نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت

امروزه داشتن وب سایت برای شرکت ها و سازمان هایی که ارائه خدمات و محصولات می پردازند به امری ضروری تبدیل شده است و در این مقاله قصد دارم نحوه انتخاب درست شرکت طراحی سایت را برای شما بیان نمایم تا با معیارهای انتخاب شرکت های طراحی سایت آشنا شوید. امروزه افراد، گروه ها، شرکت های بسیاری در کشور عزیز ما ایران وجود دارند که اقدام به ارائه خدمات طراحی وب سایت می نمایند و روز به روز بر تعداد ارائه کنندگان خدمات طراحی وب افزوده می شود. موردی که می بایست به آن توجه نمایید آن است که وب سایت یک کالا نیست که پس از راه اندازی و خریداری نیازی به طراح وب سایت نداشته باشید. در حقیقت پس از راه اندازی وب سایت می بایست توسط شرکت طراح سایت پشتیبانی گردد تا در صورتی که سایت از دسترسی خارج شد و یا مشکلی برای سایت پیش آمد مورد سریعا برطرف گردد. بالا نیامدن و مشکلات سایت شما می توانید تاثیر بسیار منفی بر روی نتیجه سایت شما داشته باشد و حتی ممکن است مشکلات بوجود آمده سایت شما باعث تاثیر منفی بر روی ذهنیت کاربران سایت شما نسبت به برند شما گردد. پشتیبانی وب سایت از طراحی وب سایت مهم تر است و بنابراین به شما توصیه می نمایم که ساخت سایت خود را زیر نظر مجوعه های با اعتبار انجام دهید که پشتیبانی قابل قبولی ارائه می نمایند. در حقیقت مشکلی که معمولا در زمان کار با افراد و گروه های طراحی پیش می آید آن است که سایت ها معمولا از پشتیبانی کافی برخوردار نیستند و یا وب سایت کیفیت قابلی قبولی ندارد و اصول و قواعد در طراحی آن رعایت نشده است و بنابراین به شما توصیه می نمایم حتما طراحی سایت خود را توسط شرکت های معتبر، با سابقه و دارای خط و مشی درست انتخاب نمایید. در این مقاله قصد دارم شما را به معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت آشنا نمایم که در ادامه به آنها می پردازم:

تعداد و کیفیت پروژه های انجام شده

یکی از مهترین المان هایی که برای انتخاب طراح سایت خود می بایست به آن توجه نمایید تعداد پروژه های انجام گرفته و کیفیت این پروژه ها می باشد. در حقیقت ادعا کنندگان بسیارند اما بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید که سابقه و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. سابقه و تجربه برای شرکت های طراح می تواند عملکرد سایت شما را تضمین نماید. همچنین با توجه به اینکه طراحی وب سایت جزو حوزه نرم افزار می باشد و همانطور که می توانید تجربه و وجود بانک کد برای شرکت های نرم افزاری سرعت زمان اجرای نرم افزار جدید را بالا می برد و در کنار آن هزینه تمامی شده ایجاد سایت را پایین می آورد. در نتیجه در کنار آنکه کار با شرکت های طراحی وب با تجربه عملکرد وب سایت شما را در آینده تضمین می نماید هزینه و زمان اجرای آن را نیز پایین می آورد. دارکوب 13 سال سابقه در زمینه طراحی سایت دارد و در این سال ها در حدود 2500 طراحی و برنامه نویسی نموده است.

قابلیت مراجعه حضوری

بررسی نمایید که مجموعه حتما دفتری داشته باشد که طی ساعات کاری بتوانید به آن مراجعه نمایید تا در صورتی که مشکلی در آینده برای وب سایت شما پیش آمد بتوانید با مراجعه به مجموعه مورد خود را پیگیری نمایید. وجود دفتر برای مراجعه این اطمینان را به شما خواهد داد که در آینده بتوانید موارد خود را پیگیری نمایید. دفتر دارکوب هم اکنون در محله سعادت آباد و محدوده چهار راه سرو واقع شده است و طی روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 18 آماده پذیرایی از مراجعین حضوری خود خواهد بود.

مجوز نظام صنفی رایانه ای

یکی از مواردی که می بایست به آن توجه نمایید آن است که شرکت های طراحی سایت برای ارائه خدمات طراحی خود می بایست مجوز از سازمان نظام صنفی ریانه ای استان خود دریافت نمایند. مجوز این مجوز این اطمینان را به شما خواهد داد که کسب و کار مجموعه به صورت قانونی در سازمان ثبت گردیده است و با توجه به این مجوز تمامی عملکردهای مجموعه می بایست طبق قانون نظام صنفی رایانه ای استان محل سکونت خود ارائه گردد و در صورتی که در آینده مشکلی از بابت خدمات ارائه شده برای شما پیش آمد می توانید از طریق مراجعه به سازمان نظام صنفی موارد خود را پیگیری نمایید. دارکوب دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد.

گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور

وجود این گواهی نامه این اطمینان را به شما خواهد داد که حداقل به مهندس نرم افزار در شرکت مذبور حضور دارند و در حال فعالیت هستند. حضور مهندسین نرم افزار در شرکت طراحی سایت باعث افزایش اعتبار این شرکت ها می گردد تا سایت ها با توجه به اصول نرم افزاری و امنیتی پیاده سازی گردد. دارکوب در حال حاضر دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد و هم اکنون دارای رتبه 7 می باشد که در حال حاضر در حال ارتقاء این رتبه نیز می باشد.

پیگیری از مشتریان قبلی

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید تا از نحوه انجام خدمات و پشتیبانی شرکت های طراحی سایت با خبر شوید آن است که می توانید با پروژه های قبلی انجام گرفته توسط این شرکت ها تماس گرفته و از وضعیت خدمات ارائه شده و پشتیبانی مجموعه پرس و جو نمایید. رضایت مشتریان قبلی می تواند فاکتور مهمی در دانستن خط و مشی شرکت طراحی وب سایت باشد. دارکوب با ارائه خدمات طراحی سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت و همچنان سریعترین زمان ممکن خط و مشی خود را بر روی کسب رضایت مندی مشتریان خود بنا نهاده است.

مراجعه حضوری قبل از شروع

در صورتی که قصد دارید طراحی وب خود را به یکی از شرکت ها واگذار نمایید بهتر است قبل از شروع کار یک بار به شرکت مورد نظر مراجعه نموده و از وضعیت نیروهای شرکت و دفتر مجموعه با خبر شوید. با مراجعه حضوری به مجموعه درک درستی از وضعیت شرکت خواهید داشت زیرا برخی از شرکت ها بزرگنمایی می نمایند و خود را بزرگتر از آن چیزی که هستند نشان می دهند.

در پایان

پس از آنکه از اعتبار و وضعیت ارائه خدمات شرکت مطمئن شدید می توانید شرکت ها را بر اساس قیمت ارائه شده و زمان اجرا مقایسه نمایید تا شرکتی را انتخاب نمایید که پروژه مورد نظر شما را با کمترین هزینه ممکن و سریعترین زمان و همچنین بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

طراحی سایت دارکوب
طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد