پشتیبانی و نگهداری وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
پشتیبانی سایت | نگهداری سایت

دارکوب یکی از معدود شرکت های طراحی وب در کشور می باشد که دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته برای سایت های طراحی شده توسط خود می باشد

سایت نیاز به نگهداری دارد و پشتیبانی سایت از طراحی سایت مهم تر می باشد. زمانی که طراحی وب سایت انجام گردید پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت بروز خطا در وب سایت مشکلات به وجود آماده را مرتفع نمایند. آنلاین بودن وب سایت هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در صورتی که مشکلی برای یکی از این موارد به وجود آید ممکن است سایت شما بارگذاری نگردد. بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه باشد و در صورت بروز مشکل بتوانید مورد را از همان مجموعه پیگیری نمایید.

در صورتی که کار طراحی سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور اعلام می نماید و در نتیجه در رفع عیب وب سایت سر در گم خواهید شد و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

پشتیبانی وب سایت های طراحی شده معمولا به صورت سالیانه می باشد که در سال های آینده نیز قابل تمدید می باشد و در طول مدت پشتیبانی سایت شرکت طراح و پشتیبان وب سایت در صورت بروز خطا مشکلات وب سایت را بر طرف می نماید. تغییرات جزو خدمات پشتیبانی نبوده است و در صورتی که در مدت زمان پشتیبانی نیاز به تغییراتی در وب سایت بود برای اعمال تغییرات در وب سایت هزینه جداگانه در نظر گرفته می شود.

قبل از واگذاری پروژه طراحی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت حتما از نحوه پشتیبانی شرکت اطلاع حاصل نمایید و کیفیت پشتیبانی شرکت را از سایت های قبلی طراحی شده شرکت جویا شوید و بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید تا از اعتبار بالایی برخوردار باشد. اعتبار یک شرکت طراحی وب سایت به سابقه شرکت، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین کیفیت پروژه های انجام شده مربوط می باشد و همچنین بررسی نمایید تا شرکت مورد نظر مجوزهای لازم از قبیل مجوز نظام صنفی رایانه ای از بابت طراحی وب سایت را داشته باشد. همچنین مجوز دیگری که می بایست به آن توجه نمایید مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد و شرکت هایی که دارای چنین مجوزی هستند معمولا دارای نیروهای متخصص بیشتری هستند و هر چه رتبه شورای عالی انفورماتیک مجموعه به یک نزدیک تر باشد معمولا شرکت نیروهای متخصص بیشتری دارد و خیال شما از بابت پشتیبانی وب سایت آسوده تر خواهد بود.

شرکت دارکوب فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است و تا کنون در حدود 2500 وب سایت طراحی نموده است و دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همچنین گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد و دارکوب دارای نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه طراحی ، پشتیبانی و نگهداری وب سایت می باشد.

همچنین دارکوب دارای دپارتمان تخصصی خدمات هاستینگ می باشد که خدمات هاستینگ خود را از بهترین شرکت های هاستینگ موجود ارائه می نماید و می توانید با خیال آسوده میزبانی وب سایت خود را به دارکوب واگذار نمایید.

پشتیبانی وب سایت مورد بسیار مهمی می باشد که اکثر شرکت های طراحی وب سایت در آن ضعف دارند و معمولا شرکت ها رضایت خاطر از ارائه خدمات نگهداری سایت شرکت های طراحی وب سایت ندارند که این موردی است که دارکوب بسیار به آن توجه می نماید. دارکوب در حقیقت راه موفقیت شغلی خود را از طریق ارائه خدمات طراحی سایت با بالاترین کیفیت و پایین ترین هزینه ممکن می دارند و در کنار طراحی وب سایت با قیمت ارزان سعی دارد مشتریان خود را در مدت زمان پشتیبانی خود راضی نگاه دارد و در صورت بروز خطا در وب سایت سریعا مورد را برطرف خواهد نمود.

بروز خطا و مشکلات در وب سایت همیشه اجتناب ناپذیر است و ممکن است برخی از زمان ها رفع عیب یک سایت چندین ساعت به درازا بکشد اما تیم پشتیبانی شما می بایست احساس مسئولیت در مورد کسب و کار شما داشته باشد و در صورت بروز خطا در وب سایت تمام تلاش خود را در رفع مشکل به کار گیرد.

تحقیق در مورد وضعیت پشتیبانی سایت های طراحی شده یک شرکت می تواند بهترین راه ارزشیابی شرکت های طراحی سایت در این زمینه باشد پس کافی است قبل از انتخاب هر شرکتی با چند مورد از مشتریان شرکت صحبت نمایید و نحوه پشتیبانی را جویا شوید.

مورد دیگری که در مدت زمان پشتیبانی حتما می بایست توسط شرکت پشتیبان وب سایت انجام شود امن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در وب سایت می باشد. معمولا طی گذر زمان حفره های امنیتی و مشکلات وب سایت خود را نشان می دهند که ممکن است از دید شما مالک وب سایت نیز پنهان باشد و شرکت طراحی وب سایت می بایست در صورت نیاز حتما پروژه های تحت پشتیبانی خود را به روز رسانی نماید تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نگردد.

طراحی وب سایت یک بار و طی مدت زمان کوتاهی انجام می گردد حال آنکه پشتیبانی وب سایت در طول زمان می بایست انجام گردد . نگهداری وب سایت به همان اندازه طراحی سایت اهمیت دارد پس بنابراین برای انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت هم کیفیت پروژه ها طراحی شده و هم کیفیت پشتیبانی سایت های اینترنتی را مد نظر قرار دهید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
  • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
  • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
  • دارای مجوز نشر دیجیتال
  • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
  • پروانه کسب و کارهای مجازی
  • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز