خدمات مشاوره، عیب یابی و پشتیبانی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
مشاوره و پشتیبانی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت
 

با توجه به درخواست های بسیار مشتریان، دارکوب جدیدا اقدام به ارائه خدمات مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت نموده است. در این روش دارکوب فعالیتی در زمینه سئو بر روی سایت کارفرما انجام نمی دهد اما تنها به عنوان مشاور سایت کارفرما را بررسی می نماید و موارد لازم را برای انجام به کارفرما اعلام می نماید. هزینه مشاوره در زمینه سئو 300 هزار تومان می باشد و دارکوب موارد لازم را برای آنکه وب سایت کارفرما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود را به کارفرما اعلام می نماید.

خدمات مشاوره سئو

خدماتی که دارکوب در مشاوره سئو انجام می دهد شامل موارد زیر می باشد:

 • در صورتی که کارفرما وب سایت داشته باشد مشکلات سئو و بهینه سازی وب سایت را بررسی می نماید و به کارفرما اعلام می نماید. در صورتی که کارفرما وب سایت نداشته باشد پیش نیازهای وب سایت برای آنکه سایت در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد را به کارفرما اعلام می نماید.
 • نحوه صحیح بک لینک سازی که به معنای قرار دادن لینک سایت در سایت های دیگر می باشد را به کارفرما اعلام می نماید. برای انجام این کار همچنین مقالاتی در اختیار کارفرما قرار می دهد تا کارفرما بتواند با مطالعه این مقالات درک درستی از روش های بک لینک سازی داشته باشد
 • نحوه ایجاد مقالات در سایت را به کارفرما به صورت اصولی آموزش می دهد تا کارفرما بتواند تولید محتوای وب سایت را به درستی انجام دهد. در سئو محتوا پادشاه است و در صورتی که بتوانید تولید محتوای درست و اصولی داشته باشید می توانید رتبه خوبی در موتورهای جستجو بگیرید.
 • بررسی گوگل وب مستر تولز وب سایت تا در صورتی که در این بررسی مشکلاتی در وب سایت وجود داشت موارد را به کارفرما اعلام نماید. معمولا در بررسی گوگل وب مستر تولز وب سایت نکات و مشکلات اصلی وب سایت استخراج می گردد.

لازم به تذکر است که خدمات مشاوره سئو در مدت زمان یک هفته ارائه می گردد و در این مدت کلیه مشاوره ها و اطلاعات لازم در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت به کارفرما داده می شود تا کارفرما بتواند تا با انجام موارد درست و مناسب در سایت رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد. همچنین در کنار اعلام موارد مورد نیاز برای افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو لیست و گزارش کاملی از خطاهای و مشکلات وب سایت را به کارفرما اعلام می نماید تا کارفرما بتواند از مشکلات وب سایت خود با خبر شود و موارد را مرتفع نماید.

پشتیبانی سئو

همچنین دارکوب خدمات پشتیبانی سالیانه سئو را انجام می دهد که در این روش که هزینه آن 100 هزار تومان ماهیانه می باشد دارکوب در طول ماهی که شرکت پشتیبانی سئو و بهینه سازی وب سایت دارد به سوالات مشتریان در زمینه سئو پاسخ می دهد و همچنین در صورتی که پیشنهاداتی دارد می توانید موارد را به مشتری خود اعلام نماید. خدماتی که دارکوب در پشتیبانی ماهیانه انجام می دهد شامل موارد زیر می باشد. البته این خدمات به شرکت هایی ارائه می گردد که که با دارکوب خدمات مشاوره سئو را از قبل داشته اند. در طول مدت پشتیبانی دارکوب همچنین گوگل وب مستر تولز وب سایت را در کنترل پانل خود ست می نماید و گوگل وب مستر تولز را ماهی یکبار بررسی می نماید تا در صورتی که وب سایت دارای مشکلاتی بود بتواند موارد را به کارفرما اعلام نماید. همچنین گوگل وب مستر تولز خطاهای مهم وب سایت را به صورت هشدار به ایمیل این شرکت ارسال می نماید و بنابراین می توانید مطمئن باشید در صورتی که وب سایت شما دچار مشکلات اساسی گردید دارکوب موارد را سریعا در وب سایت رفع نماید.

انجام امور سئو

دارکوب در کنار خدمات پشتیبانی و مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت می تواند همچنین مسئولیت اجرای سئو وب سایت شما را بر عهده گیرد. این روش به این صورت می باشد که شما کلمات و عبارات کلیدی که تمایل دارید وب سایت شما برای آن عبارات و کلمات در صفحه اول گوگل نمایش داده شود را به دارکوب اعلام می نمایید و دارکوب بر آورد هزینه برای بودن صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو را به شما اعلام می نماید. این برآورد هزینه معمولا شامل موارد زیر می باشد:

 • هزینه طراحی وب سایتی که برای عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت مناسب باشد و یا برآورد هزینه تغییرات لازم برای رفع عیوب سئو وب سایت
 • هزینه بک لینک سازی برای وب سایت توسط اپراتور سئو و بهینه سازی وب سایت تا رتبه وب سایت در موتورهای جستجو ارتقاء یابد
 • هزینه تولید محتوا برای وب سایت تا وب سایت اطلاعات کافی برای جذب و نگهداری کاربران هدف خود را داشته باشد
 • هزینه انجام تبلیغات در سایر وب سایت های پر بازدید و مرتبط به منظور برند سازی و کمک به عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت
 • هزینه انجام سایر روش های تبلیغاتی به منظور برند سازی و افزایش اعتبار مجموعه و کمک به بهینه سازی سایت

پس از برآورد هزینه ها کارفرما اعلام می نماید که تمایل دارکوب کدام بخش از این خدمات توسط دارکوب به شرکت انجام گردد و سایر موارد توسط شرکت انجام می گردد. معمولا درج اطلاعات وب سایت توسط کارفرما و بک لینک سازی توسط دارکوب انجام می گردد.

در پایان

دارکوب بیشتر از یک دهه در زمینه طراحی صفحات وب سایت، سئو و بهینه سازی فعالیت دارد و تا کنون طراحی سایت 2500 وب سایت را به اتمام رسانیده است و سئو و بهینه سازی 500 وب سایت را با موفقیت انجام داده است. مهمترین نمونه کار سئو دارکوب عبارت کلیدی طراحی وب می باشد که برای کلیه کلمات کلیدی مربوط به این کلمه کلیدی نظیر طراحی وب، طراحی وب سایت، طراحی سایت، ساخت سایت، ساخت وب سایت صفحه اول گوگل می باشد و نه یک وب سایت بلکه دو وب سایت برای این کلمات کلیدی صفحه اول گوگل دارد. این نمونه کار دارکوب نشان از توانمندی این مجموعه برای انجام پروژه های سئو و بهینه سازی وب سایت دارد زیرا این کار را در شرایطی انجام داده است که در این کلمه کلیدی در حدود 1000 شرکت رقیب وجود دارد که برای بودن صفحه اول گوگل تلاش می نمایند. برای مشاوره اولیه در زمینه سئو با شماره های دارکوب در تماس باشید.

برای هدیه می توانید مقاله آموزش رایگان سئو را مطالعه نمایید.

طراحی سایت دارکوب
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی