تخفیف 90% طراحی سایت ویژه جمعه سیاه

نوشته شده توسط رومینا نظری

آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=17817

شرکت طراحی سایت و سئو دارکوب
5/5 - (7 امتیاز)

اگر شما هم به دنبال ارتقاء کسب و کار خود هستید می توانید با طراحی وب سایت حرفه ای کسب و کار خود را رونق دهید. طراحی وب سایت به شما کمک می کند تا محصولات یا خدمات شرکت یا فروشگاه خود را به کاربران معرفی کنید و در نتیجه به فروش برسانید. با راه اندازی وب سایت خود فروش خود را به 10 برابر می توانید برسانید.

طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی وب فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و اجرای طرح طراحی وب سایت به گونه ای است که کاربردی باشد و تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد. تجربه کاربر در فرآیند طراحی وب بسیار مهم است. وب سایت ها دارای مجموعه ای از عناصر هستند که به روش هایی ارائه شده اند که حرکت آنها را آسان می کند.

تخفیف 90% جمعه سیاه شامل چه خدماتی می شود؟

شرکت دارکوب برای روز Black Friday تخفیف ویژه ای برای کابران قرار داده است که تمامی کاربران بتوانند با تخفیف زیاد طراحی سایت شرکت دارکوب وب سایت خود را راه اندازی کنند. تخفیف 90% مخصوص جمعه سیاه شامل موارد زیر می شود:

1. قالب های آماده وب سایت

قالب های وب سایت چیست؟ قالب وب سایت یک صفحه وب از پیش ساخته شده یا مجموعه ای از صفحات است که در آن هر کاربر می تواند محتوای خود (متن، تصاویر، رسانه) را برای دریافت یک وب سایت آماده برای انتشار درج کند. به عبارت دیگر، قالب‌های وب (که به آن «موضوعات» نیز می‌گویند) اساساً چارچوب‌های طراحی آماده‌ای هستند که برای تبدیل شدن به وب‌سایت‌های کامل فقط به محتوای سفارشی نیاز دارند. آنها معمولاً همه چیزهایی که ممکن است برای ایجاد یک وب سایت لازم باشد، از جمله طراحی، طرح بندی، منوی ناوبری، ویژگی های خاص کسب و کار و غیره را دارند. وجود چنین پایه‌ای در دسترس کاربران به کاربران این امکان را می‌دهد تا از تمام مراحل فنی پیچیده مرتبط با توسعه وب «از ابتدا» عبور کنند. علاوه بر این، استفاده از یک قالب وب سایت به طور موثر زمان راه اندازی یک پروژه آنلاین را به حداقل می رساند.

قالب های آماده شرکت دارکوب توسط طراحان شرکت از پایه تولید می شود. این قالب ها به مناسبت روز بلک فرک فرایدی 90% تخفیف خورده اند که شما با یک قیمت باور نکردنی می توانید قالب خود را خریداری کنید. قالب های آماده شامل قالب های شرکتی و قالب های فروشگاهی می شود.

قالب های شرکتی :

قالب های شرکتی که برای معرفی محصول و یا خدمات شرکت به کار می روند را که قیمت قبل از تخفیف آن 200 تومان بوده است و با تخفیف 90% جمعه سیاه 20 تومان شده است. فقط با 20 تومان می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید. تمامی قالب های شرکتی شرکت دارکوب ریسپانسیو بوده است.

قالب های فروشگاهی :

قالب های فروشگاهی برای فروش محصولی که برای شرکت ها یا کاربران است به کار می رود که شامل درگاه پرداخت آنلاین می شود و کابران می توانند به راحتی محصولات شما را ببینند و خریداری کنند. تمامی قالب های فروشگاهی ریسپانسیو به معنای واکنش گرا بودن سایت هستند. قیمت قبل از تخفیف قالب های آماده وب سایت فروشگاهی 300 هزار تومان بود و بعد از تخفیف بلک فرایدی 30 هزار تومان شده است. ما با 30 تومان می توانید وب سایت فروشگاهی خود را بسازید.

2. پکیج های طراحی سایت شرکتی

پکیج های طراحی سایت شرکتی از 1 میلیون 400 تومان شروع می شود تا 14 میلیون تومان که پکیج اختصاصی دارکوب است. پکیج های 1 میلیون تومانی شامل تخفیف جمعه سیاه می شود و سایر پکیج ها شامل این تخفیف نمی شوند. خدمات پکیج 1 میلیون 400 تومانی که قالب های آن توسط طراحان شرکت تولید شده است به صورت زیر است:

 • انتخاب قالب مورد نظر
 • نصب قالب
 • ایمن سازی سایت (هک نمیشود)
 • بهینه سازی سایت
 • آموزش کنترل پانل
 • یکسال پشتیبانی
 • نسخه موبایلی وب سایت(ریسپانسیو)

این پکیج های طراحی سایت شرکتی که 1 میلیون 400 بود با تخفیف 90% قالب آماده جمعه سیاه 1 میلیون 220 هزار تومان شده است و شما میتوانید پکیج طراحی سایت شرکتی و خدمات بالا را با مبلغ 1 میلیون 220 تومان خریداری کنید و ساخت وب سایت را شروع کنید.

شرکت طراحی سایت و سئو دارکوب

3. پکیج های طراحی سایت فروشگاهی 

پکیج های طراحی سایت فروشگاهی که از 2 میلیون 600 تومان شروع می شوند تا 16 میلیون تومان که پکیج اختصاصی دارکوب است. در این قسمت پکیج های 2 میلیون 600 تومانی شامل تخفیف Black Friday می شوند و بقیه پکیج شامل تخفیف نمی باشند. قیمت این پکیج های 2 میلیون 600 تومانی بعد از تخفیف 90% جمعه سیاه 2 میلیون 330 هزار تومان شده است که شما میتوانید با این مبلغ پکیج مورد نظر خود را خریداری کنید. خدماتی که در پکیج طراحی سایت فروشگاهی 2 میلیون 330 هزار تومانی وجود دارد به صورت زیر می باشد:

 • خرید قالب
 • راه اندازی قالب
 • ایمن سازی سایت
 • بهینه سازی سایت
 • سیستم فروشگاهی
 • آموزش کنترل پانل
 • یکسال پشتیبانی
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • ریسپانسیو

پایه تمامی قالب های پکیج های شرکتی قالب وردپرس است که قابلیت اضافه کردن هر آپشنی را در پکیج هیا طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی وجود دارد.

4. فیلم های آموزشی کلاس های آموزشگاه دارکوب

اگر شما به دنبال خرید فیلم های ضبط شده دوره های آموزشی کلاس های طراحی وب سایت و سئو هستید می توانید فیلم های دوره آموزشی را با 90 درصد تخفیف به مناسبت روز Black Friday خریداری کنید. لیست فیلم های دوره آموزشی کلاس های طراحی سایت به صورت زیر است:

تمامی فیلم های این دوره ها هر کدام 200 هزار تومان بودند که بعد از تخفیف 20 هزار تومان شده اند. یعنی شما میتوانید فیلم های آموزشی را با مبلغ 20 هزار تومان خریداری کنید و آموزش طراحی سایت و سئو را بیاموزید. مزیت های فیلم های آموزشی در زیر ذکر شده است:

 1. صرفه جویی در وفت و هزینه
 2. free بودن ساعت آموزش
 3. هزینه بسیار پایین در مقایسه با کلاس های طراحی سایت و سئو
 4. کیفیت بالا آموزش توسط اساتید با تجربه
 5. وارد بازارکار شدن پس از مشاهده فیلم های دوره ها

اگر شما قصد شرکت در دوره کلاس های طراحی سایت و سئو به صورت حضوری و آنلاین دارید می توانید سایت آموزشگاه دارکوب بروید و در دوره های مورد نظر ثبت نام کنید.

سایر خدمات شرکت دارکوب

شرکت دارکوب با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت حرفه ای و خدمات سئو فعالیت دارد و بیش از 4000وب سایت عالی طراحی کرده است. شرکت دارکوب به غیر از طراحی سایت، خدمات دیگری را هم ارائه می دهد که هزینه آنها هم بسیار کم است اما با کیفیت بسیار بالا شرکت دارکوب به شما ارائه می دهد. لیست خدمات شرکت دارکوب به صورت زیر است:

 1. طراحی سایت اختصاصی
 2. دیجیتال مارکتینگ
 3. بازاریابی اینترنتی
 4. سئو
 5. تولید محتوا
 6. ثبت دامنه
 7. هاستینگ
 8. تبلیغ در گوگل
 9. گوگل ادز
 10. تبلیغات اینترنتی

1. طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی به صورت اختصاصی می توانید انجام دهید که این صورت است که پایه قالب های طراحی سایت شما به صورت وردپرس است اما قالب ها قبلیت تغییر را دارند.

پکیج های طراحی سایت اختصاصی شرکتی

پکیج های طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی دارکوب به صورت دو پکیج پکیج طراحی سایت اختصاصی 6 میلیون 800 هزار تومانی و 14 میلیون تومنی اختصاصی دارکوب است. پکیج 6 میلیون 800 هزار تومانی شامل این است که صفحه اصلی سایت شما یعنی همان صفحه اول سایت طبق نظر کاربران طراحی می شود تا وب سایت آن ها گرافیکی تر به نظر بی آید و بقیه صفحات آن از قالب وب سایت استفاده می شود که از قبل توسط طراحان شرکت طراحی شده است. پکیج 14 میلیون تومانی اختصاصی دارکوب شامل این است که تمام صفحات وب سایت شما طبق نظر شما طراحی می شود و طراحی آن گرافیکی تر از بقیه پکیج ها است. و مزیتی که این پکیج را از بقیه پکیج های طراحی سایت متمایز می کند داشتن وب اپلیکیشن و تست lighthouse است.

پکیج های طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی

پکیج های طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی دارکوب در دو پکیج به شما ارئه می شود که به صورت زیر است:

 1. پکیج های طراحی سایت فروشگاهی 9 میلیون :صفحه اصلی سایت شما یعنی همان صفحه اول سایت طبق نظر کاربران طراحی می شود تا وب سایت آن ها گرافیکی تر به نظر بی آید و بقیه صفحات آن از قالب وب سایت استفاده می شود که از قبل توسط طراحان شرکت طراحی شده است.
 2. پکیج های طراحی سایت فروشگاهی 9 میلیون تمام صفحات وب سایت شما طبق نظر شما طراحی می شود و طراحی آن گرافیکی تر از بقیه پکیج ها است. و مزیتی که این پکیج را از بقیه پکیج های طراحی سایت متمایز می کند داشتن وب اپلیکیشن و تست lighthouse است.
 3. شما برای طراحی سایت خود نیاز به دامنه و هاست دارید که می توانید در زمان طراحی، ثبت دامنه انجام دهید و  هاست مورد نظر خود را خریداری کنید.

شرکت طراحی سایت و سئو دارکوب

2. دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ بازاریابی دیجیتال به ایجاد و انتشار محتوا از طریق کانال های رسانه های دیجیتال – وب سایت ها، صفحات فرود، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های تلفن همراه – و ترویج آن محتوا با استفاده از انواع استراتژی ها در کانال های دیجیتالی پولی، کسب درآمد و متعلق به آن اشاره دارد. از جمله SEO، SEM، تبلیغات پرداخت به ازای نرخ کلیک (PPC)، پیوند محتوا، اجتماعی، ایمیل، متن و موارد دیگر.

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی بین کانالی، بازاریابی چند کاناله، بازاریابی چند کاناله، یا هر اصطلاحی که شما ترجیح می دهید، همه چیز در مورد تعامل با مشتری یا مشتری بالقوه شما در هر کانال دیجیتال و هر دستگاهی است. از صندوق ورودی گرفته تا شبکه‌های اجتماعی – و در سراسر لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های هوشمند – مصرف‌کنندگان امروزی به‌طور یکپارچه حرکت می‌کنند و کاملاً از شما انتظار دارند که در کنار آنها باشید و تجربه‌ای یکپارچه و یکپارچه را ارائه دهید.

برای کمک به شما در ایجاد یک استراتژی بازاریابی بین کانالی موفق، در اینجا توضیحات عمیقی از پرکاربردترین کانال های بازاریابی اینترنتی آورده شده است:

بازاریابی ایمیلی
بازاریابی ایمیلی یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شکل های بازاریابی دیجیتال است که توسط بازاریابان B2B و B2C به طور یکسان مورد استفاده قرار می گیرد. با بازاریابی ایمیلی، داده‌های مشتری را در نقاط تماس مختلف سفر مشتری جمع‌آوری می‌کنید، آن‌ها را برای درک ترجیحات مشتریان بالقوه خود طبقه‌بندی می‌کنید و در نهایت اجازه اضافه کردن آنها را به لیست(های ایمیل) خود دریافت می‌کنید. محتوای ایمیل می تواند شامل اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شما، اخبار مربوط به شرکت و رویدادهای شما، پیشنهادات شخصی، داستان های موفقیت مشتری، پیوندهایی به مطالعات موردی، و خلاصه های فنی یا تجاری باشد. ارزش برای اطمینان از اینکه ایمیل های شما باز و خوانده می شوند و بلافاصله حذف نمی شوند بسیار مهم است. محتوای شخصی‌شده و پیشنهادات مرتبط راه زیادی برای افزایش تعامل دارند. بازاریابی ایمیلی بخشی از هنر و بخشی علم است. ایمیل‌ها و دارایی‌های دیجیتال شما باید جذاب و جذاب باشند، اما باید تعادلی بین ارسال ایمیل‌های زیاد و عدم ارسال کافی وجود داشته باشد.

بازاریابی ویدیویی
ویدئو یکی از قوی ترین کانال های بازاریابی دیجیتال موجود است. مردم ویدیو را دوست دارند. آنها برای سرگرمی و تحقیق ویدیوها را تماشا می کنند و ویدیوها را به اشتراک می گذارند. در واقع، یوتیوب بیش از دو میلیارد بیننده ماهانه گزارش کرده است که وارد سیستم شده اند. هم خریداران B2B و هم مصرف کنندگان B2C به لطف ویدیو تصمیم به خرید می گیرند. بازاریابی ویدیویی باعث ایجاد آگاهی از برند، افزایش ترافیک دیجیتال و افزایش نرخ تبدیل می شود. ویدیوهای تعبیه شده در محتوای وبلاگ برای سال ها سنگ بنای استراتژی های بازاریابی محتوای B2B و B2C بوده است. به اشتراک گذاری ویدیو کلید جلب توجه بیشتر به محتوای شماست. به همین دلیل است که می‌خواهید از سایت‌های شخص ثالث مانند YouTube استفاده کنید و ویدیوها را در وب‌سایت و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود تبلیغ کنید. دیگران را تشویق کنید ویدیوهای شما را به اشتراک بگذارند. ویدیوهای خود را کوتاه و دقیق نگه دارید. دامنه توجه کوتاه است، بنابراین نکته کلیدی ارائه محتوای عالی به شیوه ای جذاب است.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
رسانه های اجتماعی راهی عالی برای دستیابی به یک مخاطب خاص و هدفمند و ارتباط مستقیم با مشتریان، مشتریان بالقوه و شرکا است. اینکه از کدام پلتفرم(های) رسانه اجتماعی استفاده می کنید بستگی به این دارد که چه کسی را می خواهید هدف قرار دهید. فیس بوک همچنان بزرگترین پلتفرم رسانه اجتماعی در سراسر جهان است. توییتر همچنان در بین خریداران B2B محبوب است. اینستاگرام و TikTok بین مصرف کنندگان نسل هزاره و نسل Z بسیار محبوب هستند و لینکدین مکانی عالی برای ارتباط با خریداران B2B در مراحل اولیه چرخه خرید است. هر پلتفرم رسانه اجتماعی دارای انواع مختلفی از محتوا است، اما همه آنها بسیار متمرکز بر ویدئو/تصویر هستند. بنابراین هنگام ایجاد محتوا، همیشه به خاطر داشته باشید که چگونه می‌خواهید آن را از طریق رسانه‌های اجتماعی توزیع کنید و سپس بر اساس آن تنظیم کنید. پلتفرم‌های مختلف به ظهور خواهند رسید، بنابراین بازاریابان باید به طور مداوم تاکتیک‌های بازاریابی دیجیتال را تطبیق دهند تا از هر پلتفرم موجود حداکثر استفاده را ببرند. به عنوان مثال، TikTok قبل از سپتامبر 2016 وجود نداشت و امروزه کاربران فعال بیشتری نسبت به LinkedIn، Twitter، Pinterest و Snapchat دارد.

پیامک (SMS و MMS)
در کنار بازاریابی ایمیلی، پیام‌های متنی مستقیم‌ترین راه برای دستیابی به مشتریان است، اما مانند رسانه‌های اجتماعی، پیام‌ها نیز باید مختصر باشند تا مؤثر باشند. تیم‌های بازاریابی می‌توانند از سرویس‌های پیام کوتاه (SMS) که فقط متنی هستند یا پیام‌های چندرسانه‌ای (MMS) که می‌تواند شامل ویدیوها و گیف‌ها باشد، استفاده کنند.

بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا به شما این امکان را می دهد که در حین ارائه پیام خود، دسترسی خود را به مشتریان بالقوه و مشتریان مختلف شخصی سازی کنید. هرچه محتوای شما شخصی‌تر باشد، به احتمال زیاد باعث جذابیت، جذابیت و جلب توجه شخص می‌شود. با این حال، محتوای شما باید با هدف و علاقه مخاطبان هدف شما هماهنگ باشد. باید مقداری ارزش برای ایجاد تعامل و تبدیل فراهم کند. انواع محتوا می تواند شامل کپی ایمیل، صفحات فرود، اینفوگرافیک، کتاب الکترونیکی، خلاصه کسب و کار، تبلیغات بنری، ویدئو، پیام متنی، تبلیغات، خبرنامه، بیانیه مطبوعاتی، مقاله، وبلاگ و کارت پستال دیجیتال باشد. محتوا را می توان (و باید) در سراسر کانال ها استفاده کرد، اما همه محتوای شما باید صدا و پیامی ثابت داشته باشد. شما میتوانید از خدمات تولید محتوا شرکت دارکوب هم برای ارتقاء سایت خود استفاده کنید.

SEO و PPC (یا SEM)
یک استراتژی خوب بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) محتوای وب‌سایت (صفحات فرود، وبلاگ‌ها و غیره) را بهینه می‌کند تا بیشتر و بیشتر در نتایج جستجو ظاهر شود و ترافیک را به محتوای شما هدایت کند. نتایج خوب سئو به کلمات کلیدی و بهینه سازی صفحه بستگی دارد. استفاده از کلمات کلیدی تحقیق شده و کلمات کلیدی طولانی (3+ عبارت کلمه) در سرتاسر محتوای وب شما باعث بهبود سئو و ارائه بالاترین نتایج از نظر ترافیک و تبدیل می شود. پیوند ارگانیک از صفحات شخص ثالث با اعتبار بالا راه دیگری برای بهبود رتبه صفحه و هدایت مشتریان بالقوه به سمت محتوای شما است. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) به پرداخت هزینه برای هر کلیک روی یک لینک خاص اشاره دارد. موتورهای جستجو و اکثر سایت های رسانه های اجتماعی فرصت های PPC را ارائه می دهند. تبلیغات PPC در فیدهای مشتریان هدف و مشتریان احتمالی شما ظاهر می شود. بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) نوعی از تبلیغات PPC است که می تواند بسیار تأثیرگذار باشد. این شامل پرداخت یک موتور جستجو برای نشان دادن پیام های بازاریابی (کپی) و یک لینک در موقعیت برجسته زمانی است که بازدیدکنندگان کلمات کلیدی خاصی را جستجو می کنند.

شرکت دارکوب برای خدمات سئو دو پکیج به مشتریان ارائه میدهد. یک پکیج 1 میلیون 600 هزار تومانی که به صورت یک روز در میان روی سایت شما کار می شود. یک پکیج 3 میلیون 200 هزار تومانی که به صورت هر روز روی سایت شما سئو کار می شود. این هزینه ها به صورت ماهانه است.

شرکت طراحی سایت و سئو دارکوب

طراحی وب سایت و بازاریابی
وب سایت شما اغلب اولین نقطه تماس مشتریان بالقوه با شرکت و برند شما است. طراحی وب عالی می تواند برندسازی ثابت تمام دارایی های دیجیتال را ارتقا دهد. همچنین باید وب سایت شما را برای موتور جستجوی دوستانه تر کند، تجربه کاربری عالی ارائه دهد و نرخ تبدیل (کلیک های بیشتر، ثبت نام و غیره) را بهبود بخشد.

نمایش تبلیغات
بازاریابان می توانند تبلیغات مرتبط را در سایت های شخص ثالث نمایش دهند تا به مشتریان بالقوه بیشتری دست یابند. چنین تبلیغاتی می تواند شامل بنرها، جعبه های نوار کناری، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات تعاملی باشد که به یکی از وب سایت ها یا صفحات فرود شما پیوند می دهند.

بازاریابی وابسته
بسیاری از وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی، بازاریاب های وابسته هستند، زیرا از وبلاگ ها و حساب های رسانه های اجتماعی خود برای تبلیغ محصولات و خدمات مختلف استفاده می کنند. این یک نوع بازاریابی مبتنی بر عملکرد است. بازاریابان وابسته برای تبلیغ محصولات خاص کمیسیون دریافت می کنند. هرچه این بازاریابان بازدیدکنندگان و مشتریان بیشتری وارد کنند، سود بیشتری به دست خواهند آورد.

تبلیغات اینترنتی
رسانه‌های تبلیغاتی سنتی در چند سال گذشته تغییرات لرزه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند. فناوری این امکان را فراهم کرده است که خریدهای رسانه ای هدفمندتری را در پلتفرم های تلویزیونی جدید مانند نتفلیکس، هولو، یوتیوب و غیره انجام دهد. اما تلویزیون و رادیو شبکه را در نظر نگیرید، زیرا با وجود تعداد فزاینده گزینه‌های سرگرمی دیگر، مردم همچنان تلویزیون پخش می‌کنند و به رادیو گوش می‌دهند.

3. تبلیغ در گوگل 

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید برای گسترش دسترسی خود، یافتن مشتریان جدید و رشد کسب و کار خود بگیرید. گوگل ادز (که قبلا گوگل ادوردز نامیده می شد) بزرگترین و پرکاربردترین پلتفرم تبلیغات آنلاین جهان است و با تبلیغات در گوگل، کسب و کار شما می تواند به میلیون ها مخاطب بالقوه دسترسی پیدا کند. تبلیغات در گوگل چگونه کار می کند؟ ابتدا، تبلیغ‌کنندگان یک کمپین تبلیغاتی برای یک پیشنهاد خاص ایجاد می‌کنند و سپس به گوگل می‌گویند که می‌خواهند تبلیغشان برای کدام جستجوها نمایش داده شود. آنها این کار را با پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط با آگهی آنها انجام می دهند. اگر تبلیغ آنها در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر شود، تنها زمانی پرداخت می‌کنند که کاربر روی آن تبلیغ کلیک کند. این همان جایی است که اصطلاح «تبلیغات پرداخت به ازای کلیک» از اینجا می آید. حراج گوگل ادز:  گوگل چگونه تصمیم می گیرد که کدام تبلیغات را نشان دهد؟ تبلیغات گوگل مانند یک حراجی عمل می کند، اما برخلاف حراج های معمولی، بالاترین قیمت پیشنهادی برنده نمی شود. الگوریتم تبلیغات گوگل کیفیت و ارتباط شما را در نظر می گیرد و شرایط را برای بودجه های بزرگ و کوچک یکسان می کند.

شرکت دارکوب خدمات گوگل ادز هم انجام می دهد که به این صورت است که برای خدمات گوگل ادز هرینه های آن از 100 دلار شروع می شود و شما حدودا 100دلار شارژ می کنید و برای یک مدتی آن را خرج می کنید تا وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

نتیجه

از تخفیف های جمعه سیاه برای طراحی سایت خوب استفاده کنید و بهترین وب سایت را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید تا بتوانید با راه اندازی وب سایت خود در آمد خود را تا 10 برابر افزایش دهید. شما میتوانید وب سایت خود را با پرداخت 20 هزار تومان راه اندازی کنید. این تخفیف باور نکردنی فقط برای روز بلک فرایدی اعمال شده است پس فرصت را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس
شعبه 1 و آموزشگاه: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، طبقه 4، واحد 7
شعبه 2: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، پلاک 62، طبقه 5، واحد 12
تلفن ها: 02122083926 - 02122085386 - 02122082258 (9 الی 17 - پنج شنبه تا 13)
ایمیل: info@sitedar.com
اینستاگرام: darkoobwebdesign
افتخارات و مجوزها
 • جزو شرکت های خلاق معاونت علمی
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
 • رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز آموزشگاه از فنی و حرفه ای
 • دارای مجوز نشر دیجیتال
 • دارای پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی
 • پروانه کسب و کارهای مجازی
 • عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز