نحوه سفارش خدمات سئو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
نحوه سفارش خدمات سئو

نحوه سفارش خدمات سئو :

پس از طراحی سایت مهمترین کاری که باید بر روی سایت ها انجام گیرد سئو سایت می باشد تا سایت را برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بهینه کنند . اغلب شرکت های طراحی سایت خدمات سئو را نیز ارائه می دهند . .شرکت طراحی سایت دارکوب نیز از این قبیل شرکت ها می باشد . در صورتی که طراحی وب سایت خود را در شرکت دارکوب انجام نداده باشید و خواستار سئو بر روی سایتتان باشید لازمم است تا وب سایتتان مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد.

این کار به چند روش انجام میگیرد اگر وب سایت نداشته باشید و خواهان وب سایت با رتبه خوب باشید مشاوره ای در این زمینه به شما داده می شود که سایت خود را چگونه طراحی کنید . اگر وب سایتی دارید و می خواهید در صفحه اول گوگل قرار بگیرد کارشناسان ما ابتدا وب سایت شما را ارزیابی میکنند و مشاوره ای در این زمینه به شما می دهند خدمات ارائه شونده در ارتباط با سئو به شرح زیر می باشد ..

مشاوره سئو سایت :

اگر شما خواهان مشاوره در مورد سئو وب سایت خود هستید ؛ خدمات شرکت دارکوب به شرح زیر می باشد :

  • بعد از عقد قرار داد کارشناسان ما ابتدا مشکلات سئو سایت شما را بررسی کرده و به اطلاعتان میرسانند
  • در قدم بعدی آموزش لینک گذاشتن در وب سایت های دیگر یا همان بلک لینک سازی را به شما آموزش میدهند همچنین مقالاتی در این باره در اختیار شما میگذارند .
  • نحوه درج محتوا و نگارش آن را به شما آموزش کامل می دهند زیرا همانطور که میدانید تولید محتوا یکی از مهم ترین قسمت های سئو است در صورتی که محتوای خوب و کامل و جامعی داشته باشید مطمن باشید که نصف مسیر سئو سایت را طی کرده اید
  • یکی از ابزار های گوگل ، گوگل وب مستر تئلز است که با استفاده از آن میتوان مشکلات سایت را فهمید ، در این مرحله کارشناسان ما گوگل وب مستر ولز وب سایت شما را بررسی میکنند در این مرحله بسیاری از ایرادات و مشکلات سایت نمایان میشود . کارشناسان ما این مشکلات را به شما میگویند .

توجه داشته باشید که ما در مرحله مشاوره کاری بر روی وب سایت شما انجام نمی دهیم فقط مشکلات و آموزش های لازم را در اختیار شما میگذاریم مشاوره و ارزیابی وب سایت معمولا یک هفته الی 10 روز به طول می انجامد . بسیاری از وب سایت ها توانستند با مشاوره سئو سایت خود ، به ابتدای صفحه جست و جو گوگل برسند .

نحوه سفارش خدمات سئو :

خدمات پشتیبانی سئو

یکی دیگر از خدمات ارائه شونده در شرکت دارکوب پشتیبانی یکساله از سئو سایت ها است مشتریان محترم می توانند با شرکت ما تماس حاصل کنند و پشتیبانی یک ساله برای سئو را سفارش دهند این خدمات ماهانه بر روی سایت ها انجام میگیرد ، مشتریان محترم می توانند در این زمان سوالات خود را در قبال سئو سایت خود از کارشناسان ما بپرسند و کارشناسان ما نیز مشکلات آنها را حل می نمایند برای استفاده از این خدمات باید از قبل مشاوره سئو را دریافت کنید در این خدمات ما گوگل وب مستر تولز را برای وب سایت شما ست میکنیم در صورت رخداد هر گونه خطایی وب مستر تولز آن را به ما اطلاع می دهد و ما نیز بلافاصله ایرادات و مشکلات را به اطلاع شما می رسانیم و راه حل آنها را می گوییم . بدین ترتیب شما میتوانید با خیالی راحت به کسب و کار خود برسید و نگران سئو وب سایت خود نباشید .

برعهده گرفتن سئو وب سایت :

از خدمات دیگر شرکت دارکوب می توان به انجام سئو اشاره کرد . امروزه بسیاری از شرکت های طراحی سایت این کار را انجام میدهند . شرکت ما نیز می تواند در کنار پشتیبانی و مشاوره مسئولیت بهینه سازی وب سایت ها را بر عهده بگیرد . بر این اساس مشتریان محترم برای سئو وب سایت خود کلمات کلیدی که مرتبط با وب سایت شان است را به کارشناسان ما می دهند تا بر اساس آنها وقتی کاربری کلمه کلیدی را جست و جو میکند وب سایت آنها در صفحه نخست قرار بگیرد .خدماتی که در این قسمت ارائه میگردد شامل موارد زیر است .

  • انجام تغییرات لازم در راستای بهینه سازی وب سایت و طراحی وب سایتی برای عملیات سئو
  • انجام عملیات بک لینک سازی برای سایت مورد نظر تا زمانی که رتبه وب سایت مذکور ارتقا یابد
  • درج و تولید محتوا تا زمانی که وب سایت مورد بازدید قرار بگیرد
  • انجام تبلیغات در وب سایت های پر بازدید برای کمک به سئو و برندسازی وب سایت مورد نظر
  • پیاده سازی روش های دیگر تبلیغات در راستای بهینه سازی وب سایت

نحوه سفارش خدمات سئو :

اساس کار بهینه سازی در شرکت طراحی سایت دارکوب کلمات کلیدی می باشد و در این زمینه بیش از 500 وب سایت تا به حالا با موفقیت بهینه شده اند که بر اساس جست و جوی کلمات کلیدی در صفحه نخست قرار میگیرند. شما نیز میتوانید برای سفارش سئو؛ کلمات کلیدی خود که در ارتباط با محصولات و خدماتتان است را در اختیار ما بگذارید تا بر اساس آنها وب سایت شما را در طی مدت زمانی به صفحه نخست بیاوریم .

 

 

طراحی سایت دارکوب
جهت اخذ مشاوره تماس بگیرید
02122083926
02122082258
02122085386
info [ at ] sitedar.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد
پشتیبانی آنلاین مشتریان 24 ساعته و هفت روز هفته