طراحی سایت درج آگهی، مارکت پلیس، خرید و فروش اینترنتی

طراحی قالب سایت توسط مدیر وب سایت

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=708

قیمت: 50,000,000 تومان + هزینه نصب و ایمن سازی 200,000 تومان

5/5 - (14 امتیاز)

طراحی سایت مارکت پلیس و ثبت آگهی

 

اگر شما به دنبال طراحی سایت مثل دیوار هستید می توانید قالب سایت رایگان بفروش یا Sellfree.ir را خریداری کنید. این قالب یک قالب سایت ثبت آگهی و مارکت پلیس و خرید و فروش اینترنتی می باشد و بهینه سازی شده و کاملا آماده استفاده می باشد.

سایت Sellfree.ir جزو برترین سایت ها در این زمینه در ایران می باشد و شما می توانید قالب آن را تهیه کنید. هزینه ساخت سایت دیوار می تواند بسیار گران باشد، اگر بخواهید از صفر برای طراحی سفارش دهید. اما اگر بخواهید سایتی مانند Sellfree.ir که آماده برای استفاده است را خریداری کنید، این هزینه یک دهم قیمت برای شما خواهد بود.

 

رشد روز افزون کسب و کار های اینترنتی

با پیشرفت تکنولوژی کار ها بیشتر و بیشتر با کامپیوتر انجام می شود، نتیجه آن روی آوردن مردم به خرید اینترنتی و کسب اطلاعات مختلف می شود. با روی آوردن مردم به خرید اینترنتی تعدادی از کسب و کار هایی که قابلیت خرید مجازی ندارند کم تر و کمتر می شوند.

به دلیل بازدید زیاد و محبوبیت و کاربردی بودن سایت های درج آگهی می توان از این نوع سایت درآمد خوبی داشت. گرچه در آمد از این نوع سایت نیاز به کمی خلاقیت و جلب رضایت و اعتماد مشتری دارد. برای مثال دیوار بعضی از آگهی ها را رایگان و بعضی ها را پولی گذاشته است. البته که دیوار از اعتماد کاربرانش برخوردار می باشد در غیر اینصورت کاربران به سایت های دیگر مراجعه می کنند.

پس درآمد این نوع سایت ها می تواند زیاد باشد، یکی از دلایل آن خرج حداقلی برای حفظ این کسب و کار اینترنتی می باشد. چون محصولی برای فروش خریداری نمی شود اما درآمد به دلیل درج آگهی میتواند بالا باشد و این از بزرگترین مزایای داشتن سایت ثبت آگهی است.

 

مزایای طراحی سایت مارکت پلیس و ثبت آگهی

امکان درآمدزایی با هزینه کم

با استفاده از قابلیت هایی مانند ویژه نمودن آگهی ها و ثبت آگهی ها در بعضی از دسته بندی ها یا تمدید آگهی و… میتوانید درآمدزایی کنید. شما برای درآمد از این نوع سایت نیاز به خرید محصول ندارید در نتیجه هزینه شما فقط هزینه راه اندازی و نگهداری سایت و چند هزینه ریز دیگر می باشد.

البته بهتر است قیمت طراحی سایت مشابه دیوار را هم در نظر بگیرید، این هزینه به شرطی پایین می باشد که شما سفارش طراحی این سایت را از صفر ندهید و قالب آماده تهیه کنید.

خرید و فروش بدون واسطه

فروشنده می تواند با هر قیمتی که میخواهد محصول‌اش را به هر تعداد و تنوع بفروشد. خریدار می تواند کالا های دست دوم را با قیمت کمتر تهیه کند. قابلیت هایی که در سایت های مشابه دیوار مشاهده می شود برای مثال، آزادی تعیین هر نوع قیمت یا تعیین نو بودن یا دست دوم بودن یا نیاز به تعمیر بودن کالا به کابران کمک کند که به خواسته های‌شان برسند.

تبلیغات هدفمند 

برای فروش بیشتر کاربران نیاز به شناسایی مخاطب خود دارند که با این نوع سایت ها، تبلیغ برای محصول یا خدمات خود می تواند دقیق و موثر باشد. هر دسته بندی با زیر طبقه بندی های خود کاربر خاصی را جذب می کند. با افزایش کاربران و افزایش آگهی ها، آگهی های مختلفی وجود خواهند داشت و نیاز های کاربران بیشتری برطرف خواهد شد.

درج آگهی با هزینه کم

علت رجوع مردم به سایت های مانند دیوار به علت هزینه کم برای تبلیغ و بازدید زیاد از آگهی ها است. کاربران می توانند در بعضی از طبقه بندی ها آگهی خود را به صورت کاملا رایگان قرار بدهند و از آن درآمدزایی کنند. شما همچنین می توانید برای داشتن سایت برای آگهی های استخدامی سایت کاریابی خود را داشته باشید.

ویژگی های سایت درج آگهی استاندارد

قابلیت جستجو پیشرفته

از مهم ترین ویژگی های یک سایت ثبت آگهی میتوان به جستجو پیشرفته اشاره کرد. به دلیل درج آگهی های زیاد و متفاوت توسط کاربران یک سیستم جستجو پیشرفته نیاز است تا کاربران بتوانند آگهی مورد نظر خود را پیدا کنند. امکاناتی همچون انتخاب استان و شهر و انتخاب طبقه بندی از ویژگی های اساسی این نوع سایت ها می باشند. برای مثال سایت Sellfree.ir طراحی شده توسط دارکوب، از این ویژگی مهم برخوردار است.

رعایت اصول طراحی سایت

اگز سایت شما طراحی دل نشین و استاندارد نداشته باشد امکان از دست دادن کاربر زیاد است. اصولی همچون موارد زیر به رعایت اصول طراحی سایت ثبت آگهی کمک خواهند کرد:

 • طراحی ساده و عدم شلوغی صفحه
 • استفاده از Whitespace که قسمت های خالی صفحه را شامل می شود. یعنی از شلوغی صفحه جدا خودداری کنید و از فواصل مناسب و یکسان استفاده کنید.
 • استفاده از رنگ بندی مناسب، یعنی دو یا سه رنگ اصلی که با هم تطابق دارند را انتخاب کرده و آن را در قسمت های مناسب قرار می دهیم.
 • استفاده از فونت مناسب که هم ظاهری زیبا داشته باشد و هم با انواع مرورگر ها سازگار باشد.
 • سرعت بالای لود صفحه
 • رعایت سلسله مراتب بصری (Visual Hierarchy)

تجربه کاربری استاندارد

تجربه کاربری از آن موضوع هایی است که تمامی ندارد و همیشه یک سایت می تواند پیشرفت کند و کار را برای کاربرانش راحت‌تر سازد. یک طراح سایت باید بداند که کاربر چگونه با سایت او تعامل دارد و چه امکاناتی را نیاز دارد. برای مثال اگر آگهی وجود دارد، کاربر ممکن است بخواهد آن را به اشتراک بگذارد. کاربر شاید فقط بخواهد لینک آگهی را کپی کند یا آن را در تلگرام بفرستد. یا برای مثال آگهی را ذخیره کند تا بعدا برای خرید با فروشنده تماس بگیرد.

همه این احتمالات را باید در نظر گرفت تا تجربه کاربر را بهبود داد. پس تجربه کاربری خوب یکی از ویزگی های مهم طراحی سایت نیازمندی می باشد. تجربه کاربری خوب حتی در سئو هم تاثیر می گذارد، برای مثال اگر متن شما بسیار کوچک باشد گوگل آن را تشخیص می دهد و این ممکن است تاثیر منفی بر رو سایت شما بگذارد. یا برای مثا ل هنگام رفتن به صفحه قبلی سایت صفحه قبل نمی رود و به اشتباه همان صفحه را در قسمت دیگر می آورد.

طراحی واکنش گرا

امروزه دیگر هیچ سایت موفقی نیست که ریسپانسیو نباشد، با رشد استفاده از موبایل ها، تعداد بیشتر کاربران از موبایل استفاده می کنند. پس طراحی فقط برای دسکتاپ اشتباهی بزرگ است. اگر سایت شما واکنش گرا نباشد تقریبا هیچ وقت در گوگل موفق نخواهد بود و مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

طراحی ریسپانسیو باید برای انواع دستگاه ها باشد و صرفا برای موبایل یا لپ تاپ نباشد، برای انوع تبلت ها و هر نوع دستگاهی با سایز های متفاوت سازگار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله طراحی سایت ریسپانسیو را مطالعه کنید.

قابلیت ویژه نمودن آگهی و ارتقاء آن

یکی از بهترین روش برای درآمد از سایت های ثبت آگهی قابلیت ویژه نمودن آگهی یا “نردبان کردن” آگهی ها است. کاربران برای فروش بیشتر یا بازدید ممکن است نیاز به ویژه نمودن آگهی کنند. برای در آمدزایی از این قابلیت باید نیاز سنجی کنید و خلاقیت داشته باشید. برای مثال میتوانید برای کاربر امکان تغییر رنگ آگهی در جستجوی آگهی ها یا امکان افزایش ویدیو با هزینه اضافی بگذارید، که بستگی به طراحی سایت تبلیغاتی شما خواهد داشت.

امنیت بالا سایت

جلوگیری از کلاه برداری و امنیت بالای سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سایت شما باید اعتماد کاربران را جلب کند و اطلاعات مورد نیاز را به آنها هشدار دهد.

بهینه سازی شده

برای موفقیت یک سایت نیاز به بهینه سازی آن و رعایت اصول سئو است. یک قالب درج آگهی سئو شده با رعایت اصول سئو داخلی و سئو خارجی سئو تکنیکال می تواند در صفحه اول گوگل قرار گیرد و بهینه سازی شود. برای مطالعه بیشتر درباره بهینه سازی سایت این مقاله را بخوانید.

درگاه پرداخت آنلاین

یک سایت برای درآمد زایی نیاز به درگاه پرداخت آنلاین دارد. انتخاب های مختلفی در ایران وجود دارند که تعداد آنها در حال افزایش است. برای مثال درگاه پرداخت آپ، قابلیت برگشت پول هنگام بروز خطا به حساب کاربران را هم می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره درگاه پرداخت این مقاله را مطالعه کنید.

قالب سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها

با استفاده از این قالب می توانید سایتی با امکانات دیوار و شیپور داشته باشید. سایت دیوار یک وب سایت آگهی و نیازمندی می باشد که در آن کاربران می توانند آگهی های خود را در زمینه های مختلف ثبت نمایند و سایر کاربران می توانند با جستجو در سایت کالا و خدمات مورد نیاز خود را بیابند. برای طراحی سایت مارکت پلیس نیاز به قالبی جذاب و کاربر پسند دارید تا با سایت های دیگر دز این زمینه رقابت کنید.

اما سایت شیپور علاوه بر امکان درج آگهی سایت دیوار دارای امکان فروش نیز می باشد که توسط این امکان، آگهی دهنده می تواند آگهی خود را در معرض فروش در سایت قرار دهد. در حقیقت سایر کاربران در سایت شیپور می توانند آگهی مورد نظر را از سایت خریداری نمایند. این طراحی شده توسط شرکت دارکوب هر دو امکان را در خود دارد.

هم اکنون درج آگهی و ویژه نمودن آن به مانند وب سایت دیوار وجود دارد و هم قابلیت درج قیمت برای آگهی ها و فروش آن به سایر کاربران به مانند سایت شیپور وجود دارد. پس اگر میخواهید سایتی مانند قالب سایت دیوار با تمامی امکانات آن داشته باشید، این قالب مناسب شما می باشد.

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور نیاز به سایت های خرید و فروش و دست دوم فروشی بیش از پیش احساس می گردد و راه اندازی چنین سایت هایی می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد. قالب رایگان بفروش کاملا از پایه با زبان PHP برنامه نویسی شده است و یک قالب وردپرس نمی باشد.

قابلیت ها و امکانات مهم سایت رایگان بفروش

جستجو پیشرفته آگهی ها

برای هر دسته بندی اطلاعات مخصوص به آن قابل فیلتر توسط کاربر هست. بعلاوه فیلتر کردن امکان مرتب سازی بر اساس مهم ترین، جدیدترین، ارزان ترین، گران ترین، بیشترین رای، سریعترین ارسال، با تخفیف ترین، پربازدید ترین می باشد.

جستجو پیشرفته طراحی سایت خرید و فروش اینترنتی

ثبت آگهی آسان توسط کاربر با امکانات تخصصی

مانند انتخاب عنوان، دسته بندی، توضیحات تکمیلی، امکان عدم نمایش تلفن همراه کاربر، انتخاب تصویر شاخص، انتخاب تصاویر گالری، امکان اضافه کردن اطلاعاتی همچون: تلفن ثابت، وب سایت، آدرس دقیق و لوکیشن، قیمت دقیق یا حداقل و حداکثر، قیمت انواع رنگ ها و سایز های کالا، انتخاب موجودی و قابلیت گذاشتن برای مزایده، انتخاب تخفیف از تاریخی به تاریخ دیگر، نمایش ویدئو، انتخاب وزن، ابعاد، زمان و نوع ارسال. این امکانات همگی از قابلیت های یک سایت تبلیغات و نیازمندی می باشند.

ساختن آگهی جدید در قالب رایگان بفروش طراحی سایت آگهی

ثبت نام امن و آسان

عضویت با شماره موبایل و کد تایید احراز هویت، امکان عدم نمایش شماره موبایل در پروفایل کاربری.

فرم ثبت نام رایگان بفروش قالب سایت خرید و فروش اینترنتی

پروفایل کاربری

لیست سفارش ها و خروجی اکسل و نمایش نمودار آن، نمایش آگهی های کاربر، ثبت آگهی، ویرایش اطلاعات کاربری و تکمیل آن، نمایش لیست کاربران، تنظیمات فروشگاه، سیستم امتیاز کاربران، سیستم ثبت دریافت ها پرداخت ها، ارتقاء آگهی و ویژه سازی آن، سیستم ثبت علاقه مندی ها، امکان نمایش بازدید های اخیر، سیستم پیام رسانی به دیگر کاربران، لیست نمایش مزایده ها، پشتیبانی و ارسال تیکت.

پروفایل کابری سایت مارکت پلیس

 

دیگر امکانات طراحی سایت آگهی و تبلیغات:

 • ثبت نام و عضویت آسان
 • سیستم فیلتر آگهی ها بر اساس استان، شهر، محله، خیابان
 • قابلیت درج آگهی ساده و آسان توسط کاربر
 • قابلیت مدیریت و حذف آگهی ها
 • قابلیت ویژه نمودن آگهی توسط کاربران
 • قابلیت به روز رسانی آگهی توسط کاربران
 • اختصاص صفحه اختصاصی تحت عنوان فروشگاه به هر کاربر با قابلیت نمایش آگهی های مربوط به کاربر
 • مرتب سازی آگهی ها بر اساس اهمیت، تاریخ و ..
 • قابلیت درج نظر بر روی هر آگهی توسط کاربران
 • قابلیت درج نظر بر روی هر کاربر در صفحه اختصاصی مربوط به کاربر
 • قابلیت فروش آنلاین محصولات و خدمات در سایت با قابلیت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین (سیستم فروشگاهی وب سایت)
 • رویت لیست خرید های انجام شده توسط کاربر
 • رویت لیست فروش های انجام شده مربوط به آگهی های ثبت شده هر کاربر
 • قابلیت ایجاد دسته بندی با زیرشاخه ها تا n سطح در وب سایت
 • سیستم اعلام رویدادها نظیر عضویت، خرید و .. از طریق ایمیل
 • قابلیت تگ گذاری بر روی هر آگهی برای جستجوی بهتر در موتورهای جستجو نظیر گوگل
 • قابلیت به اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین و تلگرام
 • سیستم گزارش تخلف برای اعلام آگهی های دارای مشکل توسط کاربران
 • نمایش آدرس کوتاه مربوط به هر آگهی از بابت به اشتراک گذاری آسان در سایر پلت فرم ها
 • فرم تماس فوری با آگهی دهنده در صفحه مربوط به هر آگهی
 • نمایش اطلاعات آگهی دهنده در صفحه مربوط به هر آگهی ثبت شده
 • قابلیت رتبه دهی به هر کاربر وب سایت توسط سایر کاربران وب سایت
 • ساختار وب سایت و آدرس دهی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • کنترل پانل مدیریت وب سایت با قابلیت مدیریت کلیه موارد
 • سرعت بهینه سازی شده وب سایت
 • ایمن سازی وب سایت جهت جلوگیری از حملات
 • سیستم جستجوی پیشرفته مربوط به هر دسته بندی
 • سیستم ارسال هشدار اتوماتیک برای آگهی های ویژه در حال انقضا
 • سیستم ارسال ایمیل تایید آگهی در وب سایت
 • ریسپانسیو و کاملا سازگار با موبایل و تبلت
 • سیستم مکان یاب کاربر در وب سایت Breadcrumb
اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز