خرید سایت آماده و ارزان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
خرید سایت آماده و ارزان

خرید سایت آماده و ارزان در شرکت دارکوب به دو روش امکان پذیر است :

  1. انتخاب یکی از قالب های تولید شده توسط دارکوب - تعرفه شامل خرید قالب سایت، راه اندازی وب سایت، پشتیبانی یکساله، آموزش پانل کاربری و ایمن سازی وب سایت از 500 هزار تومان - مدت زمان 2 روز کاری - تعرفه ثبت دامنه، اختصاص هاست و درج اطلاعات به هزینه مورد نظر اضافه می گردد. (ارزان ترین قیمت خرید سایت)
  2. انتخاب قالب از فروشگاه قالب دارکوب - تعرفه شامل ثبت دامنه، اختصاص هاستینگ 500 مگابایت، طراحی قالب به صورت ریسپانسیو و سازگار با موبایل، پشتیبانی یکساله، آموزش پانل کاربری و ایمن سازی وب سایت از یک میلیون تومان - مدت زمان 7 روز کاری - تعرفه درج اطلاعات به هزینه مورد نظر اضافه می گردد.

* تعرفه درج مطالب وب سایت توسط شرکت دارکوب 500 هزار تومان می باشد.

شما در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا به آن دلیل که قصد خرید سایت و یا طراحی سایت را دارید. برای داشتن وب سایت دو کار می توان انجام داد که یکی طراحی وب سایت از پایه می باشد که در این روش سایت مطابق با نیازها و خواسته های شما طراحی می گردد و روش دوم خرید وب سایت می باشد که در این روش دامنه و یا وب سایت خود را از بین دامنه ها و یا وب سایت هایی که برای فروش گذاشته شده اند را می توانید خریداری نمایید.

قبل از آنکه ادامه دهم قصد دارم اجزای تشکیل دهنده یک وب سایت را برای شما معرفی نمایم. یک وب سایت تشکیل شده از دامنه، هاست و فایل های سایت طراحی شده که دامنه آدرس وب سایت شما می باشد. برای مثال همین وب سایتی که هم اکنون در آن هستید، آدرس صفحه را در مرورگر مشاهده نمایید، نام دامنه این وب سایت sitedar.com می باشد. یه دامنه نیاز به فضای هاستینگ دارد تا طراح وب سایت بتواند فایل های مربوط به سایت طراحی شده را بارگذاری نماید و سایت شما در اینترنت نمایش داده شود و در نهایت فایل های سایت شما که توسط طراح وب سایت اجرا می گردد و بر روی سرور بارگذاری می گردد. بنابراین برای آنکه وب سایت راه اندازی نمایید به دامنه، هاست و فایل های سایت احتیاج دارید.

برای خرید سایت می توانید پس از یافتن وب سایت مورد نظر با مدیر وب سایت تماس حاصل فرمایید و پیشنهاد خود را اعلام نمایید و همچنین سایت هایی وجود دارند که مدیران وب سایتی که قصد دارند سایت خود را به فروش رسانند با مراجعه به این وب سایت ها می توانند سایت خود را می توانند برای فروش قرار دهند شما با مراجعه به این سایت ها می توانید سایت هایی که برای فروش قرار گرفته اند خریداری نمایید.

در صورتی که در صدد راه اندازی وب سایت از جهت معرفی کالا و خدمات خود در اینترنت هستید بهتر است وب سایت اختصاصی طراحی نمایید زیرا هزینه آن چندان تفاوتی با خرید وب سایت ندارد و همچنین وب سایتی که قصد خرید آن را داشته باشید ممکن است کاملا مطابق با نیازها و خواسته های شما پیاده سازی نشده باشد.

بهترین کاری که می توانید برای افزایش موفقیت وب سایت خود انجام دهید خرید یک دامنه قدیمی به جای ثبت دامنه جدید می باشد به شرطی که دامنه قدیمی مناسب برای کسب و کار شما انتخاب شده باشد و همچنین گذشته و عملکرد درستی در گذشته داشته باشد. قدمت یک دامنه باعث موفقیت بیشتر وب سایت می باشد و یکی از فاکتورهای رنک دهی موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد. برای خرید دامنه پس از یافتن دامنه کافی است با مالک دامنه تماس حاصل برقرار نموده و در مورد قیمت و نحوه خرید دامنه مذاکره نمایید.

هر وب سایتی گذشته و عملکرد خود را دارد و این عملکرد در گذشته تاثیر بر روی آینده وب سایت خواهد داشت و ممکن است عملکردهای اشتباه گذشته بر روی وب سایت سبب مشکلاتی در آینده برای وب سایت گردد. بنابراین توصیه می گردد یا یک وب سایت کامل را خریداری ننمایید و در صورتی که به هر جهتی قصد نجام این کار را دارید حتما خرید را زیر نظر متخصص طراحی وب سایت و سئو انجام دهید.

بهترین روش برای راه اندازی وب سایت در حقیقت طراحی سایت از ابتدا می باشد تا وب سایت دقیقا مطابق با نیازها و خواسته های شما طراحی گردد و با پایه نهادن اصول و فعالیت های مناسب در وب سایت از آینده وب سایت خود مطمئن باشید.

در صورت لزوم حتی می توانید برای سرعت بخشیدن به کار راه اندازی وب سایت به جای طراحی قالب اختصاصی وب سایت خود از فروشگاه قالب خریداری نمایید که در این روش می توانید قالب وب سایت خود را از بین 100 هزار قالب طراحی شده انتخاب نمایید که راه اندازی وب سایت به این روش سرعت راه اندازی وب سایت را تا حد بسیاری بالا می برد.

بهتر است مسئولیت ثبت دامنه و هاستینگ خود را نیز به شرکت طراح وب سایت واگذار نمایید تا در صورتی که در آینده مشکلی برای وب سایت به وجود آمد بتوانید از یک مرجع درخواست رفع مشکل نمایید زیرا در صورتی که خدمات دامنه و هاستینگ خود را از یک شرکت و خدمات طراحی سایت خود را به شرکت دیگر واگذار نمایید در صورتی که در آینده وب سایت شما دچار مشکلی شد ممکن است شرکت های ارائه دهنده خدمات مشکلات را به یکدیگر نسبت دهند که پیدا نمودن طرف مشکل دار ممکن است بسیار سخت باشد.

برای پیاده سازی وب سایت بهتر است قبل از آنکه به قیمت طراحی سایت خود توجه نمایید و آن را به عنوان معیار برای انتخاب شرکت طراحی سایت قرار دهید بهتر است شرکتی را با معیارهای درست و مناسب انتخاب نمایید تا بتواند در آینده به شما خدمات پشتیبانی مناسبی دهد تا در صورتی که وب سایت شما در آینده دچار مشکلی گردید بتواند مشکل را سریعا رفع رجوع نماید.

در حقیقت پشتیبانی وب سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورتی که بهترین وب سایت را نیز طراحی نمایید ولی وب سایت شما پشتیبانی لازم را نداشته باشد ممکن است در آینده دچار مشکلات متعددی گردید. برای انتخاب شرکت طراحی سایت به سابقه فعالیت، تعداد پروژه های انجام شده، کیفیت وب سایت های طراحی شده، داشتن مجوز فعالیت توجه نمایید. وجود دفتر ثابت برای شرکت طراحی وب الزامی است تا در صورتی که برای وب سایت مشکلی به وجود آمد بتوانید به شرکت مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا با جای آنکه سایتی آماده را خریداری نمایید بهتر است وب سایت را مطابق با نیازها و خواسته های خود و مناسب برای زمینه فعالیت خود طراحی نمایید و برای سرعت بخشیدن به عملیات راه اندازی وب سایت خود می توانید به جای طراحی قالب اختصاصی قالب وب سایت خود را از فروشگاه قالب خریداری نمایید. در انتخاب شرکتی که مسئولیت طراحی و پشتیبانی وب سایت خود را در آینده محول می نمایید بسیار توجه نمایید زیرا پشتیبانی وب سایت به مراتب مهتر است طراحی وب سایت می باشد.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد