شرکت طراحی سایت در تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
شرکت طراحی سایت در تهران

عنوان "بهترین شرکت طراحی سایت" چیست؟ چگونه یک شرکت به عنوان"بهترین شرکت طراحی سایت" شناخته می شود؟ چه معیارهایی برای تعیین این عنوان است؟

اما قبل از اینکه متوجه شویم که چگونه ما یا هر کس دیگری، می تواند به عنوان" بهترین شرکت طراحی سایت" باشد، ابتدا باید تعیین کنیم که "بهترین شرکت طراحی وب" و "بهترین شرکت طراحی وب در تهران"چگونه تعریف می شود؟

ویژگی های بهترین شرکت های طراحی سایت

مشخص کردن بهترین شرکت طراحی سایت صرفا بر اساس طراحی نیست. این که تمام شرکت های طراحی را بر اساس تنها مجموعه ای از معیارها ارزیابی کنیم، غیر ممکن است.

یعنی شما صرفا با مشاهده نمونه کارهای یک شرکت نمی توانید تعیین کنید که آیا آن شرکت "بهترین شرکت" است یا خیر . بلکه به بسیاری از عوامل دیگر نیز مربوط می شود.

بنابراین اگر فقط کیفیت طراحی برای مشخص کردن "شرکت موفق طراحی سایت" تعیین کننده نیست، پس چه عوامل دیگری تعیین کننده هستند؟ در زیر به چند مورد از آنها اشاره شده است.

جوایز اهدایی به بهترین شرکت ها

این یکی از مشهود ترین معیارهای "قوی ترین شرکت طراحی سایت" است. برخی از جوایز خاص وجود دارد که به قدرتمندترین شرکت های طراحی سایت داده می شود. در برخی کشورها و شهرها یا ایالات به بهترین طراح های محلی جوایز ویژه داده می شود.

نوآوری

از آنجا که صنعت طراحی سایت، یک صنعت به روز است و مدام در حال تغییر است، حرفه ای ترین طراحان سایت، کسانی هستند که به طور مداوم سایت های مشتریان خود را با آخرین فناوری ها به روز رسانی کنند. حتی بهترین طرح ها در عرض چند سال قدیمی می شوند. برای مشتریان مدرنی که از آخرین تکنولوژی ها استفاده می کنند و می خواهند همیشه به روز باشند، بسیار مهم است که طراحان سایت ایده های خلاقانه ارائه دهند و نوآوری داشته باشند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کنند.

برخی از شرکت ها ممکن است که فکر کنند که فقط به روز رسانی عناصر بصری کافی است تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کنند. اما نوآوری واقعا به معنای پذیرش نوآوری در تمام قسمت های سایت است. به عنوان یک شرکت طراحی سایت خلاق، شما باید بتوانید نوآوری و خلاقیت در کار خود داشته باشید.

برای مثال، با توجه به افزایش رو به رشدی که در استفاده از تلفن های همراه در صنعت وب سایت داشته است، این موضوع بسیار مهم است که بتوان وب سایت های سازگار با همه نوع دستگاه های هوشمند طراحی کرد. این رویکرد با عنوان طراحی سایت ریسپانسیو، برای موفقیت در رتبه بندی موتورهای جستجو ضروری است.

اگر چه در هنگامی که یک استراتژی و یا روند جدید وارد بازار می شود سرانجام تمام شرکت ها و سازمان ها از آن پیروی می کنند، ولی کسانی موفق هستند که در خط مقدم و جلوتر از بقیه باشند. تعهد واقعی به مشتریان به این معناست که شما همیشه بخواهید آن ها بهترین باشند، حتی گاهی اوقات به آنها راه هایی برای تحقق این هدف ارائه دهید.

توسعه

برترین شرکت های طراحی سایت، باید طیف وسیعی از سوابق قبلی داشته باشند. برای صلاحیت داشتن عنوان " برترین شرکت طراحی سایت " باید نشان دهند که آنها رزومه کاری قوی و سوابق قوی دارند و در تمام زمینه ها و صنایع مختلف، کار کرده اند.

شرکت های طراحی سایت حرفه ای، می تواند سوابق کاری با ده ها نفر از صنایع مختلف کاری را نمایش دهند. آنها، می توانند تجربه کاربر و نتایج خود را با توجه به نیازهای هر کسب و کاری ، از ساخت و طراحی تا یکپارچه سازی و غیره متناسب سازند.

بیشتر مشتریان ترجیح می دهند با حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت ، شروع به کار کنند. مشتریان می خواهند مطمئن شوند که بدون شک می توانید بهترین وب سایت ممکن را به آنها ارائه دهید.

خدمات وسیع ارائه شده

اینکه فقط تمرکز بر روی طراحی سایت باشد کافی نیست. به عنوان یکی از بهترین ها، یک شرکت خدمات وب سایت ، باید بتواند تمامی خدمات سایت را به بهترین نحو ارائه دهد.  بهترین شرکت های خدمات وب سایت؛ باید بتوانند طیف وسیعی از خدمات برای پاسخگویی به تمام نیاز مشتریان را ارائه دهند، از بازاریابی اینترنتی گرفته تا توسعه وب سایت.

برترین طراحان خدمات سایت باید بتوانند طیف گسترده ای از خدمات مانند طراحی سایت، خدمات سئو و بهینه سازی ، مدیریت ppc ، برنامه نویسی تعاملی و غیره را ارائه دهند.

رشد شرکت

مانند هر کسب و کار موفق دیگری، بهترین طراحان سایت در جهان باید به طور مداوم در حال رشد و افزایش درآمد خود باشند. هر دو این موارد نشان دهنده توسعه و رشد مداوم آن شرکت ها هستند و شاخص های خوبی هستند تا بتوان یک شرکت موفق را شناسایی کرد.

این به این معنا نیست که بزرگترین شرکت های ساخت سایت الزاما برترین شرکت ها هستند.

حرفه ای ترین طراحان سایت با رشد مداوم مشتریان، کارکنان، درآمد و سایر عناصر می تواند به وضوح از سایر رقبا متمایز شود.

انتخاب قوی ترین  شرکت طراحی وب با ارزیابی ویژگی های طراحی

اطلاعات زیر ممکن است به شما کمک کند تا بتوانید راحت تر شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت را پیدا کنید. شما ابتدا می توانید کار آن شرکت را ارزیابی کنید و سپس تصمیم بگیرید. در زیر برخی از ویژگی ها که می توانید با آن ارزیابی  کنید را ذکر کرده ایم.

سرعت

سرعت اولین چیزی است که بر روی مرورگر وب سایت شما تاثیر می گذارد. همه ما این جمله را شنیده ایم که "اولین تصور آخرین تصور است." اگر برای بارگزاری وب سایت زمان زیادی صرف شود ممکن است تصور منفی در ذهن کاربر ایجاد شود. بسیاری از بازدیدکنندگان ممکن است به اندازه کافی صبور نباشند و وب سایت شما را ترک کنند. مهم نیست که طراحی سایت شما چقدر زیبا باشد . چه ناوبری، چه نوار منو و چه ویژگی های شگفت انگیزی دارد، همین که سرعت سایت پایین باشد ، تمام این ویژگی ها زیبایی خود را از دست داده و سایت با شکست مواجه می شود.

ناوبری

اگر در یک کشتی نقشه مبهم باشد، ملوان هیچ گاه به مقصد خود نمی رسد.  همین امر برای یک بازدیدکننده سایت شما نیز وجود دارد. هر بازدیدکننده ای که به وب سایت شما می آید هدفی دارد. یک طراح باهوش باید بتواند این اهداف را پیش بینی کند و بر اساس آن ناوبری را ایجاد کند. لینک های ضروری را به راحتی که در دسترس باشد ارائه دهید تا مشتریان بتوانند به راحتی به مکانی که می خواهند بروند. استفاده از ناوبری و دکمه های آسان باید تمرکز اصلی یک طراح وب سایت باشد.

متن و پس زمینه

 فونت ها و اندازه فونت ها باید به راحتی قابل خواندن باشد. نباید خیلی بزرگ یا کوچک باشد. رنگ فونت ها می تواند بسته به طراحی رابط کاربر متفاوت باشد. اما مهم است که رنگ فونت در پس زمینه کاملا مشخص باشد.

محتوا و سئو

یک وب سایت باید محتوای فوق العاده داشته باشد. مردم در وب سایت ها سرگردان به دنبال یافتن اطلاعات مفید هستند. بنابراین اطلاعات آنها باید هدف باشد. مطالب پر از کلمات کلیدی، یک راه عالی برای رتبه بندی است. محتوایی که حاوی کلمات کلیدی مرتبط با هم باشند می تواند وب سایت خوبی برای سئو باشد.

طراحی سایت متقاعد کننده

هر وب سایتی چیزی برای ارائه دادن دارد. وب سایت های حرفه ای توانایی نمایش دادن پیشنهادات و افزایش نرخ تبدیلات را دارد. در وب سایت هایی که فروش آنلاین دارند این موضوع ضروری است. تبدیل یک بازدیدکننده به مشتری، باید الویت اصلی وب سایت هایی که فروش آنلاین دارند باشد. یک طراح وب حرفه ای ، باید اطمینان حاصل کند که این تبدیلات رخ می دهد. برای اطمینان از فروش و سود آوری، می توان چندین لایه از تبدیلات را ایجاد کرد.  هدف یک صفحه وب حرفه ای باید رسیدن به این تبدیلات باشد. از این جهت هدف نهایی هر سازمان رسیدن به نرخ تبدیل مشتری است.

همکاری با شرکت طراحی سایت

همکاری با یک شرکت خدمات وب برای ساخت وب سایت برای کسب و کارهای محلی مانند همکاری با یک شرکت آژانس بازاریابی ضروری است. وب سایت کسب و کار کوچک شما، سزاوار بهترین ها است. زیرا آن نشان دهنده نام تجاری کسب و کار شما است.

بهترین شرکت طراحی سایت را برای ساخت وب سایت کسب و کار محلی خود پیدا کنید

وقتی کسب و کارها به دنبال، همکاری با یک آژانس تبلیغاتی هستند، با آژانس های تبلیغاتی تماس می گیرند. در مقابل، هنگامی که آنها به دنبال ساخت و بازسازی سایت خود هستند، اغلب با دوستان و آشنایان تماس می گیرند. حتما برای ساخت حرفه ای سایت با حرفه ای ترین شرکت طراحی سایت تماس حاصل فرمائید. طراحی سایت دارکوب به عنوان یکی از حرفه ای ترین و با سابقه ترین شرکت های طراحی سایت در تهران آماده همکاری با پروژه های وب سایت شما است. در زیر نحوه انجام شروع فرآیند را شرح می دهیم:

 • جستجو آنلاین طراحان در شهر خودتان: سعی کنید به صورت آنلاین جستجو کنید. به این صورت متوجه خواهید شد شرکتی که می خواهید با او جهت طراحی سایت همکاری کنید، خودش در نتایج جستجو در چه رتبه ای قرار دارد. اگر او در نتایج جستجو رتبه خوبی نداشت، پس احتمالا در بهینه سازی وب سایت شما نیز ناموفق خواهد بود.

در مقابل با شرکت هایی که در نتایج گوگل رتبه بالاتری دارند، تماس بگیرید. حتی اگر پروژه هایی که انجام دادند کوچکتر از شرکت هایی دیگر، و یا شرکت هایی که در نتایج جستجو ظاهر نمی شوند، باشد.

 • وب سایت های آن شرکت را بازدید کنید: زمانی که شرکتی را جهت همکاری با او، برای ساخت وب سایتتان انتخاب کردید، به وب سایت مشتریان پیشین او رفته و وب سایت آنها را چک کنید. آیا سرعت بارگزاری آنها بالاست، آیا جذاب طراحی شده اند، آیا ناوبری آسان دارد و قابلیت خلق احساس در مشتری را دارد؟ اینها ویژگی هایی هستند که شما در وب سایت خود می خواهید، شرکت طراحی سایت که انتخاب می کنید باید این توانایی را داشته باشد که تمام این ها را به خوبی انجام دهد.
 • چندیدن سایت تولید شده توسط آن شرکت را مرور کنید: یک شرکت خوب در طراحی سایت، شرکتی است که بتواند مجموعه ای از نمونه کارهای باکیفیت را ارائه دهد. بنابراین به یک نمونه بسنده نکنید و سعی کنید نمونه کارهای زیادی از او مشاهده کنید. بر روی آنها کلیک کنید و به دنبال کیفیت مناسب و طیف وسیعی از نمونه کارها باشید.

نکته: همچنین نگاه کنید و ببینید که اغلب مشتریان آنها چه نوع کسب و کارهایی هستند.  اگر مشتریان آنها هم صنف با شما باشند، احتمالا نه تنها از تخصص فنی در زمینه کسب و کار شما برخوردار هستند بلکه به خوبی می دانند که برای کسب و کاری مانند شما چگونه سایت را طراحی کنند که با مشتری تعامل بیشتری داشته باشد.  تمام این عوامل برای موفقیت وب سایت در نتیجه کسب و کار شما اهمیت دارد.

تمرکز بر طراحی سایت نیاز کسب و کار محلی شماست

قبل از تماس با شرکت های برتر طراحی سایت در شهر خود، ابتدا اطمینان حاصل کنید که به دنبال چه هستید.

 • چه نوع سایتی می خواهید بسازید: آیا می خواهید یک سایت خبری داشته باشید و یا می خواهید یک سایت بسازید که درآن اطلاعاتی در زمینه کسب و کار خود ارائه دهید یا می خواهید یک سایت فروشگاهی برای فروش آنلاین محصولات خود داشته باشید؟

فکر می کنید سایت شما شامل چه تعداد صفحه خواهد بود؟ ربات های موتورهای جستجو، سایت هایی که کوچک باشند را نمی خزند. به همین دلیل بهتر است برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود سایت های حرفه ای طراحی کنید.

چند ویژگی طراح حرفه ای سایت

بسیاری از مشتریان به ما می گویند که در گذشته با طراحانی کار کرده اند که از آنها راضی نیستند.  در اینجا چند ویژگی از شرکت های حرفه ای خدمات وب سایت گفته شده است.

برای خودش طراحی نمی کند

شرکت های حرفه ای و متعهد خدمات وب سایت، طراحی را برای کاربر انجام می دهد نه برای رفع تکلیف خودش. یک طراح خوب، مصاحبه ای را با گروه هدف ، اشخاص و کاربران انجام می دهد و راه حل ها را در کنار هم  می گذارد و بهترین راه حل برای طراحی را انتخاب می کند.

طراحی حرفه ای بهتراز زیبایی شناسی است

طراحان حرفه  ای می دانند چگونه محصولات زیبا و جذاب ایجاد کنند. با این حال ، ایجاد محصولاتی که عملکرد حرفه ای داشته باشند مهمتر از خلق زیبایی است. عملکرد واقعی محصول است که در دست کاربران است.

ایجاد مجموعه ای از طرح ها

بهترین شرکت های خدمات سایت این را به خوبی می دانند که مرحله اول فرآیند طراحی، معرفی راه حل برای مشکلات است. برای انجام این کار، او باید تعداد زیادی از ایده های متفاوت را طراحی کنید.  بسیاری از طراحان هنوز هم برای طراحی از کاغذ و مداد استفاده می کنند. آنها تمایل دارند ایده های اساسی را به دیگران توضیح دهند.

دانستن مزایا و معایب هر راه حل

یک شرکت متعهد طراحی سایت نمی خواهد که هر چیزی را بر شما تحمیل کند.  یک طراح خوب تعدادی از پیشنهادات مثبت و منفی را در نظر می گیرد و جوانب مثبت و منفی هر کدام را می گوید. هیچ گاه یک راه حل کامل بدون ایراد وجود ندارد. فرآیند طراحی شامل یافتن بهترین راه حل است.

با همه ارتباط برقرار کنید

طراحی به همه چیز ارتباط دارد. بنابراین یک طراح حرفه ای ، با افراد مختلف مانند مدیران، کاربران نهایی، توسعه دهندگان نیز در تماس است. او هوشمندانه می تواند تمام بازخورد های مختلف را در مورد محصول خود با هم ادغام کند. او دقیقا می داند که چه ایده هایی برای پذیرش و یا عدم پذیرش دارد.

طراحان حرفه ای به طور مداوم یاد میگیرند و توسعه می دهند

این درست است که برای هر شغلی، طراحی سایت، از قوانین مستثنی نیست. برترین خدمات طراحی وب کسانی هستند که دائما اطلاعات خود را به روز می کنند و خود را توسعه می دهند. آنها مایل هستند که رشد کنند و مهارت های جدید را امتحان کنند.

 شرکت طراحی سایت دارکوب به عنوان یکی از حرفه ای ترین و با سابقه ترین شرکت های طراحی سایت در تهران، آمادگی همکاری برای هر نوع پروژه وب سایت را دارد. می توانید برای مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با کارشناسان دارکوب تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز