طراحی وب سایت به زبان انگلیسی

نوشته شده توسط مرضیه نوایی لواسانی

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=3747

زبان انگلیسی یک زبان بین المللی می باشد که اکثر نامه نگاری ها و مکاتبات بین المللی در زمینه های مختلف اعم از تجاری و سیاسی و فرهنگی به این زبان انجام می شود و اگر کسی بخواهد که کسب و کاری بین المللی داشته باشد و فراتر از مرزهای داخلی  برود نیاز به راه اندازی یک وب سایت به زبان انگلیسی دارد.

اینترنت همچنان با سرعتی زیاد رو به گسترده تر شدن است و افراد گوناگون برای خدمات و محصولاتی که در زندگی روزمره ی خود می خواهند، اینترنت را کاوش می کنند.

در این میان صاحبان کسب و کار های آنلاین با داشتن یک وب سایت انگلیسی زبان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند و پایگاه مشتری و حجم فروش خود را افزایش دهند.

با آغاز روند بین المللی شدن، داشتن وب سایتی به زبان انگلیسی برای سازمان ها و مشاغل به یک ضرورت تبدیل شده است.

ضرورت طراحی وب سایت به زبان انگلیسی

  • به دست آوردن مشتریان دیگری غیر فارسی زبان

اینترنت به عنوان یک اختراع برای انگلیسی زبان ها شناخته شد و توسط انگلیسی زبان ها اداره شد. اگرچه دوره زمانه در حال تغییر است و تعداد کاربران غیر انگلیسی زبان در حال افزایش است، اما چون اینترنت در قلمرو انگلیسی زبان ها می باشد و انگیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است، داشتن یک وب سایت به زبان انگلیسی می تواند یک در ورودی به دنیایی بزرگتر باشد.

با داشتن یک وب سایت به زبان انگلیسی می توانید با تلاشی کم درآمدی کلان داشته باشید. طبق تحقیقات، بهترین فرصت ها در کشور هایی مانند فرانسه، هنگ کنگ و ایتالیا و … به دست می آید که الگوهای استفاده از اینترنت در حال رشد است و روابط کاربر و سایت کمتر برقرار می شود. به دست آوردن کاربران در بازار هایی که هم اکنون در مراحل رشد هستند، می تواند به یک پایگاه کاربری وفادار منجر شود که نهایاتاً منجر به سودآوری کلان می شود.

  • ابزار بازاریابی مقرون به صرفه

داشتن توانایی برقراری ارتباط با مخاطبان بین المللی کاملاً جدید، به زبان خودشان، بدون شک نتیجه ای را نه تنها به معنای مالی بلکه از نظر بازاریابی و ایجاد آگاهی از برند، خدمات و محصولات شما به همراه خواهد داشت.

یک وب سایت به زبان انگلیسی احتمالاً یکی از مقرون به صرفه ترین راه های بازاریابی، جذب کاربران جدید، ایجاد رابطه با مشتری های جدید و یک چشم انداز بین المللی برای تجارت شما می باشد.

  • مشتریان جدید

در نهایت اینکه وب سایت انگلیسی زبان شما برای شما مشتریان جدید به ارمغان می آورد. شما با وب سایت خود که به زبان انگلیسی طراحی شده است به گستره ی زیادی از مخاطبان در سراسر جهان دست می یابید و شرکت شما به مخاطبان بین المللی نمایش داده می شود. برای کاربران غیر فارسی زبان که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند، شما به طور خودکار توجه آنها را جلب کرده اید.

  • فروش

با افزودن هر زبان جدید به وب سایت خود، پتانسیلی برای افزایش فروش 100% برای خود فراهم کرده اید. اگر یک وب سایت به چند زبان اصلی مانند اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی ترجمه شود امکان افزایش 400% ای فروش می باشد.

  • مشتری محوری

یک وب سایت دو زبانه (انگلیسی و فارسی) نشان می دهد که شما به مشتریان خود فکر می کنید. این تلاش اضافی نشانگر این است که شما به آنها فکر کرده اید و مراقب آنها هستید تا وب سایت خود را برای سهولت دسترسی در اختیار آنها قرار دهید. مانند هر کار دیگری، در دنیای تجارت، وقتی مشتریان حس کنند که شما به فکر آنها هستید و آنها برای شما مهم هستند، تجربه ی خوبی کسب می کنند و خواهان تداوم ارتباط با شما خواهند شد.

  • اعتماد

اعتماد مسئله ایست که برای بسیاری از مشتریان با فرهنگ های متفاوت که از اینترنت خرید می کنند وجود دارد، به خصوص اگر به زبان وب سایتی که از آن استفاده می کنند، مسلط نباشند. ارائه ی یک جایگزین زبانی به آنها حس اعتماد و امنیت را می دهد. در واقع آنها متوجه می شوند که چه چیزی و از چه کسی می خرند. وقتی شما یک وب سایت انگلیسی زبان طراحی کنید، مطمئناً کاربران انگلیسی زبان شما احساس امنیت بیشتری از شما می گیرند.

  • حساسیت از نظر فرهنگی

یک وب سایت به زبان انگلیسی اگر به درستی طراحی شود، از طریق دسترسی به یک زبان مادری بر موانع بالقوه ی فرهنگی غلبه می کند. این امر به دلیل داشتن امکان پیمایش، درک و تعامل با وب سایت، به طور خودکار کاربر را در یک منطقه ی راحت از نظر فرهنگی قرار می دهد.

  • مبارزه با رقبا

برای به دست آوردن مزیت رقابتی در دنیای امروز، باید به کار خارج از مرز ها فکر کنید. بسیاری از مشاغل سعی می کنند که خود را از رقبای خود متمایز کنند. به رقبای خود نگاه کنید. اگر آنها وب سایت چند زبانه و به زبن انگلیسی دارند، چرا شما نداشته باشید. و اگر آنها چنین وب سایتی ندارند چرا بازار را هدایت نمی کنید و پا خارج از مرز های داخلی نمی گذارید؟!

  • یک وب سایت به زبان انگلیسی می تواند طبیعت بین المللی را نشان دهد

تصویر همه چیز است و یک وب سایت به زبان بین المللی انگلیسی می تواند نشان دهد که شما بین المللی فکر می کنید، کار می کنید و معامله می کنید.

  • موتور جستجو

موتور های جستجو افراد را به سمت سایت شما سوق می دهند. موتور های جستجوگر داخلی در حال ظهور هستند. آنها به زبان های مادری کار می کنند و به عادات و نیاز های کاربران خود متمرکز هستند. چنین موتور های جستجوگری یک کلید برای بهره برداری از بازار هستند، مگر اینکه از طریق وب سایت انگلیسی زبان شما به یک زبان خاص دسترسی داشته باشند. در این صورت شما پیدا نخواهید شد.

علاوه بر این بسیاری از موتور های جستجوگر، به ویژه گوگل، در حال افزایش ظرفیت جستجو ها با زبان های خارجی هستند. بنابراین داشتن یک وب سایت به این زبان های خارجی امکان دسترسی را برای کاربران افزایش می دهد.

نتیجه

تجارت دائماً در حال تغییر و رشد است. در حال حاضر داشتن یک وب سایت به زبان انگلیسی می تواند در امر تجارت بسیار کمک کننده باشد. از آنجا که زبان انگلیسی، زبان رسمی و بین المللی است، شرکت های بزرگ بین المللی دارای وب سایت های انگلیسی زبان هستند تا افراد با ملیت های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد

دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد