طراحی لوگو

نوشته شده توسط مدیر وب سایت

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=3265

چگونگی انجام پروژه طراحی لوگو یا نشان تجاری در شرکت دارکوب
بخشی  از خدمات قابل ارائه از سوی شرکت دارکوب، خدمات طراحی گرافیک از جمله طراحی لوگو یا نشان تجاری می باشد:
جهت سفارش طراحی لوگو یا نشان تجاری به مجموعه دارکوب در ابتدا می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نموده و نمونه کارهای موجود را مشاهده نمایید و یکی از پکیج های طراحی لوگو دارکوب را انتخاب نمایید:

پکیج شماره 1 (اکونومی) 500 هزار تومانی

در این پکیج پس از تماس طراح و تبادل اطلاعات و نظرات، با توجه به درخواست مشتریان محترم یک طرح  آماده و ارائه خواهد گردید و در ادامه طرح فوق تا پنج مرحله قالب ویرایش خواهد بود.

پکیج شماره 2 یک میلیون تومانی

در  پکیج شماره 2 طراحان دارکوب پس از هماهنگی و دریافت اطلاعات مشتریان گرامی، پروژه طراحی لوگو را آغاز می نمایند، در این پکیج با توجه به مواردی که با مشتریان هماهنگ گردیده، همزمان سه طرح آماده و ارائه می گردد تا مشتریان عزیز بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را داشته باشند، همچنین در صورت نیاز طرح انتخابی تا ده مرحله قابلیت ویرایش خواهد داشت، تا بهترین نتیجه حاصل گردد.
طراحی یک لوگوی مناسب مهمترین گام در هویت بخشی به فعالیت شماست، بنابراین تلاش طراحان ما در این مجموعه بر آن است تا با بهره گیری از تجربه و دانش طراحی بهترین لوگو یا نشان تجاری را به شما عزیزان ارائه نمایند.

برخی از نمونه لوگوهای طراحی شده


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد