دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی

نوشته شده توسط مدیر وب سایت

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=3192

5/5 - (10 امتیاز)

بازاریابی اینترنتی به انواع روش های جذب مشتری از طریق اینترنت گفته می شود. امروزه دیجیتال مارکتینگ بازدهی بسیار بیشتری نسبت به تبلیغات آفلاین نظیر تبلیغات محیطی، تلویزیون، جراید و سایر روش های تبلیغاتی را دارد. در حقیقت بازاریابی آنلاین این امکان را به ما می‌دهد تا با هزینه‌های کمتر نسبت به روش های بازاریابی آفلاین مشتری بیشتری جذب نماییم. البته بازاریابی دیجیتال خود شامل روش های متفاوتی می باشد که در ادامه بحث به پر بازده ترین این روش ها می پردازیم. بهترین روش های بازاریابی اینترنتی به ترتیب بازدهی شامل موارد زیر هستند:

سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو به فرایند بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو یرای عبارت کلیدی جستجو شده توسط کاربران و مرتبط به زمینه کسب و کار شما گفته می شود. البته این روش نیاز به صبر و زمان فراوان دارد و جزو روشهای بازاریابی آنلاین زودبازده نیست. اما در صورتی که فرایند سئو و بهینه سازی سایت به درستی انجام گردد بازدهی بسیار بالاتری نسبت به سایر روش های دیجیتال مارکتینگ دارد.

تبلیغات کلیکی ادوردز

برای اینکه وب سایت شما در صفحات اول گوگل نمایش داده شود به جز سئو و بهینه سازی سایت می توانید از طریق گوگل ادوردز اقدام نمایید. در این روش مبلغی به گوگل پرداخت می گردد تا وب سایت شما برای عبارت جستجو شده توسط کاربران و مورد نظر شما در صفحات اول گوگل نمایش داده شود. از بابت نمایش و یا تعداد کلیک بر روی تبلیغ شما گوگل از حساب شما کسر مینماید. این روش بسیار سریع و زودبازده میباشد اما به نسبت سئو بازدهی بسیار پایین تری دارد.

شبکه های اجتماعی

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی نیز می تواند مشتری فراوانی برای شما جذب نماید. البته اول از همه لازم است شبکه اجتماعی مناسب برای کسب و کار شما انتخاب گردد و پس از آن راهکارهای بازاریابی از طریق شبکه اجتماعی مورد نظر انجام گردد. شبکه های اجتماعی بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق آنها مشتری جذب نمایید. فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و هر شبکه اجتماعی که ممکن است مناسب کسب و کار شما باشد.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی به روش جذب مشتری از طریق تولید محتوای جذاب و مرتبط گفته می شود. تولید مقاله، تصویر، فیلم و اینفوگراف های جذاب می تواند نقش بسزایی در افزایش فروش شما داشته باشد. البته محتوا خوب برای سایر روش های دیجیتال مارکتینگ نظیر سئو و شبکه های اجتماعی نیز کاربرد دارد. برای آنکه بتوانید از سئو و بازاریابی شبکه اجتماعی خود بیشترین نتیجه را بگیرید اول از همه لازم است مطالب مفید و جذابی را تولید نمایید. این محتواها می توانند توسط کاربران در اینترنت به اشتراک گذاشته شود و در نهایت موجب افزایش فروش شما گردند.

تبلیغات در سایت های مرتبط و پربازدید

تبلیغات در سایت های مرتبط و پربازدید نیز می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی افزایش فروش شما از اینترنت داشته باشد و در صورتی که این تبلیغات به درستی انجام گردد می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی سئو و سایر روشهای دیجیتال مارکتینگ شما داشته باشد. البته تبلیغات اشتباه می تواند نتیجه عکس بر روی سایر روش ها مخصوصاً سئو داشته باشد بنابراین حتماً تبلیغات اینترنتی خود را زیر نظر یک شرکت سئو کار انجام دهید.

تبلیغات کلیکی

امروز سایت هابی با عنوان تبلیغات کلیکی وجود دارند که می توانید در ازای پرداخت مبلغ خاصی تعداد معینی بازدید بر روی سایت خود دریافت نمایید. این سایت ها معمولا تنظیمات خاصی دارند تا بتوانید تبلیغ خود را در سایت های خاصی نمایش دهید. با توجه به تاثیر تبلیغات کلیکی بر روی سئو وب سایت حتماً قبل از هرگونه اقدامی با شرکت سئوکار مشورت نمایید.

در پایان

روشهای ذکر شده پربازده ترین روش های بازاریابی اینترنتی به ترتیب اولویت می باشند که در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید تمامی فرآیندهای دیجیتال‌ مارکتینگ خود را به مجموعه ما واگذار نمایید. جهت ارائه پیشنهاد توسط شرکت ما لازم است خدمات و محصولات شرکت خود را به صورت کامل شرح دهید و بودجه ماهیانه خود را برای انجام تبلیغات اینترنتی خود معین نمایید تا بهترین پیشنهاد به شما اعلام کرد. جهت ارائه مشاوره صحیح ارائه این اطلاعات توسط شما ضروری است. البته برای آنکه دیجیتال‌ مارکتینگ را آغاز نمایید از اول از همه نیاز به یک وب سایت خوب و قوی دارید. جهت کسب اطلاعات در مورد پلان های طراحی وب سایت کلیک نمایید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز