بهترین روش طراحی سایت برای شرکت ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
بهترین روش طراحی سایت برای شرکت ها

در این مقاله قصد دارم به عنوان فردی که 13 سال در زمینه طراحی وب فعالیت و تجربه دارم در مورد بهترین روش طراحی سایت برای شرکت ها بنویسم تا شرکت ها بتوانند از هزینه صرف شده خود برای ساخت سایت بیشترین بازدهی را بگیرند و بتوانند مشتریان بیشتری از طریق وب سایت خود جذب نمایند. اول از همه پلان پیشنهادی طراحی وب سایت به شرکت ها پلان 1.5 میلیون تومانی می باشد که این پلان شامل ثبت دامنه، اختصاص 500 مگابایت فضا، پیاده سازی قالب وب سایت از فروشگاه قالب دارکوب، ایمن سازی سایت، آموزش پانل کاربری و یک سال پشتیبانی می باشد. همچنین در این پکیج پیشنهادی کارفرما می بایست مطالب وب سایت خود را برای دارکوب ارسال نمایید تا دارکوب مطالب را در سایت جاینمایی نماید. این وب سایت قابلیت سازگاری با موبایل و تبلت خواهد داشت و به صورت ریسپانسیو طراحی می گردد تا وب سایت بهترین نتیجه را از بابت جلب رضایت کاربران و رتبه در موتورهای جستجو بگیرید. داشتن چنین وب سایتی برای یک شرکت کافی است و شرکت می تواند پس از ساخت وب سایت خود عمل سئو و بازاریابی از طریق وب سایت را انجام دهد.

البته در صورتی که تمایل ندارد از فروشگاه قالب دارکوب قالب سایت خود را انتخاب نمایید می توانید کار طراحی قالب سایت را به گرافیست های شرکت دارکوب واگذار نمایید تا وب سایت را مطابق با نظرات شما پیاده سازی نمایند که البته مبلغ 500 هزار تومان از بابت طراحی قالب توسط گرافیست به هزینه های قبلی طراحی سایت اضافه می گردد.

در حقیقت پس از راه اندازی وب سایت کار تمام نشده است و برای آنکه شرکت ها بتوانند از وب سایت طراحی شده خود درآمد کسب نمابند می بایست عملیات سئو و بهینه سازی سایت و همچنین بازاریابی اینترنتی بر روی سایت خود انجام دهند. در صورتی که بهترین سایت نیز طراحی گردد اگر برای سایت تبلیغات انجام نشود ممکن است وب سایت نتوانید مشتریان جدیدی جذب شرکت نماید و تنها به عنوان یک کاتالوگ اینترنتی برای شرکت ها باشد.

برای آنکه بتوان بر روی وب سایت عملیات سئو و بازاریابی با بالاترین نتیجه را انجام داد وب سایت می بایست به صورت سئو و با توجه به امور بهینه سازی طراحی شده باشد که دارکوب در کلیه پروژه های خود اصول سئو را رعایت می نماید. پس از آنکه وب سایت از نظر اصول سئو مشکلی نداشت می توان کار سئو و بازاریابی اینترنتی را آغاز نمود.

سئو و بهینه سازی وب سایت

از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت رتبه سایت در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت بالا خواهد آمد و در صورتی که کاربرانی در اینترنت در جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق موتورهای جستجو باشند که توسط شرکت ارائه می گردد وارد سایت می گردند و در صورتی که قیمت های کالا یا خدمات مطابق به خواسته هایشان بود ممکن است به مشتری جدید شرکت تبدیل شوند. در حقیقت با انجام امور سئو در سایت قابلیت جذب مشتری به وب سایت اضافه می گردد.

تبلیغات در سایر سایت ها

یکی از کارهایی که باعث افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو و بازدید کننده وب سایت می گردد تبلیغات در سایر سایت ها می باشد که انجام این کار به برند سازی شرکت ها کمک شایانی خواهد نمود. البته هیچ وقت این کار را بدون مشورت با متخصص سئو و بهینه سازی انجام ندهید زیرا ممکن است با انجام تبلیغات در سایت های نادرست تاثیر منفی بر روی رتبه سایت خود در موتورهای جستجو داشته باشید. اینکه تبلیغ شما به چه صورت در چه سایتی و در چه زمینه فعالیتی قرار داده می شود حتما می بایست تحت نظر سئو کار انجام گردد.

تولید محتوا برای سایت

محتوا پادشاه است شاید قبل این جمله را شنیده باشید اما این جمله به چه معناست. در حقیقت مهترین المان در موفقیت وب سایت در سئو و بازاریابی اینترنتی وجود محتوای با کیفیت و مورد نیاز کاربران می باشد و در صورتی که وب سایت بتواند مطالب و محتوای کاربران در زمینه شغلی خود را فراهم آورد می تواند کاربران بسیاری را جذب نماید و همچنین تولید محتوای اختصاصی به برند سازی مجموعه کمک شایانی خواهد نمود. مخصوصا در ایران شرکت ها معمولا سایت ها را با محتوای بسیار ضعیف ارائه می نمایند که در صورتی شرکتی باشد که سایت خود را به بانک اطلاعاتی در زمینه شغلی خود تبدیل نماید از سایر شرکت ها متمایز خواهد گردید و در زمینه بازاریابی اینترنتی موفق تر خواهد بود.

از انجام هزینه برای طراحی سایت نترسید

امروزه بازاریابی از طریق اینترنت یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات می باشد و برگشت بالایی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد و برای هزینه نمودن در این زمینه هرگز نترسید زیرا هزینه ای که شما برای طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی خود پرداخت می نمایید چندین برابر آن در مدت زمان کوتاه عاید مجموعه شما می گردد. البته برای آنکه از هزینه صرف شده خود بیشترین نتیجه را بگیرید حتما می بایست تبلیغات اینترنتی خود را زیر نظر متخصص سئو و بازاریابی اینترنتی انجام دهید تا هزینه شما هدر نرود. با انجام صرف هزینه به صورت اصولی و درست در تبلیغات اینترنتی خود می توانید مشتریان بسیاری جذب نمایید.

جمع بندی هزینه های مربوط به طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

هزینه طراحی سایت ریسپانسیو (سازگار با موبایل) و سئو (بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو) شرکت شما 1.5 میلیون تومان خواهد بود. هزینه نمایش وب سایت شما برای کلمات کلیدی مربوط به طراحی سایت بسته به کلمه کلیدی از 1 میلیون تومان می باشد. البته برخی از کلمات کلیدی با توجه به تعداد رقبای بسیار و تعداد جستجوی بالا هزینه های بالاتری دارند. هزینه های تبلیغات در سایر سایت ها نیز با توجه به بودجه شما می باشد که هر چه برای تبلیغات در سایر سایت ها بیشتر هزینه نمایید نتیجه بهتری خواهید گرفت. البته دقت نمایید ممکن است انجام تبلیغات در سایتی خاص و به نحوی برای سایت شما مضر باشد بنابراین تبلیغات اینترنتی خود را توسط متخصص سئو انجام دهید.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد