طراحی سایت ارزان و در عین حال حرفه ای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
طراحی سایت ارزان

احتمالا در صورتی در این صفحه هستید که در جستجوی روشی برای طراحی سایت ارزان هستید و قصد دارید وب سایت خود را با ارزان ترین روش ممکن راه اندازی نمایید. امروزه با توجه به گسترش استفاده از اینترنت برای جستجوی کالا و خدمات داشتن وب سایت برای شرکت ها به امری ضروری تبدیل شده است و در صورتی که قبلا شرکت ها برای بالا بردن اعتبار شغلی خود اقدام به طراحی وبسایت می نمودند امروزه ایجاد وب سایت را از بابت نیاز شرکت به داشتن وب سایت انجام می دهند.

جهت طراحی سایت حرفه ای اول از همه شما نیاز به یک شرکت طراحی وب سایت با سابقه و متعهد دارید تا در کنار ارائه خدمات طراحی وب سایت با قیمت مناسب، کیفیت و پشتیبانی وب سایت قابل قبولی ارائه نماید. البته تعرفه طراحی سایت با توجه به نوع وب سایت مورد نظر کارفرما متغیر است. طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی دو نوع اصلی سفارش سایت می باشند که هر یک تعرفه خود را دارد.

همچنین در کنار ضرورت حضور در اینترنت برای شرکت ها نحوه حضور نیز مهم می باشد و شرکت ها در صورتی که حضوری قوی در اینترنت داشته باشند می توانند از طریق اینترنت بازاریابی و فروش خود را رونق بخشند و به این ترتیب درآمد خود را افزایش دهند و در حقیقت هزینه ای که برای کار طراحی سایت انجام می گردد باعث رشد فروش شرکت خواهد شد. پس در نتیجه از صرف هزینه برای طراحی وب سایت خود نترسید و بهتر است کار ساخت سایت خود را به شرکت های طراحی وب واگذار نمایید که ساخت وب سایت را با کمترین هزینه ممکن انجام می دهند.

در زمینه طراحی وب سایت سیاست کار شرکت ها و تعرفه طراحی سایت آنها با یکدیگر متفاوت می باشد و برخی از شرکت ها به سود بالا در هر پروژه می اندیشند و حال آنکه برخی دیگر در صدد کسب درآمد با انجام تعداد بیشتر از پروژه های طراحی سایت می باشد که در این روش سود حاصل از اجرای هر پروژه را پایین می آورند و با توجه به پایین بودن تعرفه طراحی سایت تعداد پروژه های بیشتری نصیب شرکت می گردد.

سیاست کاری دارکوب طراحی سایت با بالاترین کیفیت ممکن و ارزان ترین قیمت ممکن می باشد که در راستای این هدف میزان سود مورد انتظار خود را از پروژه های طراحی وبسایت خود پایین آورده و در کنار آن سیستم بازاریابی و بازرگانی خود را در جهت کاهش بیشتر قیمت ها حذف نموده است و هم اکنون قیمت های خود را در پایین ترین سطح ممکن ارائه می نماید.

البته در بازار طراحی وب ایران قیمت هایی ارزان تر از قیمت دارکوب نیز وجود دارند که معمولا کیفیت مناسبی ندارند و یا به درستی پشتیبانی نمی شوند. موردی که در طراحی سایت می بایست به آن دقت نمایید آن است که فرآیند ساخت وبسایت یک بار انجام می گردد اما پس از سایت در مرحله پشتیبانی قرار می گیرد و در صورتی که مشکلات سایت شما در آینده برطرف نگردد و سایت شما پشتیبانی نشود سایت شما دچار مشکلات جدی خواهد شد پس قبل از واگذاری پروژه طراحی سایت خود به هر شرکتی اعتبار شغلی شرکت را بسنجید و تجربه و سوابق کاری و همچنین سایت های طراحی شده را حتما بررسی نمایید.

دارکوب فعالیت خود از سال 1381 آغاز نموده است و در این سال ها در حدود 3000 وب سایت طراحی نموده است و جزو معدود شرکت هایی می باشد که مجوز از نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک کشور دارد و با نگاهی به پروژه های انجام شده این شرکت پی با اعتبار این شرکت خواهید برد.

پس با توجه به توضیحات آمده در بالا هر هزینه ای که شما صرف طراحی سایت خود می نمایید باعث افزایش فروش شما خواهد شد فقط مهم آن که شرکت طراحی سایت معتبری را بیابید که با ارزان ترین قیمت ممکن سایت شما را راه اندازی نمایید.

حال که توضیحات اولیه را مطالعه نمودید به شما ارزان ترین روش های طراحی وب سایت را معرفی می نمایم.

طراحی سایت رایگان

در صورتی که قصد دارید عملیات طراحی سایت خود را بدون صرف هزینه پرداخت نمایید می توانید این کار را با استفاده از سایت ساز های رایگان، وبلاگ ها، سیستم های مدیریت محتوای رایگان و سایر روش های ممکن انجام دهید که در این روش می بایست صرفا هزینه ثبت دامنه را پرداخت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله طراحی سایت رایگان را مطالعه نمایید.

طراحی سایت ارزان

در این روش ارزان ترین روش های طراحی وب سایت را به شما اعلام می نمایم:

استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان

با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان نظیر جوملا و وردپرس به راحتی می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید کافی است فقط هزینه ثبت دامنه و هاستینگ را پرداخت نموده و سیستم مدیریت محتوا را از سایت اصلی دانلود نموده و بر روی هاست خود بارگذاری نمایید که در این روش کافی است عملیات نصب سیستم مدیریت محتوا را انجام دهید. برای ثبت دامنه و سفارش هاستینگ می توانید به سایت هاست دارکوب مراجعه نمایید.

استفاده از قالب های آماده رایگان

قالب های وب سایت رایگانی در اینترنت وجود دارند که با استفاده از آنها به راحتی می توانید سایت خود را راه اندازی نمایید. این قالب ها نوشته شده بر روی سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا و وردپرس هستند و به سادگی می توانید از آنها در راه اندازی سایت خود استفاده نمایید. می توانید عملیات ساخت وب سایت خود با استفاده از قالب آماده را به دارکوب واگذار نمایید تا پشتیبانی و امن سازی وب سایت شما به صورت حرفه ای انجام گردد و نحوه کار با کنترل پانل نیز به شما آموزش داده شود.

خرید قالب وب سایت

در این روش قالب وب سایت مورد نظر خود را از فروشگاه قالب دارکوب انتخاب می نمایید که در این روش نیز قالب شما توسط دارکوب پیاده سازی می گردد و نحوه درج مطالب وب سایت به شما آموزش داده می شود تا بتوانید مطالب داخل وب سایت را خود بارگذاری نمایید. خرید قالب از فروشگاه قالب به شما تعداد انتخاب های بیشتری برای قالب شما می دهد زیرا در این فروشگاه قالب در حدود 100.000 قالب وب سایت وجود دارد و با جستجو در این فروشگاه می توانید قالب مورد نظر خود را بیابید.

در زمینه طراحی وب ارزان بودن به معنای بی کیفیت نمی باشد و فقط لازم است با اطلاعات دقیق و درستی سایت مورد نظر خود را ایجاد نمایید. در بازار طراحی سایت ایران برخی شرکت های طراحی وب سایت مشتریان خود را گمراه می نمایند و به آنان اطلاعات غلط می دهند. به عنوان مثال به آنها گفته می شود که در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوای رایگان و یا قالب آماده استفاده نمایید در آینده وب سایت شما قابل توسعه نمی باشد و همچنین برای وب سایت شما ممکن است مشکلات فراوانی به وجود آید. که این موارد به دلیل آن است که این شرکت ها توان رقابت در ارائه خدمات طراحی سایت با بالاترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه را ندارند و بنابراین از این روش ها سعی در سر در گم نمودن مشتریان می نمایند. استفاده از روش های ارزان قیمت طراحی سایت نه تنها لطمه به کسب و کار شما نمی زند بلکه بودجه شما را برای انجام تبلیغات روی وب سایت بازتر می گذارد. البته در صورتی که قصد برند سازی را داشته باشید بهتر است از قالب مخصوص به خود استفاده نمایید تا طراحی سایت شما در ذهن بازدید کننده به عنوان یک طرح خاص شکل ببندد.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز