رازهای طراحی سایت و بازسازی آن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
رازهای طراحی سایت و بازسازی آن

طراحی یک وب‌ سایت و همچنین پشتیبانی مداوم آن، حرفه ­ای بسیار جذاب به نظر می­رسد. به‌ کارگیری سبک­های جدید طراحی، در بهبود ظاهر وب­سایت کمک شایانی می­کند. مالکیت یک وب‌ سایت جذاب که توجه مخاطبان مورد نظر شمارا به خود جلب کند، می­تواند در پیشرفت تجارت شما تأثیر بسزایی داشته باشد. این کار ترافیک بالایی به سمت وب‌سایت شما جذب می­کند و به‌این‌ترتیب مخاطبان زیادی به محصولات و سرویس­هایی که در وب‌سایت خود ارائه کرده‌اید دسترسی پیدا می­کنند و این امر شمارا به کسب نتیجه مطلوب کمک می­کند.
توجه کردن به این نکته که کدام‌یک از بخش­های وب‌سایت شما نیاز به طراحی دوباره و پشتیبانی مداوم دارد و همچنین آگاهی و تسلط کامل به نحوه انجام این کار، برای پیشرفت کاری شما بسیار مؤثر است.
قبل از بروزرسانی وب سایت خود توجه کنید که کدام بخش از وب سایت شما نیاز به تغییر دارد. نکته قابل توجه این که قبل از انجام هرگونه بروزرسانی، از تنظیمات فعلی سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

و اما هشت راز نهفته در طراحی وب سایت

یک – انگیزه پنهان در پشتیبانی از طراحی وب سایت
علت اصلی به روز رسانی و پشتیبانی مداوم وب سایت، جذب مخاطبان بیشتر است.

دو – توجه ویژه به دیدگاه­های مخاطبان
با توجه ویژه به دیدگاه­های مخاطبان قادر خواهید بود برنامه­ریزی موثرتری برای به روز رسانی وب سایت خود در نظر بگیرید. به عنوان مثال می­توان از انتقادهای کاربران برای به روزرسانی بخش­های مختلف سایت خود استفاده کرد.

سه – تولید محتوای با کیفیت و مفید
تعداد مخاطبان یک وب سایت، کاملاً وابسته به کیفیت محتوای تولید شده درآن وب سایت است. برای داشتن یک وب سایت مطرح و برجسته از استخدام افراد متخصص و مجرب در بخش تولید محتوا استفاده کنید چرا که " محتوا  شاه کلید است." (Content is King )

چهار- استفاده از نام ساده در دامین
توصیه می­شود که از نام­های ساده در دامین سایت استفاده شود. استفاده از نام­های ساده موجب می­شود که کاربر به راحتی بتواند نام وب سایت شما را تایپ کند. بعلاوه استفاده از نام های ساده در دامین سایت نکته­ای است که موتورهای جست و جو نیز به آن توجه می­کنند.

پنج- راه­های ارتباطی به وضوح در وب سایت قرار گیرد
راه­های ارتباطی را در قسمتی از وب سایت خود قرار دهید که برای کاربر به راحتی قابل مشاهده باشد.

شش – طراحی مناسب تمام صفحات وب سایت
تمام صفحات وب سایت شما باید به گونه­ای طراحی شود که کاربر در هنگام ورود به صفحه، به حالت سردرگمی دچار نشود. به عنوان مثال، اگر برای مخاطب خود در سایت امکان انجام خرید را در نظر گرفته اید باید تک تک صفحات وب سایت این قابلیت را به وضوح ارائه نماید.

هفت – ارائه کردن فضایی برای انتقادها و پیشنهادهای کاربران
اختصاص یک فضا در وب سایت برای ارائه دادن نظرات کاربران تاثیر مثبتی در پیشرفت سایت دارد. چراکه به عنوان مثال، کاربرانی که قصد خرید محصولی از وب سایت شما داشته باشند مشتاقانه این بخش را دنبال خواهند کرد.

هشت – نصب کردن CMS مناسب بر روی وب سایت
با در نظر گرفتن شرایط زیر، یک  CMS مناسب برای وب سایت خود فراهم نمایید:
استفاده از پلاگین "متن باز" (Open Source )
ایجاد یک رابط کاربری مناسب
ایجاد رابط کاربری با سطح دسترسی ویرایشی (مجوز Admin )
استفاده از مولفه­هایی که قابل تغییر و ویرایش باشد
استفاده از پلاگین­های متناسب با اصول سئو
ارائه سهولت در امکان طراحی زیبا و امکان ایجاد تغییرات
و مهم‌تر از همه اینکه این CMS نسبت به بودجه موردنظر شما معقول باشد.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد