ترفندهای طراحی سایت فروشگاهی در سال 2016

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
ترفندهای طراحی سایت فروشگاهی در سال 2016

امروزه برای آنکه وب سایت فروشگاهی بتواند پاسخ گوی نیاز کاربران خود باشد می بایست امکانات و خصوصیات لازم در طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفته شود. در این مقاله به شما مهترین ترفندها و گرایش های روز در طراحی سایت فروشگاهی را معرفی خواهیم نمود.

در تجارت الكترونيك راز و رمز خاصى وجود ندارد جز اينكه امروزه يكى از تجارت هاى بزرگ به حساب مى آيد و صنعتى رو به رشد است.قطعا تجارت الكترونيك بسيار زياد به تجربيات كاربر، متدها و تكنولوژى هاى جديد بستگى دارد.اگر وبسايت تجارت الكترونيك شما از طراحى ضعیفی برخوردار است و با نياز ها و ايده آل هاى مشتريان در مورد اينكه يك وبسايت بايد چگونه به نظر برسد و كار كند، مطابقت ندارد.ميتوان گفت وب سايت شما محكوم به فنا است.
طبيعتا، بزرگترين روند طراحى تجارت الكترونيك تجربيات يكپارچه كاربران است و تمامى متدهاى ديگر واقعا از همين روش سرچشمه ميگيرند.

ریسپانسیو
حتى زمانيكه گوگل الگوريتم خود را براى وب سايت هاى رسمى غير موبايلى از قسمت نتايج جست و جوى موبايل حذف كرد، باز هم ریسپانسیو بودن بزرگترين روش كار بحساب مى آيد.اين موضوع مخصوصا براى تجارت الكترونيك بسيار مصداق دارد، مطالعات نشان ميدهد كه تجارت الكترونيك موبايل در امريكا حدود ٣٠٪‏ از فروش در سال ٢٠١٥ و درصدى بيشتر در كل جهان را به خود اختصاص ميدهد. ادامه رشد سريع اين افراد باعث شده که ریسپانسیو بودن وب سایت یکی از مهترین اولویت ها در طراحی سایت فروشگاهی باشد.

جنس ونوع استفاده شده در طراحى
مواد طراحى شده در گوگل احتمالا يكى از بزرگترين الگوها در طراحى وب سايت در سال ٢٠١٥ بود كه اين روند به احتمال قريب به يقين در سال ٢٠١٦ نيز ادامه يابد. تجارت الكترونيك در سال ٢٠١٥ نسبت به در برگرفتن مواد مختلف كمى ارام پيش رفت، اما امروزه با اطمينان ميتوان منتظر ظهور مواد جديد در استايل فروشگاه هاى آنلاين بود. در كل تايپوگرافى هاى حجم دار و تو پر، رنگهاى تند و شاد، ويژگى هاى منحصر بفرد مواد مختلف در طراحى براى تجارت آنلاين بسيار عالى هستند.

استفادها زلايه ها در كارت
كارت هاى لايه اى بخشى از مواد در طراحى هستند و اخيرا به عنوان روشى بسيار محبوب و پر سود مورد استفده قرار ميگيرد. مطمئنا امسال شاهد حضور پر رنگ ترى از كارت هاى لايه اى در فروشگاه هاى آنلاين خواهيم بود.نه تنها بخاطر اينكه آنها بخشى از طراحى مواد هستند و بسيار محبوب و مورد توجه قرار گرفته اند بلكه چون آنها در خطوط دوستانه ى كاربران مستثناء و خاص به شمار مى آيند. هميشه به ياد داشته باشيد كه تجربه كاربران بزرگترين الگوى شما براى اجراء روند فوق است.علاوه بر اينكه كارت هاى لايه اى با پاسخگويى بسيار خوبى كار ميكنند.

تصاوير بزرگ
تصوير بزرگ يك محصول، عكس زمينه تمام صفحه، اينها چيزهايى هستند كه به ايجاد يك تجربه كارا براى مشترى معنا ميدهد. به ياد داشته باشيد كه شما نياز داريد تا مشتريان محصول را طورى مشاهده كنند كه بدون لمس يا بو كردن آن و يا حس آن در دنياى واقعى با تكيه بر كيفيت بالاى تصوير شما حاضر به خريد آن كالا شوند و اين بهترين گزينه براى فروش بهتر شما خواهد بود.

ويديو
تكنولوژى بيشتر و بيشتر اكتشاف ميشود، امروزه ما ميتوانيم نماى كلى محصول را در ويديويى نشان دهيم بدون اينكه به تجربيات بد كاربران با سابقه بارگذارى هاى زمانبر و امثال آن، كيفيت طراحى ما آسيبى ببيند.

منوهاى همبرگر گونه
( نوعى فهرست نمايه در دستگاه هاى موبايل)
باتوجه به موضوعات مطرح شده با احاطه شدن روش ها و يكى شدن آنها توسط تجربيات كابرا تصور ميشود اعلاميه ها و سرويس هاى منوى همبرگر طور به سرعت بازار را بديت بگيرند همانطور كه اين نوع منو فقط براى اپليكيشن هاى كامپيوترى طراحى و در سال ٢٠١٥ باعث ايجاد صنعت نو با سرعت رشد بالا شد.چه خوشتان بيايد چه خوشتان نيايد، منوهاى همبرگرى و تنوع يكپارچه ى آنها باعث شد تا در هم ريختگى هاى غير ضرورى پاك شوند و تجربيات كاربران به طرز شگفتانه اى بهبود بيابد، علاوه بر آن، مشتريانى كه امروز انتظار دارند اين سطح از كيفيت را در دسترس داشته باشند و شمايى كه مسلما نه اينجا و نه در هيچ جاى ديگر نميتوانيد نيازها و خواسته هاى مشترى خود را ناديده بگيريد.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد