ابزارهای رایگان برای آنالیز وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
ابزارهای رایگان برای آنالیز وب سایت

 

Google Webmaster Tools

شاید بهترین راه برای فهمیدن اینکه گوگل سایت شما را می بیند این است که از گوگل درخواست کنید. ابزار وب مستر گوگل منابع تازه ای هستند که اصول جستجو گوگل را توضیح می دهند.

به عنوان مثال : ابزار گوگل فچ به شما این امکان می دهد که یک نشانی اینترنتی خاص را که گوگل آن را می بیند مشاهده کنید، که در زمانی که عملکرد سئو ضعیف است حیاتی می باشد.

اطلاعات بازگشتی می تواند به شما برای اصلاح صفحه مورد سوال برای نتایج بهتر کمک کند و حتی می تواند در زمانی که سایت شما هک شده است برای جداسازی کد های مشکل دار کمک کند.

 

 هر هفته به کاربران 500 مورد فچ اختصاص داده می شود. که اگر شما نزدیک به آن محدوده باشید یک اطلاعیه در گزارش خواهید دید.

PageSpeed Insights  یکی دیگر از ویژگی های مهم گوگل وب مستر    می باشد.

این ابزار هر دو نسخه موبایل و کامپیوتر شخصی را برای وب سایت ها از لحاظ سرعت

را سنجش می کند.  معمولا جستجو های تلفن همراه از جستجوهای کامپیوتر شخصی بیشتر است. سرعت صفحه برای کسب و کارهایی که میخواهند به بازدیدکنندگان خود برگردند، به طور فزایندهای مهم است. نمره pagespeed  از صفر تا 100 می باشد که هر چه این رقم بالاتر باشد بهتر است و از نمره 85 به بالا عالی می باشد.

لطفا توجه داشته باشید که Insight PageSpeed به طور مداوم بهبود می یابد و بنابراین با اضافه کردن قوانین جدید یا بهبود تجزیه و تحلیل، نمره تغییر خواهد کرد.

 

Check My Links

برای اطمینان از این که پیوندهایتان در یک صفحه وب - چه خارجی و چه در داخل – به درستی کار می کنند.

این ابزار با پیدا کردن لینک های شکسته باعث می شود یک ناشر و یا نویسنده قبل از اینکه صفحه فعال شود آن را اصلاح کنند.

برای مثال سایتی مانند ویکی پدیا صفحه ویکیپدیا برای اصطلاح "بازاریابی" حاوی 711 پیوند عظیم است. نه تنها Check My Links قادر به شناسایی این تعداد در عرض چند ثانیه می باشد، بلکه همچنین هفت لینک خراب را نیز شناسایی می کند.

 

این ابزار تمام لینک های خوب را در سبز و لینک های شکسته ، خراب ، غیر فعال و یا آنهایی که دیگر کار نمی کنند را در قرمز نشان می دهند.

 

Moz Pro Tools.3

 

اشتراک Moz Pro به عنوان یک ابزار همه جانبه برای افزایش رتبه بندی جستجوی کسب و کار شما عمل می کند. مجموعه ابزار تحقیق موس با استفاده از منابع مورد نیاز برای شناسایی فرصت های سئو، رشد مسیر، ساخت گزارش ها و بهینه سازی ، تلاش های کلی آنها هستند.

این ابزار تا 3000 لینک را در یک url  مشخص می کند. پس از تکمیل  فرآیند، کاربران یک گزارش ایمیل دریافت می کنند که اطلاعات مربوط به هر صفحه ای را که سایت پیوند داده است، درج می کند.

اگر شما به دنبال شناسایی عوامل ریکاوری مانند محتوای تکراری و تغییر مسیرهایی که می تواند بر عملکرد شما در SEO تاثیر گذارد هستید این ابزار فوق العاده مفید است.

SEO Report Card.4

 به شما امکان می دهد که وب سایت خود UpCity کارت گزارش سئو توسط را تجزیه و تحلیل کنید تا تعیین کنید که چگونه آن را در برابر رقبای خود قرار دهید .

در صورت درخواست اطلاعات تماس از شما ، کارت گزارش سئو ، یک گزارش ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 

تجزیه و تحلیل رتبه:

یک عکس از رتبه بندی سایت شما در گوگل وجود دارد ، یاهو و بینگ ! رتبه بندی سایت شما بر اساس کلیدی که شما  در هنگام قرار دادن اطلاعات در ساخت گزارش انتخاب می کنید پایه گذاری می شود.

ساختمان لینک:

یک گزارش دقیق از تعداد وب سایت هایی که به سایت شما پیوند دارند.

تجزیه و تحلیل سایت:

  نگاهی به چگونگی موفقیت در ترکیب کلمه کلیدی اصلی خود در سایت خود داشته باشید.

دسترسی به وب سایت:

بخش تمرکز بر زمان بارگذاری سایت شما و سهولت دسترسی برای خزنده ها.

معیارهای اعتماد:

نمای کلی سطح اعتماد یا قدرت سایت شما.

نمایه سازی فعلی:

نشانه ای از تعداد صفحات سایت شما نشان داده شده است.

HubSpot's Website Grader.3

در سال 2007، HubSpot ابزاري به نام Website Grader منتشر کرد که به شرکت ها کمک کرد تا فرصت های بهینه سازی موتور جستجو را کشف کنند. از آن زمان تا کنون تغییر زیادی کرده است، اخیرا نسخه جدید و پیشرفته این ابزار را منتشر کرده است.

وب سایت گریدر یک ابزار آنلاین است که گزارش های شخصی را براساس معیارهای کلیدی زیر تولید می کند:

 

آمادگی تلفن همراه:

آنها بررسی می کنند که آیا وب سایت شما از لحاظ پاسخ دهی و تنظیمات نمایشگر تلفن همراه مناسب است یا خیر.

عملکرد:

به اندازه صفحه، درخواست، سرعت، و سپس برخی از آنها به اندازه سایت شما نگاه می کنند.

سئو:

تعیین می کنند که آیا وب سایت شما به راحتی سرچ می شود یا خیر، ( توسط هر دو انسان و ربات ها). این تعیین می کند عوامل مانند عنوان های صفحه و شرح متا را در نظر بگیرد.

امنیت:

آنها به دنبال چیزهایی مانند گواهینامه SSL هستند. این به عنوان یک راه برای اثبات بازدیدکنندگان وب سایت شما است که نشان می دهد سایت شما هر دو معتبر و امن برای ارائه اطلاعات تماس با مخاطبین است.

تمام چیزهایی که برای شروع نیاز دارید، آدرس وب سایت شما و یک آدرس ایمیل است. به سادگی اطلاعات خود را وصل کنید و می توانید یک نمره (1-100) و همچنین یک گزارش دقیق را فقط در عرض چند ثانیه انتظار داشته باشید. علاوه بر وب سایت گرندر، HubSpot همچنین دارای تعداد انگشت شماری از ابزارهای سئواست که به شما کمک می کند تا زودتر به نتیجه برسید. مثلا، دراپلیکیشن  وبلاگنویسی HubSpot ، کاربران به عنوان نوعی پیشنهادات جستجوی SEO پیدا خواهند کرد.   این مزیت مفید به عنوان یک چک لیست برای سازندگان محتوا از تمام سطوح مهارت است. مشتریان HubSpot همچنین به برنامه عملکرد صفحه، گزارش منابع و برنامه کلمه کلیدی دسترسی دارند.

پلت فرم بازاریابی HubSpot  ابزارهایی را برای جستجوی کلیدواژه ها، نظارت بر عملکرد آنها، ردیابی رشد جستجوی ارگانیک و تشخیص صفحات که ممکن است به طور کامل بهینه سازی نشده باشد، فراهم می کند.

Woorank

آنالیز Woorank فرصت های بهینه سازی و بهبود را به بازاریابان نشان می دهند.

این تجزیه و تحلیل، به بررسی عملکرد ابتکارات SEO، رسانه های اجتماعی، قابلیت استفاده و موارد دیگر می پردازد.

هر گزارش به 8 بخش تقسیم می شود:

فهرست بازاریابی ، سئو ، موبایل ، قابلیت استفاده ، تکنولوژی ، اجتماعی ، محلی ، بازدید کنندگان .

 

طراحی سایت دارکوب
جهت اخذ مشاوره تماس بگیرید
02122083926
02122082258
02122085386
info [ at ] sitedar.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد
پشتیبانی آنلاین مشتریان 24 ساعته و هفت روز هفته