انواع و روش های تبلیغات برای بالا بردن رنک وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پس از طراحی وب سایت می توانید از انواع مختلف روش های بازاریابی اینترنتی و سئو و بهینه سازی وب سایت از آن کسب درآمد نمایید.

روش های تبلیغاتی متفاوتی برای بالا بردن رنک وب سایت و میزان بازدید کنندگان آن وجود دارد که می توانید بسته به بودجه و نوع فعالیت خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. البته در صورتی که تمام روش های تبلیغات برای سایت به صورت مداوم در نظر گرفته شود سایت رنک قابل قبولی خواهد گرفت. چند مورد را در بخش زیر برای شما بیان می نماییم:

 

تبلیغات در سایت های پر بازدید

انجام تبلیغات در سایت های پر بازدید یکی از راه های افزایش رنک و بازدید کنندگان وب سایت می باشد. در صورتی که تبلیغات خود را در سایت های مرتبط به زمینه فعالیت خود قرار دهید نتیجه مطلوب تری از نظر سئو برای سایت شما در بر خواهد داشت. تبلیغات در سایت های پر بازدید و معتبر به برند سازی شما نیز کمک می نماید و باعث بالا رفتن اعتبار شغلی شما خواهد گردید. برای مشاهده لیست سایت های پر بازدید موجود در ایران با این لینک مراجعه نمایید.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

بانک های ایمیل فراوانی وجود دارند که می توانید ایمیل های تبلیغاتی خود را به آنها ارسال نمایید. شرکت های ارسال ایمیل انبوه این کار را برای شما انجام می دهند. دقت نمایید ارسال ایمیل انبوه در صورتی که تحت نظر سئو کار انجام نگردد ممکن است باعث صدمه به سئو سایت شما و در نهایت افت رنکینگ وب سایت شما گردد.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات برای سایت می باشد و بسیار مطمئن می باشد و ریسکی برای وب سایت شما نخواهد داشت. البته بهتر است ارسال اس ام اس را برای کاربرانی که بیشتر به کسب و کار شما نیازمندند ارسال نمایید. بانک های شماره تلفن های همراه با دسته بندی شغلی و منطقه ای مختلفی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده نمایید.

فعال بودن وب سایت

فعال بودن وب سایت یکی از روش های بالا بردن رنک وب سایت می باشد. فعال نگه داشتن وب سایت از طریق درج مطالب و مقالات مرتبط به زمینه شغلی به صورت دوره ای بر روی وب سایت می باشد. به عنوان مثال سعی نمایید هفته ای یک بار در وب سایت خود مقالات در زمینه شغلی خود و مورد نیاز مشتریان خود قرار دهید تا سایت شما فعالیت مطلوبی داشته باشد. هرچه این کار بر روی این کار تمرکز بیشتری بگذارید نتیجه بهتری خواهید گرفت به عنوان مثال می توانید مطالب را به صورت روزانه در سایت قرار دهید. همیشه برای اضافه نمودن مطلب به سایت کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید و مطالب با کیفیت بر روی سایت خود قرار دهید.

ایجاد لینک از سایت های دیگر

یکی از راه های دیگری که باعث بالا رفتن رنک وب سایت شما می گردد ایجاد بک لینک از سایت های دیگر به سایت شما می باشد. این کار را به صورت مدام انجام دهید و برای انجام این کار حتما با متخصص سئو مشورت نمایید زیرا در صورتی که این کار به صورت غیر طبیعی انجام شود صدمه به رنک وب سایت وارد خواهد آورد.

تبلیغات محیطی در سطح شهر

انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر و قرار دادن آدرس وب سایت در آن یکی از روش های تبلیغات بسیار خوب برای وب سایت می باشد. البته هزینه آن بسیار بالاست و هر مجموعه ای توان انجام این کار را ندارد.

تبلیغات در جراید و نشریات

تبلیغات در جراید و نشریات نیز یکی از روش های تبلیغ بر روی سایت می باشد. بهتر است این کار را بر روی جراید و نشریات مرتبط به کار خود انجام دهید و همچنین در بخش های انجام گیرد که معمولا خوانندگان به آن نیازمندند.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز