8 نکته برای افزایش مشتریان وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
8 نکته برای افزایش مشتریان وب سایت

تبدیل کاربران و بازدید کنندگان وب سایت به مشتری و خریدار دغدغه تمامی مدیران سایت ها می باشد. فقط داشتن سایتی پر بازدید مهم نمی باشد و شما می بایست کاربران خود را به مشتریان خود تبدیل نمایید موردی که در صورتی که مهندسی نگردد تاثیر جدی بر کسب و کار سایت ها خواهد گذاشت. در حقیقت میزان خرید و سفارش مشتریان در سایت با کیفیت مطالب ارائه شده و خود سایت رابطه مستقیم دارد و بهتر است سایت به گونه ای طراحی گردد تا کاربر با حس اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهد. در زیر چند مورد را برای برقرای ارتباط بهتر با بازدید کنندگان وب سایت برای شما بیان می نمایم.

 

چند توصیه برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتری

قرار دادن اطلاعات تماس در تمامی صفحات سایت

اطلاعات تماس خود نظیر تلفن ها، آدرس، ایمیل را حتما در تمامی صفحات سایت و در دسترس قرار دهید. انجام این کار به سایت اعتبار می بخشد. بهتر است در سایت حتما تلفن های ثابت مجموعه را درج نمایید.

نمایش گواهینامه ها در تمامی صفحات سایت

در صورتی که از سازمان و یا شرکت خاصی گواهینامه و یا مجوز خاصی کسب نموده اید بهتر است آن را در دسترس در تمامی صفحات سایت قرار دهید تا کاربران بتوانند آن را مطالعه نمایند. تحقیقات نشان داده انجام این کار در حدود با درصد بالایی روند تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتری را رشد می دهد.

استفاده از عناوین مناسب

در عناوین صفحات سایت خود حتما از عبارات کلیدی مربوط به صفحه استفاده نمایید و سعی نمایید عناوین را برای کاربران و مشتریان خود طراحی نمایید و نه برای موتور جستجوی گوگل.

پشتیبانی آنلاین مشتریان

بهتر است در سایت خود حتما پشتیبانی آنلاین مشتریان را راه اندازی نمایید تا بتوانند به صورت چت و تیکت با شما در ارتباط باشنذ. انجام این کار باعث بالا رفتن زمان بازدید از سایت نیز می گردد که تاثیر بسیاری در موفقیت سایت خواهد داشت.

اخذ گواهینامه های اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی بهتر است گواهینامه هایی مانند نماد اعتماد الکترونیکی و اس اس ال(SSL) را حتما اخذ نمایند. انجام این کار باعث اعتبار بالاتر سایت می گردد و این مورد نیز باعث رشد مشتریان جدید سایت می گردد.

توضیحات کامل محصولات

در صورتی که قصد فروش محصول خاصی را در سایت دارید بهتر است در سایت خود توضیحات کامل محصول نظیر تصاویر، توضیحات، مشخصات فنی، فیلم و نظرات کارشناسان را قرار دهید تا کاربران بتوانند اطلاعات کامل از محصول شما کسب نمایند. سعی نمایید سایت شما بهترین و کامل ترین مرجع در مورد محصول مورد نظر باشد.

استفاده از تصاویر مناسب

استفاده از تصاویر مناسب موضوع تاثیر بسیار بالایی در تاثیر بهتر مطلب خواهد داشت. زیرا کاربران معمولا قبل از خواندن عنوان مطلب تصاویر آن را رویت می نمایند و تصویر تاثیر گذار روند ارائه مطلب را بهتر خواهد نمود.

فرم های سفارش و عضویت کوتاه

سعی نمایید حتی المکان از فرم های عضویت و سفارش کوتاه استفاده نمایید تا زمان و وقت کاربر را در مرحله سفارش زیاد نگیرد. طراحی فرم های با فیلدهای کم بسیار مهم بوده و بنابراین سعی نمایید فیلدهای غیر لازم را حذف نمایید و فقط فیلدهایی را که مورد نیاز می باشد اجباری نمایید.

جهت بررسی وب سایت خود می توانید از این سه سایت استفاده نمایید.

جهت هر گونه مشاوره با کارشناسان دارکوب تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت دارکوب
جهت اخذ مشاوره تماس بگیرید
02122083926
02122082258
02122085386
info [ at ] sitedar.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد
پشتیبانی آنلاین مشتریان 24 ساعته و هفت روز هفته