بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

در عصر تکنولوژی و پیشرفت علم و فناوری بسیاری از افراد به سوی فضای مجازی و اینترنت می روند در این میان بسیاری از صاحبان مشاغل در فضای اینترنت و دنیای وب ها برای مشاغل خود فضایی دارند .منظور از این فضا همان سایت ها و وب سایت ها می باشد . آنها توانسته اند به وسیله وب سایت کسب و کار خود را گسترش دهند .در همین راستا شرکت های طراحی سایت متفاوتی در تمامی دنیا بوجود آمده اند که کار آنها طراحی سایت برای کارفرما است . ساختن وب سایت تنها برای افزایش سود و بازدهی کافی نیست بلکه باید بتوان از آن به درستی استفاده نمود استفاده درست از یک سایت لازمه یک طراحی ناب می باشد همچنین بعد از طراحی مهمترین اصل پشتیبانی از آن سایت می باشد .

بسیاری از افرادی که دارای سایت هستند ، دانش کافی برای مدیریت سایت را ندارند . به همین دلیل در همان روز های ابتدایی تحویل سایت از شرکت ها دچار گمراهی و سردرگمی می شوند و گاهی اوقات امکان دارد سایت خود را از دست بدهند . از این رو برخی از شرکت ها برای این افراد خدمات ویژه ای دارند . در این مقاله ما سعی داریم تا شما را در انتخاب شرکت طراحی سایت کمک نماییم .

انتخاب شرکت طراحی سایت :

اولین قدم برای داشتن یک وب سایت انتخاب شرکتی است که وب سایت مورد نظر شما را طراحی کند . در تهران تعداد زیادی شرکت طراحی سایت وجود دارد که برای انتخاب یکی از آنها تردید های بسیاری بوجود می آید لذا برای انتخاب یک شرکت مناسب باید فاکتورهایی را لحاظ نمود . شرکت طراح سایت شما باید به گونه ای باشد که بعد از تحوبل وب سایت شما را دچار مشکلات مختلفی نشوید . طراحی سایت به تنهایی اصل کار نیست بلکه یک شرکت طراح باید خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهد. برای انتخاب شرکت مناسب ابتدا باید هدف خود را از داشتن وب سایت مشخص نمایید و بدانید که سایت شما قرار است کدامیک از توقعات شما را برطرف نماید . آیا صرفا داشتن یک سایت برای شما کافی است ؟ یا خواهان این هستید که سایتتان برای شما درآمدزایی کند ؟ در مرحله بعدی باید بودجه ای که در نظر دارید برای طراحی سایت بپردازید را معلوم کنید. سپس لیستی از شرکت هایی که در نظر دارید یا به شما معرفی کرده اند و یا در تبلیغات مشاهده نموده اید را یادداشت نمایید تا بین آنها یک شرکت طراحی سایت خوب را انتخاب کنید . در این قسمت معیارهای انتخاب یک شرکت طراحی سایت را ذکر خواهیم کرد .

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

معیارهای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت :

قدم اول : سایت شرکت مورد نظر خود را مشاهده نمایید ؛ بدون شک یک شرکت طراحی سایت برای خود وب سایتی مناسب و با کیفیت طراحی کرده است . همچنین لازم است چند مقاله از آن را مطالعه نمایید تا بتوانید تا حدودی از سطح دانش  آنها باخبر شوید

قدم دوم : دیدن نمونه کارها ؛ قدم بعدی این است که نمونه سایت هایی که شرکت مورد نظر طراحی کرده است را مشاهده نمایید . اگر هدف شما سئو است ، در گوگل جست و جو نمایید تا از جایگاه سایت هایی که بهینه کرده اند را ببینید. همچنین لازم است سرعت آنها را نیز بررسی نمایید البته این کار ضروری نمی باشد .

قدم سوم : بررسی خدمات شرکت ها ؛ در این قسمت لازم است شما پکیج های خدماتی شرکت طراح را مشاهده نمایید و پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و مواد خدماتی آن را بررسی نمایید . در این قسمت به یاد داشته باشید که اگر در زمینه طراحی و مدیریت سایت دانشی ندارید ، حتما در خدمات شرکت مورد نظر آموزش کار با پنل مدیریت سایت قرار داشته باشد در غیر این صورت بعد از تحویل سایت با مشکلات بسیاری روبه رو خواهید شد. در نظر داشته باشید که شرکت منتخب شما باید پنل های مدیریتی را در اختیارتان بگذارند تا خود شما بتوانید ساییتان را مدیریت نمایید .

قدم چهارم : پشتیبانی ؛ بدون شک می توان گفت مهم ترین وجه تمایز شرکت های طراحی سایت پشتیبانی آنها می باشد . وقتی شخصی بدون هیچ دانشی در زمینه مدیریت سایت بخواهد وب سایتی را مدیریت نماید با مشکلات بسیاری روبه رو خواهد شد حتی اگر آموزش های لازم را دیده باشد . در این صورت حتما باید شخصی باشد که شما را در برطرف کردن مشکلات کمک نماید . خوشبختانه امروزه کمتر شرکتی خدمات پشتیبانی ندارد . اما شرکت هایی که خدمات پشتیبانی آنلاین 24 ساعته را دارند بسیار کم می باشد . یکی از مهمترین وجه تمایز های شرکت طراحی سایت دارکوب در میان شرکت های دیگر ارائه پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و 7روز هفته می باشد . این ویژگی باعث می شود که کارفرمای محترم با خیالی آسوده به کسب و کار خود بپردازد و نگران وب سایت نباشد . در کل می توان گفت معیار شما برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت در قدم اول باید پشتیبانی آنلاین 24 ساعته باشد زیرا در طول شبانه روز ممکن است مشکلات متعددی به سراغ مدیران وب سایت ها بیاید . که در صورتی رسیدگی نشدن به آنها سایت مورد نظر دچار مشکل جدی شود . سعی کنید در انتخاب خود پشتیبانی آنلاین 24 ساعته را در اولویت قرار دهید تا از بروز مشکلاتی در آینده ، از قبل جلوگیری کرده باشید .

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

قدم پنجم : هزینه طراحی سایت ؛ در این مرحله اغلب شرکت ها دارای رنج قیمت یکسان با کمی تفاوت می باشند . به همین دلیل هیچگاه در دام شرکت هایی که هزینه ای کمتر از شرکت های دیگر را می گیرند ، نیوفتید .این شرکت ها اغلب طراحی سایت را بدون خدمات پشتیبانی و بدون آموزش انجام می دهند . در این مورد لازم است تا به ضرب المثل (هیچ ارزانی بی دلیل نیست ) توجه نمایید .

 جمع بندی : 

بطور خلاصه می توان گفت قبل از اقدام به کاری بهتر است ابتدا هدف خود را  برای مراجعه به شرکت های طراحی سایت بدانید و بعد از آن توقعاتی که از یک شرکت طراحی سایت دارید را در نظر بگیرید در معیار های خود ؛ آموزش با پنل های مدیریتی و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته را در نظر داشته باشید تا شما را برای داشتن یک کسب و کار پربازده کمک نماید . باید بدانید که اگر طراحی سایت شما به درستی و با کیفیت انجام گیرد و همچنین هرچه بهتر بهینه گردد ، وب سایت شما توسط بازدیدکنندگان بیشتری دیده می شود و این دیده شدن به معنای بازده بیشتر سایت شما است . در نتیجه  سایت شما به تنهایی می تواند منبع در آمدی برای شما باشد . 

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد