نحوه انجام سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت ما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
خدمات سئو

دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد

سئو و بهینه سازی وب سایت به زبان ساده، به مجموعه عملیاتی گفته می شود که طی آن وب سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. به عنوان مثال یکی از زمینه های فعالیت دارکوب طراحی وب می باشد و در صورتی که در گوگل عبارات کلیدی مرتبط به فعالیت این شرکت نظیر "طراحی وب" ، "ساخت سایت" ، "ساخت وب سایت" را جستجو نمایید می توانید دارکوب را در صفحه اول گوگل بیابید. ما در دارکوب مجموعه عملیاتی به نام سئو و بهینه سازی وب سایت را بر روی سایت های خود انجام داده ایم تا مشتریان ما بتوانند با جستجو در گوگل که پر کاربردترین موتور جستجو می باشد شرکت ما را بیابند. امروزه با توجه به گسترش و توسعه استفاده از اینترنت توسط کاربران از بابت جستجو و تهیه کالا و خدمات مورد نیاز خود، حضور در اینترنت می تواند باعث جذب مشتریان جدید برای شرکت و مجموعه شما گردد. از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و بودن در صفحات اول گوگل برای عبارات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت خود می توانید مشتریان جدید بسیاری را جذب نمایید و فروش خود را چند برابر نمایید.

دارکوب یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه کننده خدمات طراحی وب سایت و سئو در کشور می باشد که دارای مجوزهای زیر می باشد:

 • مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
 • مجوز نشر دیجیتال بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • رتبه چهار از شورای عالی انفورماتیک کشور
 • مجوز آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت
 • عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

نمونه کارهای طراحی سایت و سئو دارکوب

 نحوه انجام عملیات سئو توسط تیم دارکوب

اعلام عبارات کلیدی به دارکوب

جهت برآورد حدودی مدت زمان لازم برای آنکه وب سایت شما صفحه اول گوگل نمایش داده شود، لازم است در ابتدا عبارات کلیدی مورد نظر خود را از طریق آدرس ایمیل info [at] sitedar.com به دارکوب اعلام نمایید تا برآورد حدودی انجام گردد. طبق این مقاله گوگل تضمین رتبه شما در گوگل توسط شرکت سئوکار فرآیندی اشتباه می باشد و هیچ شرکت سئوکاری نمی تواند رتبه شما را در موتور جستجو تضمین نماید و بنابراین ما نیز در دارکوب تضمین جایگاه شما را در گوگل نمی دهیم.

* در صورتی که وب سایت دارید حتما آدرس وب سایت خود را نیز در ایمیل قید نمایید.

قیمت سئو

تعرفه انجام سئو و بهینه سازی وب سایت ماهیانه یک میلیون تومان به ازای هر نفر سئو کار می باشد. فرآیند کار اپراتور سئو توسط ناظر عملیات سئو و بهینه سازی سایت دارکوب کنترل کیفیت می گردد. نمونه پیش فاکتور سئو در انتهای همین مقاله موجود است.

برای آغاز پروژه سئو

نحوه پرداخت حق الزحمه عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت ماهیانه می باشد و برای آغاز پروژه لازم است مبلغ مربوط به ماه اول پرداخت گردد.

نحوه پرداخت پروژه سئو

نحوه پرداخت پروژه های سئو ماهیانه می باشد. در ابتدای هر ماه مبلغ مربوط به آن دریافت می گردد و در پایان ماه گزارش کار برای کارفرما ارسال می گردد. در صورت تایید کارفرما نسبت به گزارش کار ماه قبل فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت ادامه خواهد یافت.

تضمین قرار داد سئو

با توجه به آنکه پرداخت سئو به صورت ماهیانه می باشد و انتهای هر ماه توسط دارکوب برای کارفرما گزارش ارسال می گردد کارفرما می تواند در صورت عدم رضایت از نتیجه فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت، فرآیند را با مجموعه دارکوب ادامه ندهد. طبق مقاله آیا به یک شرکت سئو کار نیاز دارید نوشته شده توسط شرکت گوگل هیچ شرکت و یا فردی نمی تواند جایگاه شما را در موتور جستجو تضمین نماید.

خدماتی جانبی که دارکوب حین انجام عملیات سئو به صورت رایگان ارائه می نماید

- ارائه مشاوره رایگان در زمینه نحوه صحیح بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا برای وب سایت
- انجام بهینه سازی لازم در وب سایت برای گرفتن بهترین نتیجه در موتور جستجو(نیاز به اطلاعات هاست وب سایت می باشد)
- ارائه مشاوره رایگان در زمینه فعال سازی شبکه های اجتماعی و نحوه اصولی فعالیت در آن
- ست نمودن گوگل وب مستر تولز و بررسی صحت وب سایت و وضعیت خطاهای وب سایت
- اعلام سایت های مرتبط، مناسب و پر بازدید برای انجام تبلیغات به کارفرما

تعهدات کارفرما

لازم است کارفرما حداقل هفته ای یکبار مطلب جدید در سایت بارگذاری نماید. لازم است مطلب توسط کارفرما نوشته شود و از سایت یا منبع خاص دیگری کپی نشده باشد. همچنین لازم است موضوع مطلب در زمینه عبارات کلیدی مورد نظر برای بالا آمدن سایت در موتور جستجو باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه تولید محتوا می توانید مقاله نوشتن مقاله به صورت سئو را مطالعه نمایید. در صورت نیاز دارکوب می تواند فرآیند تولید محتوای مورد نیاز وب سایت را بر عهده گیرد که تعرفه مربوط به تولید هر مقاله مطابق با استانداردهای سئو صد و بیست و پنج هزار (125,000) تومان می باشد.

دارکوب در عملیات سئو چه کاری انجام می دهد

فرآیند اصلی که دارکوب در عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می دهد بک لینک سازی می باشد. تیم سئو دارکوب بک لینک سازی را به روش های طبیعی و کلاه سفید و به نحوی انجام می دهد تا وب سایت به مرور زمان صفحه اول گوگل باشد و دچار مجازات های گوگل نگردد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله آموزش سئو دارکوب را مطالعه نمایید.

ریز تعرفه انجام سئو و بهینه سازی وب سایت

 • تعرفه به ازای تولید هر مقاله حدودا دو صفحه ای استاندارد 125 هزار تومان می باشد
 • تعرفه به ازای ساخت هر بک لینک با کیفیت 50 هزار تومان می باشد

ریز کارکرد به ازای هر نفر

 • هر نفر بک لینک ساز ماهیانه در حدود 20 بک لینک تولید می نماید و تعرفه آن ماهیانه یک میلیون تومان می باشد
 • هر نفر تولید کننده محتوا ماهیانه هشت مقاله تولید می نماید و تعرفه آن ماهیانه یک میلیون تومان می باشد

نگهداری سئو و بهینه سازی وب سایت

پس از آنکه وب سایت برای عبارات مورد نظر به صفحه اول گوگل رسید می توان عملیات سئو و بهینه سازی سایت را با حجم کمتر کار کرد. در حقیقت برای نگهداری وب سایت صفحه اول گوگل توان کمتری نیاز می باشد زیرا خود وب سایت با توجه به ورودی های خود بخشی از فرآیند را انجام می دهد. برای نگهداری وب سایت صفحه اول گوگل دو روش وجود دارد.

 • آموزش نحوه نگهداری وب سایت صفحه اول گوگل به کارفرما به صورت رایگان: در این روش به کارفرما آموزش داده می شود تا نگهداری وب سایت در صفحه اول گوگل را انجام دهد
 • انجام بک لینک سازی با حجم پایین تر: در این روش بک لینک ساز هفته ای یک بک لینک تولید می نماید که تعرفه آن ماهیانه 200 هزار تومان می باشد

نگهداری سئو وب سایت

نکات سئو و بهینه سازی وب سایت

 • بک لینک های ایجاد شده دائمی هستند و به صورت اجاره ای نیستند

نمونه پیش فاکتور سئو

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد