طراحی سایت سئو با قیمت ارزان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طراحی سایت سئو ارزان

رعایت اصول سئو در طراحی سایت بسیار مهم می باشد و باعث موفقیت و کسب درآمد بیشتر از وب سایت می گردد. تمام کسانی که قصد راه اندازی وب سایت را دارند در پی راهی برای افزایش بازدهی و درآمد زایی از وب سایت هستند و رعایت اصول سئو این مورد را تضمین می نماید. سئو و بهینه سازی وب سایت باعث بالا رفتن رنک وب سایت در نتیجه های موتورهای جستجو می گردد که همین امر باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت و در نتیجه مشتریان وب سایت می گردد و موردی که بسیار مهم می باشد آن است که سئو بازدیدکنندگان مرتبط به زمینه فعالیت شرکت را زیاد می کند چیزی که هر وب سایتی به آن نیازمند است. دارکوب اصول سئو را در پروژه های پایه و ارزان قیمت خود نیز رعایت می نماید تا مشتریان خود بالاترین بهره را از وب سایت خود ببرند.

 

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو نیاز به تجربه فراوانی دارد و دارکوب جزو معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت و سئو در تهران می باشد و با توجه به فعالیت 15 ساله خود و طراحی تعداد بسیار وب سایت می تواند سئو بودن وب سایت شما را تضمین نمایید. دارکوب در کلیه پروژه های خود حتی در پلان های پایه خود اصول اولیه سئو را رعایت می نماید. این اصول اولیه شامل:

  • کد نویسی وب سایت توسط دایو و عدم استفاده از جدول در طراحی صفحات
  • آدرس دهی صفحات به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  • رعایت اصول عدم وجود صفحات با عنوان و بدنه تکراری در کلیه صفحات
  • استفاده از تگ های مناسب برای صفحه بندی وب سایت
  • بهینه سازی سرعت وب سایت و استفاده از کش و سیستم های بهینه ساز سرعت وب سایت
  • عنوان دهی به صفحات وب سایت به صورت استاندارد و در جهت برندینگ وب سایت

اصول ذکر شما در بالا اصول اولیه سئو وب سایت می باشند و رعایت آن موفقیت وب سایت را تضمین می نماید. البته در کنار اصول اولیه سئو موارد پیشرفته تری نیز وجود دارند که دارکوب آن ها را به صورت آپشن در کنار اصول اصلی با هزینه اضافه انجام می دهد که این موارد شامل:

  • نسخه موبایلی وب سایت که با توجه به سیستم رنک دهی جدید موتورهای جستجو نظیر گوگل، وجود نسخه موبایلی وب سایت یکی از آیتم های رنک دهی شده است و برای داشتن رنک بهتر می بایست حتما نسخه موبایلی وب سایت یا به اصطلاح ریسپانسیو طراحی گردد.
  • استفاده از اسنیپت های جدید که باعث ارتباط بهتر موتورهای جستجو با وب سایت می گردد. کار این اسنیپت ها در سایت آن است که به موتور جستجو اعلام می نمایند که هر بخش از وب سایت شامل چه چیزی هستند. توسط این اسنیپت ها می توانید به موتور جستجو اعلام نمایید که هم اکنون در چه صفحه ای هستیم و عنوان و بدنه مطلب را مشخص نمایید و تصاویر مطلب را نشانه گذاری نمایید و همچنین سایر آیتم های پیشرفه دیگر. دو اسنیپت بسیار مهم که تاثیر بسیاری در رنکینگ وب سایت دارند اسنیپت آدرس صفحه و رتبه دهی می باشند.
  • طراحی سایت به صورت تک صفحه که باعث بالا رفتن مدت زمان ماندگاری کاربر در وب سایت می گردد که همین مورد تاثیر بسیار زیادی بر روی رنک وب سایت در موتورهای جستجو دارد
  • بک لینک سازی برای وب سایت در جهت بالا بردن ارزش وب سایت در موتورهای جستجو. یکی از المان های رنک دهی موتورهای جستجو به وب سایت ها بک لینک های وب سایت می باشد که بک لینک به لینک های وب سایت موجود در سایت های دیگر گفته می شود که هرچه تعداد این بک لینک ها بیشتر و کیفیت بالاتری داشته باشند ارزش وب سایت در موتورهای جستجو بالاتر خواهد رفت. الیته بک لینک سازی غلط حتی ممکن است رتبه وب سایت را در موتورهای جستجو تنزل دهد و بنابراین بهتر است این عملیات زیر نظر کارشناسان با تجربه انجام گردد.

سئو و بهینه سازی وب سایت موجب افزایش بسیار موفقیت وب سایت و در نتیجه کسب و کار می گردد و بنابراین بهتر است کار طراحی وب سایت خود را به شرکتی با تجربه واگذار نمایید. دارکوب کلیه خدمات طراحی وب سایت و سئو خود را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن ارائه می نماید تا از این طریق رضایت مشتریان خود را بدست آورد. برای مشاوره و برطرف نمودن هر گونه سوال می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید مقاله رایگان آموزش سئو نوشته شده توسط دارکوب در آدرس http://sitedar.com/blog/15-seo.html مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد