تخفیف خدمات طراحی سایت تا عید نوروز 95

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
تخفیف خدمات طراحی سایت تا عید نوروز 95

دارکوب در نظر دارد کلیه خدمات مرتبط به طراحی سایت، سئو خود را از تاریخ 1395/11/15 تا تاریخ 1395/12/29 به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز 95 با پنج درصد تخفیف ارائه نماید. ساعات کاری این مجموعه تا فرا رسیدن سال 95 از ساعت 9 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر می باشد روز های غیر تعطیل می باشد. این شرکت کلیه پروژه های ورودی قبل از عید خود را تا پایان سال 94 تحویل خواهد داد.

دارکوب با 13 سال سابقه در زمینه طراحی وب و 2500 وب سایت طراحی شده آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه طراحی سایت و سئو با بالاترین کیفیت و حداقل قیمت ممکن می باشد. خط مشی دارکوب جلب رضایت مشتریان می باشد و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد نمود.

دارکوب در تلاش است با ورود به سال جدید رتبه شورای عالی انفورماتیک خود را که رتبه 7 می باشد به رتبه 6 ارتقاء دهد و برای رسیدن به این مهم کارشناسان و مهندسین نرم افزار بیشتری را در مجموعه خود از دانشگاه های معتبر کشور جذب خواهد نمود.

تخفیف دارکوب فقط شامل خدمات طراحی سایت و سئو شرکت می گردد و خدمات هاستینگ و آگهی این مجموعه از این تخفیف مستثنی خواهد بود.

اهداف دارکوب در سال جدید شامل موارد زیر می باشد:

  • توسعه محدوده ارائه خدمات طراحی سایت و سئو به خارج از ایران
  • ارتقاء سایت خرید و فروش اینترنتی خود و افزایش قابلیت های آن
  • مکانیزه و اتوماتیک نمودن واحد ثبت دامنه و هاستینگ این شرکت

دارکوب همچنین در نظر دارد با توجه به بر چیده شدن تحریم ها کار فروش قالب را در سایر کشورها آغاز نماید تا از این طریق بتواند در کنار کسب درآمد در کشور ایجاد اشتغال نماید. همچنین دارکوب با توجه به افزایش حجم پروژه های خود در حال راه اندازی دفتر جدیدی به جهت مستقر نمودن نیروهای جدید می باشد.

بازاریابی دارکوب از طریق سئو و بهینه سازی سایت های این مجموعه و همچنین ارائه خدمات با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن است و دارکوب بهترین راه بازاریابی برای خود را در جلب رضایت مشتریان خود می داند و برای رسیدن به این مهم تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دارکوب پیشاپیش ورود به سال جدید 95 را به عموم هموطنان تبریک و تهنیت عرض می نماید و آرزوی سالی پر بار را برای ملت ایران دارد.

با توجه به برچیده شدن تحریم های ناعادلانه علیه ایران سال 95 فرصت مناسبی برای شرکت ها در جهت توسعه و رونق کسب و کار می باشد و دارکوب تمام تلاش خود را در جهت توسعه همه جانبه به کار خواهد بست.

در ادامه توضیحاتی را در مورد عید نوروز برای شما بیان می نمایم:

عید نوروز برابر با اول فروردین ماه (تقویم شمسی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است.خاستگاه عید نوروز در ایران باستان می باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران عید نوروز را جشن می‌گیرند.
امروزه زمان برگزاری عید نوروز، در آغاز فصل بهار است. عید نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

زمان عید نوروز
جشن نوروز از لحظهٔ اعتدال بهاری آغاز می‌شود. در دانش ستاره‌شناسی، اعتدال بهاری یا اعتدال ربیعی در نیم‌کره شمالی زمین به لحظه‌ای گفته می‌شود که خورشید از صفحه استوای زمین می گذرد و به سوی شمال آسمان می‌رود. این لحظه، لحظه اول برج حمل نامیده می‌شود، و در تقویم هجری خورشیدی با نخستین روز (هرمز روز یا اورمزد روز) از ماه فروردین برابر است.

در کشورهایی مانند ایران و افغانستان که تقویم هجری شمسی به کار برده می‌شود، نوروز، روز آغاز سال نو است. اما در کشورهای آسیای میانه و قفقاز، تقویم میلادی متداول است و نوروز به عنوان آغاز فصل بهار جشن گرفته می‌شود و روز آغاز سال محسوب نمی‌شود.
نوروز91,عیدنوروز1391,عید نوروز,عیدنوروز,نوروزباستانی,جشن نوروز

پیدایش عید نوروز
عید نوروز را به نخستین پادشاهان نسبت می دهند. شاعران و نویسندگان قرن چهارم و پنجم هجری چون فردوسی، عنصری، بیرونی، طبری و بسیاری دیگر كه منبع تاریخی و اسطوره ای آنان بی گمان ادبیات پیش از اسلام بوده ، نوروز را از زمان پادشاهی جمشید می دانند.

در خور یادآوری است كه جشن نوروز پیش از جمشید نیز برگزار می شده و ابوریحان نیز با آن كه جشن را به جمشید منسوب می كند یادآور می شود كه : «آن روز كه روز تازه ای بود جمشید عید گرفت؛ اگر چه پیش از آن هم نوروز بزرگ و معظم بود».

آداب و رسوم عید نوروز در ایران:
مراسم چهار شنبه سوری قبل از عید نوروز :یکی از آیینهای نوروزی امروز - که بایستی آمیزه ای از چند رسم متفاوت باشد - " مراسم چهارشنبه سوری " است که در برخی از شهرها آن را چهارشنبه آخر سال گویند.

برگزاری چهارشنبه سوری، که در همهً شهرها و روستاهای ایران سراغ داریم، بدین صورت است که شب آخرین چهارشنبه ی سال ( یعنی نزدیک غروب آفتاب روز سه شنبه )، بیرون از خانه، جلو در، در فضایی مناسب، آتشی می افروزند، و اهل خانه، زن و مرد و کودک از روی آتش می پرند و با گفتن : " زردی من از تو، سرخی تو از من "، بیماری ها و ناراحتی ها و نگرانی های سال کهنه را به آتش می سپارند، تا سال نو و عید نوروز را با آسودگی و شادی آغاز کنند.

تا زمانی که از ظرف های سفالین چون، کاسه و بشقاب و کوزه، در خانه استفاده می شد، پس از خانه تکانی، کوزهً کهنه ای از پشت بام خانه به کوچه می انداختند؛

کوزه ای که در آن آب و چند سکه ریخته بودند. اسفند دود کردن و آجیل خودرن، فال گرفتن، " فال گوش " ( در کوی و گذر به حرف عابران گوش دادن و از مضمون آن ها برای نیت خود تفاًول زدن. ) و " قاشق زنی " ( معمولا زنان روی خود را می پوشانند و با قاشق، یا کلید به خانه ها در می زنند، صاحب خانه شیرینی، میوه و یا پول در ظرف آنها می گذارد. ) نیز از باورها و رسم هایی است که به ویژه در بین نوجوانان، هنوز به کلی فراموش نشده است.و این رسم ها و باورها در شهرهای مختلف با یکدیگر متفاوت اند.

منبع توضیحات

beytoote.com

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد