نحوه انجام سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت ما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
نحوه انجام سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت ما

سئو و بهینه سازی وب سایت به زبان ساده، به مجموعه عملیاتی گفته می شود که طی آن وب سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. به عنوان مثال یکی از زمینه های فعالیت دارکوب طراحی سایت می باشد و در صورتی که در گوگل عبارات کلیدی مرتبط به فعالیت این شرکت نظیر "طراحی وب" ، "طراحی وب سایت" ، "طراحی سایت" ، "ساخت سایت" ، "ساخت وب سایت" را جستجو نمایید می توانید دارکوب را در صفحه اول گوگل بیابید. ما در دارکوب مجموعه عملیاتی به نام سئو و بهینه سازی وب سایت را بر روی سایت های خود انجام داده ایم تا مشتریان ما بتوانند با جستجو در گوگل که پر کاربردترین موتور جستجو می باشد شرکت ما را بیابید. امروزه به توجه به گسترش و توسعه استفاده از اینترنت توسط کاربران از بابت جستجو و تهیه کالا و خدمات مورد نیاز خود، حضور در اینترنت می تواند باعث جذب مشتریان جدید برای شرکت و مجموعه شما گردد. از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و بودن در صفحات اول گوگل برای عبارات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت خود می توانید مشتریان جدید بسیاری را جذب نمایید و فروش خود را چند برابر نمایید.

 نحوه انجام عملیات سئو توسط تیم دارکوب

مرحله اول: اعلام عبارات کلیدی به دارکوب

در ابتدا جهت برآورد هزینه و زمان اجرای پروژه سئو و بهینه سازی سایت شما، می بایست عبارات کلیدی مورد نظر خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. جهت برآورد هزینه بهتر است مهمترین عبارت کلیدی مورد نظر خود را فقط ارسال نمایید. با توجه با آنکه دارکوب از روش کلاه سفید سئو برای بالا آوردن سایت ها در موتور جستجو استفاده می نماید، پس از اتمام عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت ممکن است سایر عبارات کلیدی مورد نظر شما نیز در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند. از این رو برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود که صرفا مهمترین عبارت کلیدی خود را اعلام نمایید. زیرا با بالا رفتن تعداد عبارات کلیدی، هزینه انجام بالا خواهد رفت و زمان انجام آن نیز بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال عبارات کلیدی مربوط به زمینه فعالیت دارکوب "طراحی سایت" ، "طراحی وب" ، "طراحی وب سایت" ، "ساخت سایت" ، "ساخت وب سایت" و ... می باشد. از بابت انجام سئو و بهینه سازی سایت بهتر است یکی از مهمترین عبارات کلیدی را به دارکوب برای برآورد هزینه اعلام نمایید. زیرا پس از اتمام عملیات سئو ممکن است سایر عبارات کلیدی نیز با توجه به مرتبط بودن آن بالا آمده باشد و نیاز به پرداخت هزینه اضافه برای عبارات مرتبط نباشد. در نتیجه در اولین فاز از انجام سئو وب سایت بهتر است بر روی مهترین عبارت کلیدی مربوط به زمینه فعالیت خود تمرکز نمایید.

* در صورتی که وب سایت دارید حتما آدرس وب سایت خود را نیز در ایمیل قید نمایید.

مرحله دوم: اعلام قیمت و زمان به کارفرما

پس از اعلام عبارات کلیدی مورد نظر برای نمایش در صفحه اول، دارکوب عبارات مورد نظر را تجزیه و تحلیل خواهد نمود و بر روی همان ایمیل ارسالی شما، نتیجه بررسی خود را که شامل زمان انجام و مبلغ اجرا می باشد را به کارفرما اعلام می نماید.

مرحله سوم: صدور پیش فاکتور

پس از تایید کارفرما از بابت مبلغ و زمان اجرای پروژه سئو پیش فاکتور صادر می گردد.

برای آغاز پروژه سئو

برای آغاز پروژه سئو با توجه به پیش فاکتور ارسالی و تقسیم بندی پرداخت ها، کافی است مبلغ پیش پرداخت و قسط اول پروژه واریز گردد و به کارفرما اعلام گردد.

نحوه پرداخت پروژه سئو

نحوه پرداخت سئو به صورت مرحله ای می باشد. به این صورت که به عنوان مثال در صورتی که انجام پروژه ای سه ماه زمان ببرد و سه میلیون تومان هزینه آن باشد. برای شروع پروژه کارفرما یک میلیون پرداخت می نماید و در ماه بعدی یک میلیون بعدی پرداخت می گردد و در انتها و تحویل پروژه یک میلیون نهایی دریافت می گردد.

تضمین قرار داد سئو

در صورت رسیدن به زمان نهایی تحویل اعلام شده و در صورتی که سایت صفحه اول گوگل نباشد، دارکوب عملیات سئو و بهینه سازی سایت را تا زمان رسیدن به نتیجه ادامه خواهد داد. در ضمن بخشی از مبلغ پروژه پس از تحویل کار تسویه می گردد که این مبلغ تا حصول نتیجه نزد کارفرما باقی خواهد ماند.

خدماتی جانبی که دارکوب حین انجام عملیات سئو به صورت رایگان ارائه می نماید

- ارائه مشاوره رایگان در زمینه نحوه صحیح بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا برای وب سایت
- انجام بهینه سازی لازم در وب سایت برای گرفتن بهترین نتیجه در موتور جستجو(نیاز به اطلاعات هاست وب سایت می باشد)
- ارائه مشاوره رایگان در زمینه فعال سازی شبکه های اجتماعی و نحوه اصولی فعالیت در آن
- ست نمودن گوگل وب مستر تولز و بررسی صحت وب سایت و وضعیت خطاهای وب سایت
- اعلام سایت های مرتبط، مناسب و پر بازدید برای انجام تبلیغات به کارفرما

تعهدات کارفرما

کارفرما می بایست حداقل هفته ای یکبار مطلب جدید در سایت بارگذاری نماید. این مطلب می بایست توسط کارفرما نوشته شود و از سایت یا منبع خاص دیگری کپی نشده باشد. موضوع مطلب می بایست در زمینه عبارات کلیدی مورد نظر برای بالا آمدن سایت در موتور جستجو باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نوشتن مقاله به صورت سئو را مطالعه نمایید.

دارکوب در عملیات سئو چه کاری انجام می دهد

کار اصلی که دارکوب در عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می دهد بک لینک سازی می باشد. تیم سئو دارکوب بک لینک سازی را به روش های طبیعی و به نحوی انجام می دهد تا وب سایت به مرور زمان صفحه اول گوگل باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله آموزش سئو دارکوب را مطالعه نمایید.

ریز تعرفه انجام سئو و بهینه سازی وب سایت

  • تعرفه به ازای تولید هر مقاله حدودا دو صفحه ای استاندارد 125 هزار تومان می باشد
  • تعرفه به ازای هر بک لینک با کیفیت 50 هزار تومان می باشد

ریز کارکرد به ازای هر نفر

  • هر نفر بک لینک ساز ماهیانه در حدود 20 بک لینک تولید می نماید و تعرفه آن ماهیانه یک میلیون تومان می باشد
  • هر نفر تولید کننده محتوا ماهیانه هشت مقاله تولید می نماید و تعرفه آن ماهیانه یک میلیون تومان می باشد

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد
مجوز طراحی سایت
پشتیبانی آنلاین مشتریان 24 ساعته و هفت روز هفته