بهترین زمان برای طراحی وب سایت

نوشته شده توسط خانم بربروشان

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=7197

5/5 - (1 امتیاز)

راه ها و روش های مختلفی برای ارتقا و گسترش یک کسب و کار وجود دارد. که یکی از مهمترین و اصلی ترین آنها طراحی وب سایت می باشد. اما انجام هر کاری نیاز به برنامه ریزی و رعایت اصول اولیه دارد. در ادامه می خواهیم به مبحث بهترین زمان برای طراحی وب سایت بپردازیم. اگر کسب و کاری را به تازگی راه اندازی کرده اید یا به دنبال روش هایی برای ارتقا و پیشرفت در شغل خود هستید، با ما در این مقاله همراه باشید.

این روز ها تقریبا تمامی مشاغل به سمت آنلاین شدن پیش می روند. اغلب کسب و کار ها در کنار ارائه خدمات و فروش حضوری، به صورت اینترنتی و غیر حضوری نیز فعالیت دارند. با گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان مردم به استفاده خدمات به صورت غیر حضوری بیشتر تمایل دارند. اما با این حال برخی از مشاغل هنوز هم به شیوه قدیمی و سنتی فعالیت می کنند که متاسفانه باید گفت اغلب آنها به سمت منحل شدن پیش می روند.

شروع یک کسب و کار کوچک

اگر ایده راه اندازی یک کسب و کار کوچک را دارید، بهتر است هر چه سریع به آن جامع عمل بپوشانید. این روز ها مشاغل جدیدی به وجود آمده اند که اغلب آنها به زندگی بهتر و آسانتر کمک می کنند. اما تمامی کسب و کار ها نمی توانند در صنعت خود موفق باشند. برای کسب موفقیت در شروع یک شغل باید به نکات مهمی توجه داشته باشید.

دیگر مانند گذشته نمی توان با روش های قدیمی و متد های سنتی یک کسب و کار ساده را تاسیس نمود. کوچک ترین اشتباه می تواند وقت و سرمایه شما را تلف کند. برای شروع یک تجارت کوچک باید بدانید از کجا شروع کنید و چگونه می توانید هر چه سریع تر به موفقیت برسید.

قبل از شروع به کار باید از خود و آمادگی گروه خود کاملا مطمئن باشید. همچنین به یاد داشته باشید برای راه اندازی و تاسیس یک کسب و کار موفق باید خود را با تغییر شرایط وفق دهید و همچنین خود را برای هر اتفاقی آماده کنید.

برای شروع لازم است در زمینه تجارت خود در بازار هدف تحقیقات گسترده ای داشته باشید همچنین برای شناخت مشتریان بالقوه خود باید یک طرح تجاری پایه ریزی کنید. اجرای نظر سنجی های مختلف، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و متمرکز و … می توانند از جمله جزییات این طرح تجاری باشند.

همچنین لازم است بدانید، شرکت طراحی وب سایت دارکوب می تواند شما را در این راه کمک شایانی کند. این شرکت علاوه بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت، خدمات دیجیتال مارکتینگ و برند سازی نیز ارائه می دهد.

برای شروع یک کسب و کار موفق بهتر است به موارد زیر توجه ویژه ای داشته باشید:

 • ایده خود را اصلاح کنید: به طور حتم برای شروع تجارت ایده ای داشته اید. توجه کنید نباید کسب و کار خود را بر مبنای همان ایده پایه گذاری کنید. قبل از هر کاری باید روی ایده خود کار کرده و در ارتباط با آن در بازار تحقیق گسترده انجام دهید. بدون شک توجه به شرکت های مشابه با ایده شما بسیار مهم خواهد بود.
 • انتخاب نام مناسب: بعد از پیاده سازی و اصلاح ایده خود نوبت به انتخاب یک نام تجاری مناسب است. این نام همان نشانه ای است که مشتریان و مخاطبان، شما را با آن شناسایی خواهند کرد. پس باید در انتخاب آن دقت لازم داشته باشید. نامی که انتخاب می کنید باید به نحوی باشد که به طور عادی در ذهن مردم باقی بماند.
 • مشتریان هدف خود را شناسایی کنید: شما باید بازار فروش یا ارائه خدمات خود را شناسایی کنید. با این کار خواهید دانست مخاطبان شما چه کسانی خواهند بود. به این ترتیب شناسایی رفتار آنها و عمل کردن مطابق سلیقه آنها برای شما بسیار ساده خواهد شد. در نتیجه به راحتی می توانید نظر مشتری را نسبت به خود جلب نمایید.
 • یک طرح تجاری بنویسید: هنگامی که ایده اصلاح شده خود را عملی کردید، باید طی یک طرح تجاری چند سوال مهم از خود بپرسید؛ اینکه هدف از کار شما چیست؟ محصولات خود را به چه کسی می فروشید یا ارائه خدمات می کنید؟ اهداف نهایی در تجارت شما چیست؟ هزینه های راه اندازی خود را چگونه تأمین می کنید؟ این قبیل سوالات باید در یک برنامه تجاری مناسب پاسخ داده شوند. در این مرحله شناخت بازار و درک رفتار مشتری بسیار مهم است. بهترین مشاغل دارای محصولات یا خدماتی هستند که از رقبای خود متفاوت می باشند. این نکته تأثیر چشمگیری در فضای رقابتی شما خواهد داشت و به شما این امکان را می دهد که ارزش منحصر به فردی را به مشتریان بالقوه خود منتقل کنید. برای این کار نیاز به یک استراتژی قوی در شناخت رفتار مشتری دارید.
 • بودجه خود را ارزیابی کنید: شروع هر کاری بسته به نوع آن به هزینه های مختلفی نیاز دارد. باید چگونگی تامین هزینه ها را برای خود تعیین کنید. آیا بودجه کافی دارید یا به وام نیاز خواهید داشت. اگر قصد دارید شغل فعلی خود را برای تمرکز بر کسب و کار جدید رها کنید، آیا پول لازم برای تأمین هزینه های خود را تا زمانی که سود کسب نکنید کنار گذاشته اید؟ بهتر است بدانید که هزینه راه اندازی اولیه یک تجارت کوچک چقدر خواهد بود. بسیاری از استارت آپ ها در شروع کار شکست می خورند زیرا قبل از بدست آوردن سود لازم تمام بودجه اولیه خود را خرج کرده اند. برای این کار همچنین به یک برنامه ریزی مالی نیاز خواهید داشت. بهتر است از همان ابتدا از صرف هزینه های اضافی خودداری نمایید.
 • شرکت خود را ثبت کنید: برای این کار می توانید به شرکت های ثبت شرکت مراجعه نمایید. تا تمامی کار های شما بر اساس قوانین مشخص و جامع ثبت شوند. با این کار شرکت شما کاملا به صورت قانونی و بدون مشکل ثبت خواهد شد.
  استخدام کارمند: اگر کسب و کار کوچکی راه اندازی کرده اید بهتر است در شروع کار افراد زیادی را استخدام نکنید. اما اگر در انجام برخی از کار ها نیاز به تخصص می باشد، بهتر است از افراد متخصص دعوت به همکاری کنید.
 • تبلیغات: یکی از مهمترین بخش های راه اندازی یک تجارت، تبلیغات آن است. اگر در همان شروع کار تبلیغات خوبی داشته باشید بزودی می توانید بازار خوبی بدست بیاورید. برای انجام تبلیغات مناسب در ادامه همراه ما باشید.

طراحی وب سایت برای کسب و کار ها

بعد از انجام موارد بالا باید تجارت خود را به مردم معرفی و آنها را از وجود کسب و کار خود آگاه نمایید. تبلیغات سنتی که در گذشته انجام می شد امروزه در بسیاری از نقاط جهان منسوخ شده است. در عوض برای این کار از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی استفاده می شود.

برای آنکه کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید نیاز به تبلیغات برنامه ریزی شده دارید. برای شروع حتما باید یک وب سایت مخصوص به تجارت خود داشته باشید. سایت ها بهترین بستر ها برای تبلیغات و بدست آوردن مشتریان بالقوه هستند.

پایه و اساس دیجیتال مارکتینگ نیز ایجاد یک سایت با عملکرد بالا برای کسب و کار ها است. برای ایجاد و ساخت وب سایت می توانید به شرکت طراحی وب سایت دارکوب مراجعه نمایید. کارشناسان ما می توانند شما را در راه اندازی یک سایت مناسب و با عملکرد بالا به راحتی یاری نمایند. حتی اگر بودجه لازم برای طراحی وب سایت را ندارید می توانید از روش های مختلف ما مانند طراحی وب سایت با قالب آماده وردپرس استفاده نمایید.

صرف هزینه برای ساخت وب سایت یک سرمایه گذاری مناسب و پر سود است. بهترین زمان برای طراحی وب سایت همان ابتدای شروع فعالیت تجاری است. شما می توانید بعد از ثبت شرکت خود، اقدام به ساخت یک سایت کنید.

بر اساس همین وب سایت هم تبلیغات گسترده و با هدف داشته باشید. بسیاری از روش های دیجیتال مارکتینگ بر مبنای وب سایت ها انجام می شوند. از آنجایی که تعداد کاربران اینترنت هر روز در حال افزایش است، شما به راحتی می توانید در این فضا با استفاده از وب سایت خود بازار خوبی بدست بیاورید. علاوه بر این با استفاده از روش های مختلف می توانید از رفتار و سلیقه مخاطبان و مشتریان خود با خبر شوید و بر اساس آن یک طرح تجاری مناسب را اجرا نمایید.

همانطور که در بالا گفته شد با مراجعه به شرکت طراحی وب سایت دارکوب به راحتی می توانید یکی وب سایت مناسب و البته با عملکرد بالا داشته باشید. طراحی وب سایت ارزان را از کارشناسان ما در شرکت طراحی سایت دارکوب بخواهید. علاوه بر طراحی سایت می توانید بهینه سازی و سئو سایت خود را از همان ابتدا به سئو کار های حرفه ای شرکت دارکوب بسپارید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز