل به مرجع اطلاعاتی زمینه شغلی خود نمایید که این باعث خواهد شد زمانی که کاربران برای رفع نیازها، سوالات و درخواست های خود در اینترنت جستجو می نمایند و با سایت شما مواجه می شوند کلیه سوالات آنان در زمینه شغلی شما پاسخ داده شود و به این طریق بازدید کنندگان از وب سایت خوشنود خواهند بود. در حقیقت ارائه مطالب مفی، با کیفیت، عمیق مهترین مسئله در زمینه سئو می باشد که حتی امروزه این اهمیت تحت عنوان محتوا پادشاه است مطرح می گردد به این معنا که مهترین مسئله در زمینه سئو وجود محتوای با کیفیت در سایت می باشد. برای آنکه به یک مطلب با کیفیت عنوان شود می بایست خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • مورد نیاز کاربران و مشتریان شما باشد و جزو مطالب روز باشد
 • تمامی جنبه های مختلف موضوع را تحت پوشش قرار دهد و در صورت نیاز لینک به مرجع داشته باشد
 • استفاده از گرافیک های مرتبط نظیر تصاویر، فیلم های مرتبط تاثیر گذاری مطالب را بالا خواهد برد
 • مقاله می بایست به طور کامل پاسخ گوی جستجوی نجام گرفته شده کاربر در اینترنت باشد

مشتریان راضی

داشتن مشتریان راضی موردی است که در زمینه سئو کمتر به آن توجه می گردد و جزو یکی از مهترین موارد در سئو می باشد. شما می بایست در ارائه خدمات خود رضایت مندی مشتریان خود را فراهم آورید که داشتن مشتریان راضی بهترین روش بازاریابی می باشد. یک مشتی راضی شما را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی می نماید و همین معرفی باعث بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما خواهد شما. مشتریان راضی شما ممکن است مطالب وب سایت شما را در اینترنت به اشتراک بگذارند و مطالب وب سایت شما را برای دوستان خود ارسال نمایند. پس در نتیجه سیاست رضایت مندی مشتریان در ارائه خدمات و محصولات در سئو و بهینه سازی وب سایت کمک شایانی خواهد نمود.

برطرف نمودن موانع فنی پیدا نمودن شما

شما می بایست در ایتدا موانع رسیدن به وب سایت شما و مقالات را بردارید و در صورتی که وب سایت شما دارای مشکلاتی از بابت ایندکس شدن در گوگل می باشد آن را برطرف نمایید. به این معنا که می بایست شما از روش های مختلف تبلیغات و بازاریابی اینترنتی شرایطی را ایجاد نمایید تا کاربران بتوانند به وب سایت شما دستیابی داشته باشند. در صورتی که بهترین مقالات با بهترین طراحی سایت را نیز در اختیار داشته باشید در صورتی که نتوانید با انجام و روش های مختلف مطالب خود را ارائه نمایید بازدید کننده به دست نمی آورید. کسب بازدید کننده را می توانید از روش های مختلف نظیر انجام تبلیغات برای وب سایت و همچنین بک لینک سازی انجام دهید.

 

طراحی سایت دارکوب
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی