طراحی سایت با استفاده از 100 هزار قالب وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
طراحی سایت با استفاده از 100 هزار قالب وب سایت

طراحی سایت با استفاده از 100 هزار قالب وب سایت موجود در فروشگاه قالب دارکوب خدمتی جدید از دارکوب می باشد که با استفاده از این روش هزینه تمام شده طراحی وب سایت به مراتب پایین خواهد آمد و سرعت انجام این کار به مراتب بالاتر از سایر روش ها می باشد. البته این قالب ها به زبان انگلیسی می باشند و در صورتی که قصد راه اندازی سایت فارسی را داشته باشید می توانید عملیات فارسی سازی و راست به چپ نمودن قالب وب سایت را نیز به دارکوب واگذار نمایید و همچنین کارفرما می تواند مطالب وب سایت خود را به دارکوب ارائه نمایید تا دارکوب مطالب را در سایت بارگذاری نماید و یا با آموزشی که در دفتر دارکوب می بیند خود مطالب وب سایت را بارگذاری نماید. با توجه به تعداد بالای قالب های سایت موجود در فروشگاه قالب دارکوب کارفرما حق انتخاب بیشتری برای قالب خود خواهد داشت. اکثر قالب های موجود در فروشگاه قالب دارای دموی اجرا شده هستند که کارفرما می تواند برای انتخاب قالب مورد نظر خود در کنار رویت تصویر قالب دموی اجرا شده قالب را نیز به صورت آنلاین مشاهده نماید. در ادامه توضیحاتی در مورد این روش طراحی سایت را به شما خواهم داد.

مزایای طراحی سایت با استفاده از 100.000 قالب موجود در فروشگاه قالب دارکوب

در این بخش مزایای طراحی سایت به این روش را برای شما بررسی می نمایم:

 • با توجه به آماده بودن قالب وب سایت با سرعت بیشتری راه اندازی می گردد
 • هزینه تمام شده طراحی سایت به این روش بسیار پایین تر نیست به سایر روش ها می باشد
 • محدوده انتخاب کارفرما برای انتخاب قالب با توجه به تعداد بسیار قالب وسیع می باشد
 • این قالب ها قبل از تایید و بارگذاری در این فروشگاه قالب از نظر اصول طراحی کنترل کیفی شده اند
 • زمان زیادی را برای طراحی قالب سایت خود هدر نمی دهید
 • امکان سفارشی سازی هر یک از قالب های موجود در فروشگاه قالب و انجام تغییرات در آنها وجود دارد

معایب طراحی سایت با استفاده از 100 هزار قالب

تنها عیبی که در این روش وجود دارد آن است که ممکن است سایتی مانند سایت شما در اینترنت وجود داشته باشد که آن هم با توجه به تعداد بالای قالب ها بسیار محال به نظر می رسد.

نحوه طراحی سایت به این روش

مرحله اول: انتخاب قالب

برای طراحی سایت به این روش قبل از هر چیزی کارفرما می بایست به فروشگاه قالب دارکوب مراجعه نماید و قالب مورد نظر خود را بیابد. این فروشگاه مجهز به سیستم جستجو می باشد تا کارفرما بتواند قالب های موجود در زمینه فعالیت خود را جستجو نماید. پس از انتخاب قالب برآورده هزینه طراحی سایت انجام می گیرد. هزینه خرید هر یک از قالب های موجود که به دلار می باشد دو برابر مبلغ دلاری هر قالب به ریال می باشد. به عنوان مثال در صورتی قیمت قالب 50 دلار باشد و دلار روز 3000 تومان می باشد هزینه خرید قالب 300 هزار تومان می باشد.

مرحله دوم: انتخاب خدمات مورد نیاز

پس از انتخاب قالب کارفرما می بایست خدمات مورد نظر خود را انتخاب نماید تا دارکوب بتواند برآورد هزینه وب سایت را انجام دهد. این خدمات معمولا شامل موارد زیر هستند که به همراه مبلغ آنها در بخش زیر آمده است:

 • نیاز به فارسی سازی و راست به چپ نمودن قالب که هزینه آن 200 هزار تومان می باشد
 • پشتیبانی یکساله وب سایت که هزینه پشتیبانی سالیانه 100 هزار تومان می باشد
 • ایمن سازی وب سایت که هزینه آن 50 هزار تومان می باشد
 • درج اطلاعات وب سایت که هزینه آن برای هر زبان 500 هزار تومان می باشد و برای زبان دوم 300 هزار تومان می باشد
 • آموزش پانل کاربری وب سایت که هزینه آن 50 هزار تومان می باشد
 • ثبت دامنه و اختصاص هاستینگ که هزینه های آن با توجه به میزان فضای هاستینگ محاسبه می گردد
 • سایر خدمات و امکاناتی که برای سایت مورد نیاز می باشد می بایست جداگانه برآورد هزینه گردد

پس از اعلام لیست خدمات درخواستی توسط کارفرما برآورد هزینه نهایی انجام می گردد و برای آغاز کار کارفرما می بایست 50 درصد از مبلغ پروژه را به حساب دارکوب واریز نماید.

مرحله سوم: پیاده سازی وب سایت

در این مرحله وب سایت توسط کارشناسان دارکوب راه اندازی می گردد و خدمات مورد درخواست کارفرما به وب سایت اضافه می گردد و پس از این مرحله کارفرما برای آموزش پانل کاربری و تبادل نظر در دفتر دارکوب حاضر می گردد و پس از آموزش و تبادل نظر ویرایش های نهایی توسط دارکوب انجام می گردد و پس از تسویه حساب وب سایت راه اندازی می گردد.

در پایان

همچنین در صورت نیاز می توان هر یک از قالب های موجود در فروشگاه قالب دارکوب را انتخاب نمود و در صورت لزوم تغییرات و ویرایش های مورد نظر را در آن انجام داد و قالب را سفارشی سازی نمود که البته هزینه مربوط به این بخش جداگانه محاسبه می گردد. با مراجعه به فروشگاه قالب دارکوب خواهید دید که قالب های موجود در این فروشگاه دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و با توجه به این مسئله به راحتی می توانید قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای هر گونه مشاوره در زمینه طراحی سایت های اینترنتی با شماره های دارکوب در تماس باشید.

طراحی سایت دارکوب


طراحی سایت دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی سایت و سئو دارکوب افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد