راه اندازی وب سایت به چه صورت است؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
راه اندازی وب سایت به چه صورت است؟

راه اندازی یک وب سایت چیزی است که شما پس از طراحی و ساخت یک وب سایت (بر روی کامپیوتر خود)  باید انجام دهید. این می تواند یک فرآیند ماهرانه باشد اگر شما در مورد نحوه قرار دادن و هاست وب  در اینترنت مهارت ندارید، بنابراین برای اولین بار از راه درست بروید.

شما احتمالا می دانید که محتوای وب سایت شما مهمترین جنبه آن است، اما مهم تر از آن این است که مخاطبان بتوانند آن را به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و بازدیدکنندگان سایت شما به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را در سایت پیدا کنند. این نیز می تواند یک ایده خوب باشد از این لحاظ که  برای بررسی اینکه آیا آن برای جذب بازدید کنندگان جدید و پیگیری فعالیت هایشان را به طور کامل بهینه سازی شده است. مراحل راه اندازی وب سایت در زیر گفته شده است:

 1. نام دامنه را انتخاب و ثبت کنید. یک نام دامنه را انتخاب کنید که مختصر باشد، به راحتی به خاطر سپرده شود و مناسب محتوای وب سایت شما باشد.

برخی از دامنه های عمومی سطح بالا شامل .com، .edu، .org و .net هستند که به ترتیب تجاری، آموزشی، سازمانی و شبکه هستند. سعی کنید دامنه سطح بالا را با هدف وبسایت خود مطابقت دهید. با این حال، برخی از دامنه های سطح بالا محدودیت های واقعی (مانند org و com) را ندارند، بنابراین ممکن است نامی را که می خواهید انتخاب کنید،  قبلا توسط شخصی دیگر گرفته شده باشد.

پیدا کردن، انتخاب و خرید میزبانی وب، دریافت هاست و ایمنی پهنای باند، برای نگه داشتن وب سایت برای اجرای راحت تر،  با توجه به ترافیک مورد انتظار،  لازم می باشد. پهنای باند مقدار انتقال داده ای است که شما در یک دوره زمانی داده شده مجاز هستید.

شما ممکن است نیاز به خرید بیشتر پهنای باند برای رشد بیشتر وب سایت خود داشته باشید و یا برای اینکه بازدیدکنندگان وقتی وارد سایت شما می شوند یک تجربه خوبی از وب سایت شما داشته باشند و به خاطر سرعت کم آن وب سایت شما را ترک نکنند. بسیاری از میزبان ها نیز نرم افزاری را برای کمک به ساخت وب سایت شما فراهم می کنند.

 1. یک نسخه پشتیبان از فایل های وب سایت خود را ایجاد کنید. یکی منحصرا بر روی هارد درایو شما نگهداری می شود، که فقط شما می توانید آن را مشاهده کنید و از آن برای ویرایش استفاده کنید، در حالی که دیگری توسط میزبان وب شما استفاده می شود  و محتوای آن توسط هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد قابل مشاهده است.
 2. تلاش کنید دسترسی به ناوبری سایت خود را آسان کنید. اگر شخصی در عرض 30 ثانیه قادر به پیدا کردن آنچه که در وب سایت شما به دنبالش است را پیدا نکند، آن را ترک می کند و دیگر بر نمی گرد. وب سایت خود را به بخش های ویژه تقسیم بندی کنید  و سپس ارائه لینک به آن بخش در بالای هر صفحه یک راه موثر و ساده برای هدایت در وب سایت می باشد.
 3. کد خود را تأیید کنید. HTML، CSS، XHTML، JavaScript، و کدهای XML را تأیید کنید تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای کد های تمیز و عملکرد مناسب برای بازدیدکنندگان می باشد . چند برنامه در دسترس آنلاین وجود دارد که هر نوع کد را تأیید می کنند.
 4. پیاده سازی نقشه سایت. نقشه سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا وبسایت خود را دقیقا نمایه سازی کنید. یک نقشه سایت مجموعه ای از URL های مختلف شامل وب سایت شما است. با ایجاد یک نقشه سایت، شما اجازه می دهید ربات های جستجو به راحتی صفحات وب سایت شما را پیدا کنند و نمایش دهند.
 5. وب سایت خود را در انواع مرورگرهای وب تست کنید. شما باید وب سایت خود را به طور کامل آزمایش کنید تا تأیید کنید که طراحی و ساختار صفحه شما برای نمایش از قبل تائید شده است.  به خصوص ، وب سایت خود را با محبوب ترین مرورگرها از جمله کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، اپرا و سافاری،  مشاهده کنید،  زیرا این مرورگرها توسط اکثر افرادی که در حال مرور اینترنت هستند استفاده می شوند.
 6. اطمینان حاصل کنید که شما در حال استفاده از کد های دوستانه SEO هستید. هر دو برچسب Meta و ALT را استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما نه تنها در جستجوی کاربر ظاهر می شود، بلکه کلیدواژه های مرتبط از محتوای وب سایت شما نمایش داده می شوند. این کار به احتمال زیاد به منافع جستجوگران منجر خواهد شد و بازدید وب سایت شما را بالا می برد. برچسب های ALT صرفا یک توضیحی نوشته شده برای تصاویر در وب سایت شما هستند و بنابراین لازم است که موتورهای جستجو و جستجوگرها بگوئید که چه نوع تصاویری بر روی وب سایت خود دارید.
 7. آنالیز وب سایت خود را نصب کنید. تا موفقیت وب سایت وضعیت فعلی شما را دنبال کند. آمار ها شما را قادر می سازد تا از تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود، تعداد بازدید کنندگان که در سایت باقی می مانند، میانگین  صفحاتی که هر بازدید کننده مشاهده می کند،  و بسیاری دیگر از آمارهای مفید  آگاهی داشته باشید . استفاده از چنین نرم افزاری شما را قادر می سازد تا تنظیمات خود را به وب سایت افزایش دهید و کارایی آن افزایش یابد.
 8. فایل های وب سایت خود را به میزبان وب خود انتقال دهید. کپی وب سایت شما در رایانه شما نسخه محلی نامیده می شود. و کپی در میزبان وب نسخه تولیدی نامیده می شود. هم اکنون راه اندازی وب سایت شما کامل شده است.

چگونه موفق به راه اندازی یک وب سایت جدید شویم

امروزه، داشتن یک وب سایت یکی از قویترین ابزارهای بازاریابی است که کسب و کار شما می تواند داشته باشد. و در صورت نداشتن وب سایت این عجیب نمی باشد که شما در معرض از دست دادن بسیاری از مشتریان بالقوه خود هستید.

اما راه اندازی یک وبسایت جدید برای شرکت شما یک اقدام عظیم است،  که بسیاری از کارآفرینان آن را سخت می پندارند. آنها ممکن است یک وب سایت داشته باشند که مشتری را به خوبی جذب نکرده است زیرا اصولی طراحی نشده ویا بر روی آن کار نکرده اند.

حال  اگر یک چک لیست کامل از همه چیزهایی که برای انجام موفقیت آمیز وب سایت جدید لازم دارید را انجام دهید، چه؟  این مقاله شامل تمام اصولی است که برای شما اطمینان حاصل شود که سایت جدید شما مشتریانتان را افزایش خواهد داد.

تیم خود را انتخاب کنید

اولین قدم شما این است که تعیین کنید آیا شرکت یا تیم شما می تواند این پروژه را اداره کند یا اینکه شما باید آن را به یک طراح وب ارجاع دهید. از خودتان این سؤالات را بپرسید: آیا کارکنان من (اگر شما داشته باشند) زمان برای انجام این پروژه را دارند؟ آیا آنها مهارت های فنی برای ساخت یک وب سایت زیبا را دارند که مشتریان را جذب کند؟ آیا می توانند پس از راه اندازی وب سایت خود را حفظ کنند؟ و یا آن را ایمن و یا پشتیبانی کنند؟

اگر شما در مورد پاسخ به این سوالات مطمئن نیستید، و یا پاسخ شما صریحا "خیر" می باشد. ، پس شما باید شروع به گشتن به دنبال یک طراح وب کنید. به یاد داشته باشید که همه طراحان وب یکسان نمی باشند. شما باید به دنبال طراح وب با سابقه کاری مفید و بیشتر، نمونه کار های قوی ،و رزومه کاری قوی ، باشید. شرکت طراحی وب سایت دارکوب با 15 سال سابقه و بیش از هزاران پروژه موفق آماده مشاوره جهت طراحی وب سایت حرفه ای می باشد.

ببینید که آیا شما قادر خواهید بود محتوای وب سایتتان را خودتان به روز رسانی کنید و یا نیاز خواهید داشت که آن را به یک طراح وب سایت حرفه ای بدهید . و البته امنیت مسئله مهمی است؛ طراحان چه اقداماتی برای محافظت از وب سایت شما از جنایتکاران اینترنتی و هکرها دارند؟

همچنین، آیا این طراح وب یک فروشگاه یکپارچه است؟  آیا میزبانی، نام دامنه، کپی رایتینگ و بازاریابی آنلاین را مدیریت می کند؟  اگر تمام این موارد توسط یک شرکت طراحی سایت حرفه ای انجام شود شما می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و از سردرگمی رهایی یابید.

یک نقشه راه ایجاد کنید

حتی اگر طراح وب سایت را انتخاب کرده باشید، ایجاد یک نقشه راه برای وب سایت شما هنوز یک قدم مهم است.  پس از برگزاري بحث عميق در مورد نيازهای وب سایت شما  طراح وب شما بايد بنشیند و ماتریس RACI (مسئوليت، حسابدهي، مشاوره و اطلاع رساني) را ببیند. همانطور که از نامش بر می آید، در این لیست، وظایف لازم برای ساختن وب سایت شما را مشخص می کند و وظایفی را که مسئولیت انجام آنها را بر عهده دارد، بیان می کند. با یک ماتریس RACI، شما در ابهام نخواهید ماند که طراح وب سایت شما چه وظایفی در برابر شما دارد. این لیست شما و تیم شما را اداره می کند؛ شما نمیتوانید بگوئید که نمی دانید چه اتفاقی می افتد و تیم نمی تواند ادعا کند که مسئولیت ها از ابتدا مشخص نیست.

هنگام تهیه یک ماتریس RACI، شما و طراح وب باید در مورد آنچه که میخواهید به دست بیاورید و در زمانبندی کارهایی که باید انجام شود، واقع بینانه باشید. مشکلات در طول هر پروژه بوجود می آیند، و شما ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید از مسیر دیگری بروید. هر دو طرف باید در مورد مسئولیت ها و برنامه ها انعطاف پذیر و منطقی باشند.

یک استراتژی محتوا ایجاد کنید

یک وب سایت خیره کننده تنها یک بخش از معادله است. شما به محتوا نیاز دارید و این محتوا باید باور نکردنی باشد. چرا محتوای مناسب برای موفقیت وب سایت بسیار حیاتی است؟  گوگل در حال حاضر توجه خود را به نحوه ارتباط کاربران با محتوای سایت و تعاملات متقابل بهتر، نتایج بالای رتبه بندی در موتور جستجو،  جلب کرده است. چگونه محتوا را برای وب سایت خود تولید می کنید؟ شما نیاز به یک استراتژی دارید.

قبل از اینکه شما یا گروه محتوا شروع به ساخت محتوای جدید برای وب سایت خود کنید، باید مخاطبان خود را بشناسید.  گوگل می تواند به شما کمک کند در مورد یادگیری اینکه بازدید کنندگان  بیشتر چه سایت هایی را بازدید می کنند و بیشتر چه نوع محتوایی را آن ها ترجیح می دهند و یا اینکه چه سیستم عامل های رسانه ای اجتماعی برای اشتراک گذاری مطالب آنها ترجیح می دهند.

با دانستن این مطالب حال شما می توانید شروع به ایجاد محتوا کنید. به یاد داشته باشید که بهترین مطالب دارای صدای معتبر است که شما را به عنوان یک متخصص معرفی می کند و مهم تر از همه ، ارزش های واقعی را برای مشتریان و چشم انداز ارائه می دهد. فراموش نکنید که قبل از انتشار، هر گونه محتوای (نوشته شده یا بصری) را ویرایش کنید. گرامرضعیف  و اشتباهات به نام تجاری شما آسیب می رساند.

سئو

اختصار SEO به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است . SEO با استفاده از گسترش کلمات کلیدی رتبه بندی موتور های جستجو را اصلاح می کند. اغلب سئوال های کاربران  این است  که اگر سایت شما حاوی کلمات کلیدی است که مردم مرتبا جستجو می کنند، در نتایج موتور جستجو بالاتر می آید. در نتیجه، بسیاری از سایت ها پر از کلمات کلیدی برای جلب توجه است. بهتر است تا حداکثر پنج کلمه کلیدی در هر صفحه را انتخاب کرده و آنها را بهینه سازی کنید.

دو چیز که برای سئو مهم است تگ عنوان شما و شرح متا سایت است. برچسب عنوان به موتورهای جستجو در مورد سایت شما می گوید. باید 70 کاراکتر یا کمتر باشد، که شامل نام تجاری برند شما و کلمات کلیدی مرتبط با آن صفحه خاص می باشد. توضیحات متا اطلاعات تا حدودی بیشتر از برچسب عنوان را فراهم می کند. این اطلاعات می تواند به کاربران کمک کنند تا تصمیم بگیرند که آیا می خواهند از سایت بازدید کنند، زیرا در نتایج جستجو نشان داده خواهد شد.

مسئله دیگری که در سئو مطرح است ساختن لینک است. هدف از ساخت لینک برای سایت های دیگر است که به شما پیوند دارند .ساخت لینک یک راه برای نشان دادن این است که سایت شما معتبر است و باید در نتایج موتور جستجو دارای رتبه بندی خوبی باشد. برخی از روش های ساخت لینک وجود دارد که از بقیه روش ها بهتر کار می کنند. به عنوان مثال، ارسال سایت شما به یک فهرست صنعتی که باعث شود نام تجاری شما در آنجا باشد. راه دیگری این است که محتوای عالی ایجاد کنید که افراد در سایتهایشان لینک بدهند.

ساختن لینک داخلی نیز اهمیت دارد. موتورهای جستجو اطلاعات بیشتری در مورد سایت شما کسب می کنند زمانی که صفحات شما حاوی لینک هایی به صفحات دیگر هستند. همچنین به بازدیدکنندگان وبسایت در پیدا کردن محتوا که ممکن است برای آنها مفید باشد در وب سایت شما کمک می کند .

انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا

تیم توسعه محتوا  ایجاد محتوای فوق العاده ای را تضمین می کند که ورود کاربران به سایت شما را تضمین می کند. یک سوال مطرح می شود: بهترین راه برای نشان دادن محتوایی که برای شما به آسانی مدیریت شود چیست؟

این یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. CMS یک رابط است که، همانطور که از نامش بر می آید، مدیران وب سایت را قادر می سازد مطالب را به یک سایت وارد یا آپلود کنند. تعدادی از CMS ها برای انتخاب وجود دارد، بنابراین شما نیاز به پیدا کردن یکی از آنها که برای شما مناسب باشد را دارید.

ما به طور خلاصه در مورد شایستگی های دو CMS در اینجا بحث خواهیم کرد: وردپرس و مجنتو. وردپرس به دلایل خوبی محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است . کاربران عاشق آن هستند ب دلیل سهولت استفاده و پیکربندی آن امنیت کد گذاری در آن. علاوه بر این، توسعه دهندگان می توانند ویژگی هایی را اضافه کنند ه از طریق طیف وسیعی از پلاگین ها، سایت را برجسته می کند.

مجنتو به سرعت برای ساخت سایت های تجارت الکترونیک محبوب شد. کاربران آن را دوست دارند زیرا (مانند وردپرس) بسیار قابل تنظیم است. علاوه بر این، می تواند از شرکت های کوچک و بزرگ حمایت می کند، بنابراین اگر کسب و کار شما در حال رشد است، نیازی به پیدا کردن سیستم مدیریت محتوا جدید ندارید.

مهاجرت سایت قدیمی شما به هاست جدید

شما ممکن است یک وب سایت موجود داشته باشید، اما می خواهید هاست آن را تغییر دهید. نیاز به ساخت یک وب سایت جدید از نو نیست شما می توانید به آن مهاجرت کنید.

ممکن است که قرارداد خود را با میزبان کنونی خود لغو کنید، هنگامی که تصمیم به مهاجرت می گیرید. اگرچه ، بسیاری از شرکت های میزبان بلافاصله قرارداد را لغو می کنند این بدان معنی است که شما هر اطلاعاتی را که در سایت فعلی شما آپلود شده اند، از دست خواهید داد. برای جلوگیری از این وضعیت، یک شرکت میزبان جدید را پیدا کنید، تمام اطلاعات خود را انتقال دهید و سپس قرارداد قدیمی را لغو کنید.

انتقال فایل های شما شامل دانلود تمام داده ها در سایت و سپس ارسال آن به سرور جدید است. هنگامی که این فرآیند کامل شود، تیم یا طراح وب باید تستهای لازم را انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی منتقل شده است.

اگر میخواهید به و یا از وردپرس مهاجرت کنید همچنین می خواهید به و یا از سایت مجنتو مهاجرت کنید، این روند کاملا شبیه آنچه در بالا توضیح داده شده است می باشد.

اجرای استراتژی راه اندازی

شما ممکن است در بالا عنوان پاراگراف را بخوانید و بگوئید: «صبر کنید، این همه چیزهایی که تا کنون در مورد استراتژی راه اندازی صحبت کرده اید، نیست».  گام هایی برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد این چیزی است که ما در بالا بر آن تمرکز کردیم  اکنون زمان آن رسیده است تا مطمئن شوید سایت شما آماده است.

آیا تمام لینک ها واقعا شما را به آنجایی که می خواهید می برند؟ آیا تمام محتوا در جای اصلی آن قرار دارند. آیا سایت شما استانداردهای قابلیت دسترسی را برآورده می کند تا کاربران تمام توانایی های یک تجربه مشابه داشته باشند؟

هنگامی که شما به تمام این سوالات به رضایت خود پاسخ دادید، شما آماده راه اندازی نرم است. راه اندازی نرم افزاری به مخاطبان انتخابی اجازه می دهد که سایت را قبل از شروع مشاهده کنند. این همچنین تیم یا طراح وب شما  این شانس را می دهد که هر نوع باگ و یا اشتباهی را حل کند.

تبلیغ وب سایت قبل از راه اندازی سخت افزاری

هنگامی که وب سایت استانداردهای راه اندازی نرم افزار را برآورده کرده است  زمان شروع ساختن buzz برای شروع به کار است.

همانطور که شما شروع به ایجاد یک وب سایت جدید کردید حال به وقت آن است به این سوالات پاسخ دهید . تعیین بهترین راه رسیدن به مخاطبان خود چیست؟ آیا آنها زمان بیشتری را صرف چک کردن حساب های رسانه های اجتماعی خود می کنند یا صندوق های پستی خود را چک می کنند؟

گام بعدی شما ایجاد محتوائی است که وب سایت شما را تبلیغ می کند. پلتفرمی که شما برای تبلیغ وب سایت جدید خود استفاده می کنید، تعیین می کند کدام نوع محتوا را طراحی و منتشر کنید. چیزی که شما در ایسناگرام می گذارید بسیار متفاوت از چیزی است که شما در LinkedIn قرار داده اید.

قبل از اینکه هر محتوایی را منتشر کنید، آن را برای دقت بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آن را با سبک برند شما سازگار است. سپس، آن را آزمایش کنید. نرم افزار بازاریابی آنلاین شما را قادر می سازد تا پیام های بازاریابی را آماده کرده و آنها را به مخاطبان خاص ارسال کنید.  برای بهترین نتایج، دو پیام بازاریابی را در یک زمان آزمایش کنید تا ببینید چه کارایی بهتر است. (نرم افزار بازاریابی شما به شما خواهد گفت که چه تعداد افراد روی لینک کلیک کرده یا حتی ایمیل را باز کرده است).

صرف نظر از اینکه چه پلتفرمی برای تبلیغ سایت جدید خود استفاده می کنید، به یاد داشته باشید که ارزش آن را به کاربران نشان می دهد. مهم نیست که آیا وب سایت شما برای اولین بار راه اندازی می شود و یا دوباره طراحی شده است. هنگامی که شما می توانید ثابت کنید که شما چیزی برای ارائه دادن دارید که ارزشمند است، می توانید بازدید کنندگان را جذب کنید.

هنگامی که وب سایت شما شروع به اجرا کرد، فراموش نکنید که جشن بگیرید! راه اندازی وب سایت موفق، نقطه اوج برنامه ریزی و کار سخت است. به خود و تیم خود پاداش دهید تا آنها را برای موفقیت های آینده آماده کنید.

5 مرحله برای راه اندازی وب سایت جدید خود

کارآفرینان به طور فزاینده ای آگاه می شوند که حضور آنلاین آنها در آینده برای کسب و کارشان مهم است. فناوری و بازاریابی آنلاین به سرعت در حال پیشرفت هستند و شما ممکن است کسب وکار خود را به راحتی از دست دهید اگر وب سایت شما ویژگی هایی که مشتریان و یا موتورهای جستجو از آن انتظار دارند را پشتیبانی نکند.

اگر پلت فرم وب سایت شما قدیمی است، کارآفرینان موفق اقدام به عمل می کنند و از این پرسش می پرسند: "کجا شروع کنیم؟"

1.     پروژه توسعه وب خود را شروع کنید

 پیش از شروع یک پروژه وب سایت مطمئن شوید که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 1. چه کسی تیم شما را از پروژه چهار تا شش ماهه پشتیبانی خواهد کرد؟
 2. بودجه وب سایت شما چقدر است؟
 3. چگونه می دانید که پروژه شما موفق خواهد شد؟

مطمئن شوید که تکنسین یا کارکنان شما یا ارائه دهنده خدمات وب ، مهارتهای لازم برای دستیابی به اهداف دیجیتال را دارند. ممکن است زمان انتخاب گزینه های دیگر باشد.

نکته

جدا از شرکت فعلی توسعه وب سایت خود، در صورت امکان، بدون دادن شانس اینکه آنها می توانند پروژه وب سایت شما را هندل کنند از این کار اجتناب نکنید ، به خصوص اگر شما به تمام دارایی های دیجیتال خود دسترسی نداشته باشید. سعی کنید با هم دوست باشید.

2.     اساس آن را بسازید

درست مانند یک مهندس یک ساختمان که بدون نقشه ساختمان را ایجاد نمی کند، شما باید یک طرح و برنامه داشته باشید که می بایست دارای امکانات لازم و مناسب باشد. ما به شما توصیه می کنیم به برنامه های تجاری و بازاریابی، نام تجاری، گزاره ارزش، تقسیم مشتری / بازار، نیازهای فناوری و دارایی های موجود دیجیتال نگاه کنید. پس از آن شما می توانید سند مورد نیاز جزئیات برای وب سایت جدید را با توجه به مهم ترین ابزار برای افزایش فروش، خودکار وظایف و افزایش رضایت مشتری در 12-24 ماه آینده برنامه ریزی کنید.

نکته

هنگام تهیه یک سند مورد نیاز، هیچ شورت کاتی وجود ندارد. اطمینان حاصل کنید که شخص یا شرکت اختصاص داده شده به این وظیفه دارای همه صنایع لازم، مهارت های بازاریابی آنلاین و تکنولوژی مورد نیاز است.

3.     شریک درست را پیدا کنید

هنگامی که نیازهای مورد نیاز را مستند کرده اید، گزینه های زیادی در مورد نحوه ایجاد وب سایت جدید وجود دارد.  شما می توانید با توجه به هزینه های ماهانه خریداری کنید؛ استفاده از یک توسعه دهنده وب مستقل؛  یا همکاری با یک آژانس وب همراه خدمات کامل. مهارت طراحی نیز یک نکته مهم است، زیرا اگر شما ظاهر وب سایت خود را دوست ندارید ، احتمال بالایی وجود دارد که شما برای آن زمان صرف نخواهید کرد .

نکته

اگر قبلا با یک شرکت توسعه وب کار نکرده اید، درخواست یک  پروژه می تواند یک ایده خوب برای شروع همکاری باشد. 

4.     پروژه های توسعه وب سایت خود را مدیریت کنید

پس از شناسایی شرکت حقوقی، قرارداد را که شامل نیازهای ساخت و مراحل شما با تاریخ خاصی است، امضا کنید. هنگامی که پروژه شروع می شود، روند را نظارت کنید، زیرا همیشه چیزهای غیر منتظره ای رخ می دهد.

برای تولید محتوای حرفه ای ما پیشنهاد می کنیم با یک شرکت حرفه ای شروع به کار کنید. ملاحظات قانونی و مالیاتی، سیستم های دفتری، نام دامنه، و غیره، عناصر دیگری هستند که می توانند  نشان دهند.

نکته

اگر شرکت اینترنتی شما  از یک روش مدیریت سریع پروژه استفاده می کند اطمینان حاصل کنید که تیم شما با دسترسی و زمان مورد نیاز در طول پروژه راحت خواهند بود.

5.     مراحل خود راپیگیری کنید و ساخت وب سایت جدید خود را جشن بگیرید

اطمینان حاصل کنید که در هر مرحله چه چیزی را بررسی می کنید، بنابراین می توانید با اعتماد به نفس در نتایج تحویل ثبت نام کنید.

همچنین مطمئن شوید که هر باگی که برای شما به وجود می آید را می توانید پیگیری کنید و یک راه حل تحلیلی را در روز اول برای تأیید عملکرد خود تأیید کنید. در صورت امکان یک تست وب سایت تجارت الکترونیک در هر مرحله از فرایند سفارش داشته باشید تا مطمئن باشید به بهترین تجربه کاربری می رسید و در طول پروژه بدون دردسر و به راحتی این کار را انجام دهید.

مهمتر از ضمانتی که شرکت طراحی سایت به شما می دهد پشتیانی 24 ساعته و مادام العمر و امنیت وب سایت شما می باشد. این نکته بسیار مهم می باشد.

نکته

ساخت وب جدید خود را جشن بگیرید  و بازخورد اولیه مشتریان خود، شرکا و تامین کنندگان فعلی کسب و کار خود را ببینید. بلافاصله پیشنهادات که برای بهینه سازی به شما می دهند که با توجه به اهداف شما الویت بندی دارند را پیگیری کنید.

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258
ایمیل: info@sitedar.com
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز