طراحی وب سایت به زبان انگلیسی

نوشته شده توسط مدیر وب سایت

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=3747

معرفی بهترین نرم افزار طراحی قالب سایت
5/5 - (15 امتیاز)

زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان بین المللی است که اکثر ارتباطات بین المللی در زمینه های مختلف اعم از تجاری و سیاسی و فرهنگی به این زبان انجام می شوند. اگر میخواهید سایت انگلیسی برای کسب و کاری بین المللی یا صرفا سایت انگلیسی برای خود داشته باشید، شرکت مجرب و معتبر دارکوب می تواند طراحی سایت انگلیسی شما را انجام دهد.

یک سایت می تواند نمایانگر اعتبار شرکت یا کسب و کار شما باشد، به این دلیل طراحی صحیح سایت و داشتن محتوای با کیفیت از اهمیت بسیاری برخوردار است و انتخاب طراح سایتی که مناسب شما نیست می تواند به کسب و کار شما لطمه بزند.

و برعکس انتخاب مناسب آن رشد و گسترش به همراه بیاورد. جلوتر راجع به اینکه طراحی سایت به زبان انگلیسی با کیفیت، دارای چه ویژگی هایی باید باشد و عوامل موفقیت سایت ها توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت به زبان انگلیسی مناسب چه کسانی می باشد؟

چند گروه از صاحبان کسب و کار می باشند که طراحی سایت دو زبانه برای آنها می تواند بسیار کاربردی باشد، کسب و کار هایی که در خارج از کشور هستند و به دنبال داشتن سایتی ارزان می گردند، کسب و کار های داخل ایران که میخواهند بیزنس خود را بین المللی کنند یا اشخاصی که برای خود یا شرکت‌شان سایت انگلیسی می خواهند.

ویژگی های سایت به زبان انگلیسی

بعضی از مشتری ها برای سایت‌شان ممکن است سرور خارج از ایران بخواهند یا تمایل داشته باشند مالکیت هاست و دامنه شان به نام شخص غیر ایرانی در خارج از کشور باشد. در این صورت ما در شرکت طراحی سایت دارکوب همه این نیاز ها را برطرف می کنیم.

هاست سایت روی سرور اروپا

هاست سایت شما روی سرور های خارج از کشور قرار می گیرد، در نتیجه سرعت لود صفحه برای کاربران خارج از ایران و مخصوصا اشخاص نزدیک تر به سرور بسیار بهتر خواهد بود.

هاست و دامنه کاملا به نام شخص خارجی

مالکیت سرور و دامنه کاملا به شخص غیر ایرانی تعلق دارد پس هیچ نشانه ای از ایران در سایت نمی باشد. شما با این نوع سایت محدودیت هایی مانند تحریم ها نخواهید داشت و میتوانید از تمامی ابزار ها استفاده نمایید. برای اطلاع از هاست های مختلف می توانید به این سایت سفارش دهید.

پشتیبانی و تولید محتوا

شرکت دارکوب همراه شما می باشد و در صورت درخواست، پاسخگو خواهد بود. همچنین شرکت دارکوب دارای تعرفه های تولید محتوا به زبان انگلیسی می باشد.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

به دلیل استفاده از وردپرس کار شما بسیار آسان خواهد بود و دست شما باز است تا هر قالب یا پلاگینی که میخواهید اضافه کنید. در نتیجه نیاز به طراح سایت برای اضافه کردن امکانات یا ویرایش قالب سایت ندارید و هزینه و زمان بسیاری سیو خواهید کرد.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت انگلیسی با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس مزایای بسیاری دارد و تعداد زیادی از سایت های خارجی از این CMS (Content Management System) استفاده می کنند. سایت های بزرگ خارجی همچون:

 • Sony Music
 • PlayStation Blog
 • TechCrunch
 • Time Magazine
 • Spotify Newsroom
 • Wired
 • Ted Blog
 • Cpanel
 • New York Times

البته این به این معنا نیست که سایت وردپرسی بهترین نوع سایت است، بلکه سایت های وردپرسی مشکلات و محدودیت های خود را هم دارند و تکنولوژی های پیشرفته تری بسته به نیاز شما وجود دارد. امّا اکثر افراد نیاز هایشان با وردپرس برطرف می شود.

مزایای استفاده از وردپرس

استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس مزایای بسیاری دارد. شما هر وقت که بخواهید میتوانید قالب جدید برای سایت‌تان انتخاب کنید، امکانات جدید اضافه کنید، به آسانی تولید محتوای با کیفیت کنید. اگر شما یک سایت اختصاصی داشته باشید، امکان ویرایش قالب سایت را نخواهید داشت یا برای امکانات جدید باید هزینه‌ی زیادی کنید. امّا طراحی سایت با وردپرس برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی می باشد.

انتخاب قالب

با وردپرس میتوانید قالب های متنوع و ارزان انتخاب کنید، فقط هنگام انتخاب قالب باید از سازگاری آن با پلاگین ها مطمئن شوید. این قالب ها طراحی های متنوع و معمولا کاربر پسندی دارند.

پلاگین ها

امکانات و ویژگی های که اضافه میکنید به سایت‌تان با استفاده از افزونه های وردپرس می باشد. افزونه های بسیاری برای امکانات و استفاده های متفاوتی وجود دارد، برای مثال پلاگین RankMath برای بهبود سئو یک سایت وردپرسی گزینه مناسبی می باشد.

هزینه طراحی سایت انگلیسی با وردپرس

قیمت وب سایت در ایران بسیار ارزان تر از طراحی سایت در کشور های پیشرفته می باشد. تعرفه طراحی سایت وردپرس بستگی به قالب و امکاناتی که میخواهید دارد. شما میتوانید از قالب های آماده استفاده کنید یا سفارش طراحی تخصصی سایت بدهید.

اگر شما بخواهید به یک سایت خارج از کشور سفارش طراحی وب سایت دو زبانه بدهید، به دلیل ارزش ارز مان، قیمت بسیار بالاتری باید بدهید. امّا شرکت طراحی سایتی مانند دارکوب همان کار را با قیمت بسیار پایین تر می تواند برای شما انجام دهد.

قالب های طراحی شده توسط شرکت دارکوب

قالب های به زبان انگلیسی بسیاری توسط شرکت دارکوب تولید شده است که بعضی از آن ها را آورده ایم:

قالب سایت آلوین کانستراکشن

طراحی سایت انگلیسی با وردپرس

قالب سایت نیک رنگ

طراحی سایت دوزبانه وردپرس

قالب سایت فرش

نمونه وب سایت به زبان انگلیسی

سئو و بهینه سازی سایت

برای موفقیت در طراحی سایت به زبان انگلیسی شما نیاز به بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو دارید. سئو یک سایت کار آسانی نیست امّا با رعایت اصول آن و تولید محتوای مدام طی زمانی، موفقیت، آسان تر خواهد بود.

رقابت در رنکینگ

رنکینگ سایت شما در گوگل بستگی به رقابت در آن دارد، برای مثال صفحه اوّل گوگل ۀمدن، برای عبارت “seo strategies” امری امکان پذیر نخواهد بود. زیرا زقابت آن چنان بالا است که سایت های برتر از بسیار قبل تر رقابت می کردند و حالا جای خود را حفظ کردند.

امّا برای مثال با جستجوی “cheap website design Dubai” سایت شعبه امارات دارکوب بالا خواهد آمد. پس حتی به زبان انگلیسی زقابت امکان پذیر است امّا این امر بستگی به کلمات کلیدی هدف شما خواهد داشت.

تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوای انگلیسی

برای تحقیق کلمات کلیدی به زبان انگلیسی، بدیهی است شما نیاز به دانش کافی از این زبان دارید. همچنین کار تولید محتوا به زبان انگلیسی برای کاربران انگلیسی زبان، کار هر کسی نمی باشد و به مقاله نویس و متخصص سئو که دانش کافی از این زبان دارد، نیاز می باشد.

تولید محتوا به زبان انگلیسی نیازمند دانش سئو و بهینه سازی سایت نیز می باشد، رعایت اصولی همچون:

مزایای طراحی سایت انگلیسی

مشتریان غیر فارسی زبان

اینترنت به عنوان یک اختراع برای انگلیسی زبان ها شناخته شد و توسط انگلیسی زبان ها اداره شد. اگرچه دوره زمانه در حال تغییر است و تعداد کاربران غیر انگلیسی زبان در حال افزایش است، اما چون اینترنت در قلمرو انگلیسی زبان ها می باشد و انگیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است، داشتن یک وب سایت به زبان انگلیسی می تواند یک در ورودی به دنیایی بزرگتر باشد.

با داشتن یک وب سایت به زبان انگلیسی می توانید با تلاشی کم درآمدی کلان داشته باشید. طبق تحقیقات، بهترین فرصت ها در کشور هایی مانند فرانسه، هنگ کنگ و ایتالیا و … به دست می آید که الگوهای استفاده از اینترنت در حال رشد است و روابط کاربر و سایت کمتر برقرار می شود. به دست آوردن کاربران در بازار هایی که هم اکنون در مراحل رشد هستند، می تواند به یک پایگاه کاربری وفادار منجر شود که نهایاتاً منجر به سودآوری کلان می شود.

ابزار بازاریابی مقرون به صرفه

داشتن توانایی برقراری ارتباط با مخاطبان بین المللی کاملاً جدید، به زبان خودشان، بدون شک نتیجه ای را نه تنها به معنای مالی بلکه از نظر بازاریابی و ایجاد آگاهی از برند، خدمات و محصولات شما به همراه خواهد داشت.

یک وب سایت به زبان انگلیسی احتمالاً یکی از مقرون به صرفه ترین راه های بازاریابی، جذب کاربران جدید، ایجاد رابطه با مشتری های جدید و یک چشم انداز بین المللی برای تجارت شما می باشد.

مشتریان جدید

در نهایت اینکه طراحی سایت انگلیسی english برای شما مشتریان جدید به ارمغان می آورد. شما با وب سایت خود که به زبان انگلیسی طراحی شده است به گستره ی زیادی از مخاطبان در سراسر جهان دست می یابید و شرکت شما به مخاطبان بین المللی نمایش داده می شود. برای کاربران غیر فارسی زبان که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند، شما به طور خودکار توجه آنها را جلب کرده اید.

فروش

با افزودن هر زبان جدید به وب سایت خود، پتانسیلی برای افزایش فروش 100% برای خود فراهم کرده اید. اگر یک وب سایت به چند زبان اصلی مانند اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی ترجمه شود امکان افزایش 400% ای فروش می باشد.

مشتری محوری

یک وب سایت دو زبانه (انگلیسی و فارسی) نشان می دهد که شما به مشتریان خود فکر می کنید. این تلاش اضافی نشانگر این است که شما به آنها فکر کرده اید و مراقب آنها هستید تا وب سایت خود را برای سهولت دسترسی در اختیار آنها قرار دهید. مانند هر کار دیگری، در دنیای تجارت، وقتی مشتریان حس کنند که شما به فکر آنها هستید و آنها برای شما مهم هستند، تجربه ی خوبی کسب می کنند و خواهان تداوم ارتباط با شما خواهند شد.

اعتماد

اعتماد مسئله ایست که برای بسیاری از مشتریان با فرهنگ های متفاوت که از اینترنت خرید می کنند وجود دارد، به خصوص اگر به زبان وب سایتی که از آن استفاده می کنند، مسلط نباشند. ارائه ی یک جایگزین زبانی به آنها حس اعتماد و امنیت را می دهد. در واقع آنها متوجه می شوند که چه چیزی و از چه کسی می خرند. وقتی شما یک سایت انگلیسی زبان طراحی کنید، مطمئناً کاربران انگلیسی زبان شما احساس امنیت بیشتری از شما می گیرند.

حساسیت از نظر فرهنگی

یک وب سایت به زبان انگلیسی اگر به درستی طراحی شود، از طریق دسترسی به یک زبان مادری بر موانع بالقوه ی فرهنگی غلبه می کند. این امر به دلیل داشتن امکان پیمایش، درک و تعامل با وب سایت، به طور خودکار کاربر را در یک منطقه ی راحت از نظر فرهنگی قرار می دهد.

مبارزه با رقبا

برای به دست آوردن مزیت رقابتی در دنیای امروز، باید به کار خارج از مرز ها فکر کنید. بسیاری از مشاغل سعی می کنند که خود را از رقبای خود متمایز کنند. به رقبای خود نگاه کنید. اگر آنها سفارش طراحی سایت دوزبانه داده باشند چرا شما نداده باشید. و اگر آنها چنین وب سایتی ندارند چرا بازار را هدایت نمی کنید و پا خارج از مرز های داخلی نمی گذارید؟!

موتور جستجو

موتور های جستجو افراد را به سمت سایت شما سوق می دهند. موتور های جستجوگر داخلی در حال ظهور هستند. آنها به زبان های مادری کار می کنند و به عادات و نیاز های کاربران خود متمرکز هستند. چنین موتور های جستجوگری یک کلید برای بهره برداری از بازار هستند، مگر اینکه از طریق وب سایت انگلیسی زبان شما به یک زبان خاص دسترسی داشته باشند. در این صورت شما پیدا نخواهید شد.

علاوه بر این بسیاری از موتور های جستجوگر، به ویژه گوگل، در حال افزایش ظرفیت جستجو ها با زبان های خارجی هستند. بنابراین داشتن یک وب سایت به این زبان های خارجی امکان دسترسی را برای کاربران افزایش می دهد.

نتیجه گیری

تجارت دائماً در حال تغییر و رشد است، در حال حاضر طراحی سایت به زبان انگلیسی می تواند در امر تجارت بسیار کمک کننده باشد. از آنجا که زبان انگلیسی، زبان رسمی و بین المللی است، شرکت های بزرگ بین المللی دارای وب سایت های انگلیسی زبان هستند تا افراد با ملیت های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز